18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
wodzwioski 2012-05-07, 15:44 50
Przez ten moment bezruchu pewnie się zesrał
Zgłoś
Avatar
takija 2012-05-07, 15:58 8
Jak przystało na młodego łowce wyczekał chwile nieuwagi tego jakże groźnego dinozaura i postanowił uciec.... Pewnie gdyby miał dzide to by go zabił
Zgłoś
Avatar
Kriski 2012-05-07, 16:27
T-rex nie miał turbana tudzież pakola, dlatego był przerażający .
Zgłoś
Avatar
moonmaker05 2012-05-07, 16:36 6
dzieci to sa jednak pojebane :\
Zgłoś
Avatar
J................. 2012-05-07, 18:22 31
A to mały egoista, spierdalając nawet się nie odwróci sprawdzić czy reszta rodziny jeszcze żyje.

Gratuluje pociechy.
Zgłoś
Avatar
grot 2012-05-07, 20:10 110
Długo szukał w pamięci genetycznej, ale się dogrzebał. Result: RUN!
Zgłoś
Avatar
Siemek 2012-05-07, 20:38 26
moonmaker05 napisał/a:

dzieci to sa jednak pojebane :\



Ty też byłeś taki pojebany i chyba dalej Cie trzyma....
Zgłoś
Avatar
DestructionMen 2012-05-07, 20:48 3
Haha tylko ja czekałem aż młody pierdolnie o glebę
Zgłoś
Avatar
adiemus36 2012-05-07, 21:04 1
A u nas parki jurajskie, mimo w chuj drogich biletów, oferują wyłącznie Styropianowe makiety dinozaurów ...
Zgłoś
Avatar
�................a 2012-05-07, 21:10 2
Miałem nadzieję ,że ten dinozaur wejdzie na tą drogę i zacznie go gonić
Zgłoś
Avatar
moonmaker05 2012-05-07, 21:17 1
Siemek napisał/a:



Ty też byłeś taki pojebany i chyba dalej Cie trzyma....



Ta ? a co poznales mnie ? to sie ciesz ze wpierdolu nie dostales
Zgłoś
Avatar
Wedel 2012-05-07, 21:22 5
Widać oglądał Jurassic Park, zachował zimną krew i na jakiś czas zastygł w bezruchu, by pozostać niezauważonym Piwo dla małego, rozpijmy nieletniego
Zgłoś
Avatar
stud3nt 2012-05-07, 21:42 40
Śmiejecie się jak popierdoleni, ale dostrzegliście jednej prostej rzeczy.

Dzieciak wykazał się niesamowitą bystrością i fantastycznym instynktem samozachowawczym - każdy znany mi bachor w takiej sytuacji uczepiłby się z całej siły nogi matki, wrzeszcząc wniebogłosy o ratunek. Rezultat: żywy dinozaur wpierdoliłby wszystkich i jeszcze się oblizał.

Co tymczasem zrobiło dziecko? Ogarnęło sytuację i zaczęło spierdalać. Gdyby dino był żywy, olałby go i zeżarł tą głupią pizdę w czerwonym i jej męża z kamerą. Więcej miącha, po prostu. A dzieciak w tym czasie dawno osiągnąłby w miarę bezpieczny dystans, śmiejąc przy tym w kułak. Ocena z umiejętności przetrwania - piątka z jebanym plusem!!! Na szóstkę musiałby się lepiej postarać, np. przewracając mamuśkę, coby nie mogła spierdolić i dodatkowo zablokowała drogę. Ale to już najwyższa szkoła sadyzmu.

Nie dostrzegliście też drugiej ważnej rzeczy.

Kto kurwa przy zdrowych zmysłach wymaga od trzyletniego dzieciaka wiedzy, co to jest dinozaur i czy akurat ten może być groźny?! Obywatele Sadola! Przyjmijcie zatem do wiadomości, iż ten dzieciak prawie na pewno nie miał pojęcia, do czego byłby zdolny żywy velociraptor. A mimo to, w kilka sekund bezbłędnie ogarnął sytuację i podjął właściwe (jak na jego wiek i poziom wiedzy - genialne) działania.

Kurwa, może nie zasłużył na medal, ale też na pewno nie na takie pojebane komentarze!
Zgłoś
Avatar
s................t 2012-05-07, 21:49 2
W dzisiejszych czasach nigdzie nie można czuć się bezpiecznie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie