18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Dinozaur w domu
RED RIGHT HAND • 2013-02-07, 19:54
A Wy jaracie się swoimi gekonami



Swoją drogą głos tej baby przypomniał mi ten motyw:

Zgłoś
Avatar
toficjan 2013-02-07, 21:37 9
Dokładnie to jest waran stepowy ( nie nilowy czy z komodo - bo z komodo potrafią mieć 7m długości), sam mam Legwana zielonego w domu, który ma 170cm długości, może nie jest tak duży jak waran, ale to kochane zwierzątka, wbrew pozorom potrafią okazać wdzięczność i miłość (niechodzi o zoofilllie do sprostowania ) zależy jak sie wychowie i traktuje. Tak jak psy ino nie szczekają tym lepiej dla mieszkańców bloku
Zgłoś
Avatar
sebeks 2013-02-07, 21:38 1
one mają fajną strategię zabijania bardzo cierpliwe są
Zgłoś
Avatar
c................w 2013-02-07, 21:51
toficjan, gdzie go trzymasz? w klatce, akwarium? a jak defekacja? w domu czy wyprowadzasz na dwór?
Zgłoś
Avatar
motoguru 2013-02-07, 22:07 5
cursecrow, Z tego co mi wiadomo to legwana normalnie puszczasz po chatce jak psa czy tam kota. Tylko podobno trzeba z nimi uważać, bo nieznajomych potrafią po nogach ogonem napierdalać.

Jest to waran stepowy albo teju ( teżu się czyta czy jakoś podobnie ). Ze względu na białe podbrzusze oraz charakterystyczne białe pasy kropek postawił bym na teju. ( ten jest pewnie bardzo sędziwy ). Teju są cięższe od waranów stepowych ( warany ok 30kg, teju 40 ). Znam sklep gdzie można sobie takie zwierzątko kupić jedno i drugie, jak ktoś lubi to ewentualnie krokodyla okularowego ( ok 800-1200 pln ), ale krokodylkowi trzeba zapewnić lepsze warunki.

Swoją drogą anegdotka z tego sklepu:
-Mówię do faceta ( odnośnie tego krokodylka, miał 20cm i był taki zajebiaszczo słodki ) taki jak podrośnie to pewnie żre kilogramy żarcia...
Facet na mnie popatrzył uśmiechnął się i wali:
- Wiesz generalnie to jest tańszy w utrzymaniu niż pies czy kot. Wrzucasz raz w miesiącu kure za 20 złotych i masz spokój... Którego psa za 20 złotych miesięcznie wyżywisz ?
Zgłoś
Avatar
fylypsky 2013-02-07, 22:10
"Dinozaur w domu" piwo leci za świetny opis
Zgłoś
Avatar
Pańcio 2013-02-07, 22:23
Nie wiem czy ktoś z was słyszał, ale była taka kobitka w Polsce, która uratowała aligatora w USA i przemyciła go do nas. I wychowała jak psa. Normalny zwierzak domowy, z psami chowany, dobrze z oczu mu patrzyło. Widziałem kiedyś reportaż jak byłem młodszy na tvn. I nigdzie go nie ma. Ma ktoś do tego dostęp? Chuj z legwanami- kobitka miała aligatora, który jak poczciwa psina był.
Zgłoś
Avatar
Heilotes 2013-02-07, 22:45
moja gosciowka od biologii z LO miala aligatorka w domu
Zgłoś
Avatar
G................z 2013-02-07, 22:48
Kurwa czego to ludzie nie trzymają w domu, ja bym czegoś takiego nie chciał nawet gdyby mi płacili za trzymanie.
Zgłoś
Avatar
malwa321 2013-02-07, 22:57
Kiedyś wpierdoli właściciela i chciałbym zobaczyć to na sadolu.
Zgłoś
Avatar
Ryszardenko 2013-02-07, 23:13 1
Kurwa, jakich to zwierząt ludzie nie kupią, żeby się na główną dostać;d
Zgłoś
Avatar
mewta 2013-02-07, 23:36
warann z far cry boje sie ich
Zgłoś
Avatar
E................t 2013-02-08, 0:23
@motoguru no to masz podstawowe luki w wiedzy, z zakresu biologii, skoro nie wiedziałeś, że organizmy zmiennocieplne (jakimi są wszystkie gady), potrzebują mniej pokarmu do przeżycia.
Zgłoś
Avatar
MudPie 2013-02-08, 2:13
rmaya napisał/a:

@up włącz kurwa dźwięk to się dowiesz.
Dziadek kilka razu powtarza tytuł filmu...


kurwa a wiesz ile jest filmów godzilla ?! 50! Powiedz kurwa który

Już nie ważne nie pomyślałem, żeby sprawdzić po żanie reno.
Zgłoś
Avatar
teken 2013-02-08, 8:48
Ale zajebisty zwierz.
Zgłoś
Avatar
motoguru 2013-02-08, 9:40 1
Episkopat, Z biologii jestem pizda Co nie zmienia faktu, że oglądając różne programy na discovery można odnieść wrażenie, że jak takie cudo nie zje kilkudziesięciu kilowej antylopy czy innej sarenki to nie przeżyje. Mam agamy brodate, i one wpieprzają sporo i wychodzi dużo drożej, niż przytoczona kura za 20 pln. ( dwie agamy wpieprzają 10-15 szarańczy tygodniowo, każda po 1,2 pln + bazylię, melisę i kilka podobnych ).
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie