18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
brylant1412 2012-05-07, 21:49
ja jak pierwszy raz jak cipe zobaczyłem tez tak zareagowałem
Zgłoś
Avatar
Bloodex 2012-05-07, 22:06
stud3nt napisał/a:

Śmiejecie się jak popierdoleni, ale dostrzegliście jednej prostej rzeczy.

Dzieciak wykazał się niesamowitą bystrością i fantastycznym instynktem samozachowawczym - każdy znany mi bachor w takiej sytuacji uczepiłby się z całej siły nogi matki, wrzeszcząc wniebogłosy o ratunek. Rezultat: żywy dinozaur wpierdoliłby wszystkich i jeszcze się oblizał.

Co tymczasem zrobiło dziecko? Ogarnęło sytuację i zaczęło spierdalać. Gdyby dino był żywy, olałby go i zeżarł tą głupią pizdę w czerwonym i jej męża z kamerą. Więcej miącha, po prostu. A dzieciak w tym czasie dawno osiągnąłby w miarę bezpieczny dystans, śmiejąc przy tym w kułak. Ocena z umiejętności przetrwania - piątka z jebanym plusem!!! Na szóstkę musiałby się lepiej postarać, np. przewracając mamuśkę, coby nie mogła spierdolić i dodatkowo zablokowała drogę. Ale to już najwyższa szkoła sadyzmu.

Nie dostrzegliście też drugiej ważnej rzeczy.

Kto kurwa przy zdrowych zmysłach wymaga od trzyletniego dzieciaka wiedzy, co to jest dinozaur i czy akurat ten może być groźny?! Obywatele Sadola! Przyjmijcie zatem do wiadomości, iż ten dzieciak prawie na pewno nie miał pojęcia, do czego byłby zdolny żywy velociraptor. A mimo to, w kilka sekund bezbłędnie ogarnął sytuację i podjął właściwe (jak na jego wiek i poziom wiedzy - genialne) działania.

Kurwa, może nie zasłużył na medal, ale też na pewno nie na takie pojebane komentarze!



Weź się ogarnij do chuja , bo twoje wywody nie robią na nikim wrażenia . Dzieciak się przestraszył i uciekł , jego rodzice jak można się domyślić wiedzieli , że dinozaur jest sztuczny (o kurwa serio ?) i nie uciekali . Inaczej wyglądałaby sytuacja , w której stałby tam lew , a oni nie byliby w zoo .
Zgłoś
Avatar
Nabs 2012-05-07, 22:07
@stud3nt nieźle to wydedukowałeś. Co nie zmienia faktu, że tacy eleganci jak: @moonmaker05 czy @Józef Ka. nie zostawią na tobie suchej nitki. Na mnie z pewnością też
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2012-05-07, 22:25
To się nazywa atawizm. Niemowlaki boją się węży a nie boją się ruchliwej drogi pełnej samochodów.
Zgłoś
Avatar
Heichahi 2012-05-07, 22:28 1
hahah młody jest zajebisty! "Ruuun! Ruuun!"
Zgłoś
Avatar
takija 2012-05-07, 22:50
stud3nt napisał/a:

Śmiejecie się jak popierdoleni, ale dostrzegliście jednej prostej rzeczy.

Dzieciak wykazał się niesamowitą bystrością i fantastycznym instynktem samozachowawczym - każdy znany mi bachor w takiej sytuacji uczepiłby się z całej siły nogi matki, wrzeszcząc wniebogłosy o ratunek. Rezultat: żywy dinozaur wpierdoliłby wszystkich i jeszcze się oblizał.

Co tymczasem zrobiło dziecko? Ogarnęło sytuację i zaczęło spierdalać. Gdyby dino był żywy, olałby go i zeżarł tą głupią pizdę w czerwonym i jej męża z kamerą. Więcej miącha, po prostu. A dzieciak w tym czasie dawno osiągnąłby w miarę bezpieczny dystans, śmiejąc przy tym w kułak. Ocena z umiejętności przetrwania - piątka z jebanym plusem!!! Na szóstkę musiałby się lepiej postarać, np. przewracając mamuśkę, coby nie mogła spierdolić i dodatkowo zablokowała drogę. Ale to już najwyższa szkoła sadyzmu.

Nie dostrzegliście też drugiej ważnej rzeczy.

Kto kurwa przy zdrowych zmysłach wymaga od trzyletniego dzieciaka wiedzy, co to jest dinozaur i czy akurat ten może być groźny?! Obywatele Sadola! Przyjmijcie zatem do wiadomości, iż ten dzieciak prawie na pewno nie miał pojęcia, do czego byłby zdolny żywy velociraptor. A mimo to, w kilka sekund bezbłędnie ogarnął sytuację i podjął właściwe (jak na jego wiek i poziom wiedzy - genialne) działania.

Kurwa, może nie zasłużył na medal, ale też na pewno nie na takie pojebane komentarze!



No ale po co rozwijasz moją wypowiedź??
Zgłoś
Avatar
Kremol 2012-05-07, 23:02 1
MDW - Mama do wyjebnia
Zgłoś
Avatar
RmX 2012-05-07, 23:32 1
Run Forrest Run !
młody mało nóg nie zgubił hehe
Zgłoś
Avatar
konował 2012-05-07, 23:39 1
Jak byłem mały wycieczka po takim parku była jednych z moich marzeń. Niestety waza na dinusie odeszła razem z dzieciństwem chociaż dalej mam do nich sentyment i chciałbym mieć możliwość wyhodowania własnego raptora.
Zgłoś
Avatar
ilovesatan 2012-05-07, 23:54 1
grot napisał/a:

Długo szukał w pamięci genetycznej, ale się dogrzebał. Result: RUN!


On po prostu wgrywał mape
Zgłoś
Avatar
kucu19 2012-05-08, 19:09 1
stud3nt napisał/a:

Śmiejecie się jak popierdoleni, ale dostrzegliście jednej prostej rzeczy.

Dzieciak wykazał się niesamowitą bystrością i fantastycznym instynktem samozachowawczym - każdy znany mi bachor w takiej sytuacji uczepiłby się z całej siły nogi matki, wrzeszcząc wniebogłosy o ratunek. Rezultat: żywy dinozaur wpierdoliłby wszystkich i jeszcze się oblizał.

Co tymczasem zrobiło dziecko? Ogarnęło sytuację i zaczęło spierdalać. Gdyby dino był żywy, olałby go i zeżarł tą głupią pizdę w czerwonym i jej męża z kamerą. Więcej miącha, po prostu. A dzieciak w tym czasie dawno osiągnąłby w miarę bezpieczny dystans, śmiejąc przy tym w kułak. Ocena z umiejętności przetrwania - piątka z jebanym plusem!!! Na szóstkę musiałby się lepiej postarać, np. przewracając mamuśkę, coby nie mogła spierdolić i dodatkowo zablokowała drogę. Ale to już najwyższa szkoła sadyzmu.

Nie dostrzegliście też drugiej ważnej rzeczy.

Kto kurwa przy zdrowych zmysłach wymaga od trzyletniego dzieciaka wiedzy, co to jest dinozaur i czy akurat ten może być groźny?! Obywatele Sadola! Przyjmijcie zatem do wiadomości, iż ten dzieciak prawie na pewno nie miał pojęcia, do czego byłby zdolny żywy velociraptor. A mimo to, w kilka sekund bezbłędnie ogarnął sytuację i podjął właściwe (jak na jego wiek i poziom wiedzy - genialne) działania.

Kurwa, może nie zasłużył na medal, ale też na pewno nie na takie pojebane komentarze!



Ale pierdolisz panie
To są drapieżniki więc głodne polecą za uciekającym no i oczywiście słabszym (bo miały zapewne lepszy instynkt samozachowawczy niż Ty i nie narażałyby się bez potrzeby atakując dwóch większych).
Najprawdopodobniej "głupia pizda w czerwonym" i "mąż z kamerą" przeżyliby (oczywiście tylko w wypadku gdyby Welociraptor był tylko jeden - tak, przez "w", chyba że resztę też zamierzasz pisać po angielsku)

Dziecko na medal, że nie wybuchło płaczem i zachowało się przekomicznie, zaś Ty bystrością się nie popisałeś

PS. Prawdziwy welociraptor był o połowe mniejszy, niż kit wciskany w filmie Park Jurajski (nic do tego nie mam bo uwielbiam wszystkie) i w owym parku - wydawałoby się - edukacyjnym, co powinno być traktowane jako rozrywka, niż źródło wiedzy.
Zgłoś
Avatar
rudy6236 2012-05-08, 20:00 1
dobry dzieciak. nie sprawdzał , przeżyje apokalipse bo nie sprawdzi czy, zombie jest prawdziwy
Zgłoś
Avatar
PPMan 2012-05-08, 20:43
Czemu się nie wyjebał?
Zgłoś
Avatar
s-h 2012-05-08, 20:49 1
Widzę, że to mądre dziecko jest, jakby dali mu dzidę to by zajebał
Zgłoś
Avatar
motylica_watrobowa 2012-05-08, 20:55
mam wrażenie jak by w 38 s mówił what the fuck o.O
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie