18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Dirk Nowitzki, gwiazdor NBA, brutalnie sfaulowany prze rywala w meczu charatytawnym. Ponoć wraca do zdrowia pod opieką lekarzy. Dirk jest już celownikach Barcy i Realu.
Zgłoś
Avatar
zwirz13 2013-06-24, 20:01 13
mało mu łba nie urwało
Zgłoś
Avatar
Tomaszu 2013-06-24, 20:02
Za ostatnie zdanie w opisie piwo.
Dirk trochę poćwiczy i na bank go wezmą.
Zgłoś
Avatar
Fiucio 2013-06-24, 20:30 2
z takimi umiejętnościami aktorskimi tylko do srarcelony
Zgłoś
Avatar
kubasx4 2013-06-24, 21:39
Trzy razy oglądałem, bo nie widziałem czy najpierw był kontakt z piłką !
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-06-24, 21:39 1
bez oglądania chciałem napisać "skurwysyny oszukują"
zgadłem
Zgłoś
Avatar
Tomczyk1669 2013-06-24, 21:39
Bardziej ucierpiał przy upadku ;p
Zgłoś
Avatar
fabiothethird 2013-06-24, 21:57 7
Widać, że z piłką kopaną nie idzie mu najlepiej, ale świetnie mu wyszła parodia całego futbolu, którego ten pan z uniesionymi w geście protestu rękoma jest przedstawicielem. Brawo.
Zgłoś
Avatar
YourMom 2013-06-24, 21:58
Żyje ?
Zgłoś
Avatar
mlynaros 2013-06-24, 21:59 6
jakbym widział mecz Barcy

ból dupy za 3...2...1...
Zgłoś
Avatar
typo 2013-06-24, 22:08 1
@mlynaros. Od razu ból dupy. Po prostu wkurwia to ludzi znajacych sie na piłce, bo w każdej drużynie znajdziesz przynajmniej kilku diverów.

Fakt, faktem wkurwiają tym niesamowicie, ale w każdym zespole, nie tylko w Barcelonie. Jako fan United jak widzę Younga, który tylko patrzy jakby nie zanurkować to mi się nóż w kieszeni otwiera.

Barca spierdoliła sprawę, bo nie robili tego umiejętnie. Busquets "Krzyk" jest symbolem nieudanego nurkowania, ale to nie jest jakiś punkt rozpoznawczy zespołu. Zresztą sami z tym walczą, co widać po Messim. Kiedyś padał przy byle dotknięciu, teraz przewraca się rzadko, a jak już to po porządnym pierdolnięciu.

Dajcie juz spokój Barcelonie, z Titem Vilanovem (jak to chyba Szpaku kiedyś jebnął) daleko nie zajadą. Teraz hejt na Frajern
Zgłoś
Avatar
Fu. 2013-06-24, 22:11 4
piłka nożna, śmieszniejsza od najlepszych komedii. Im gorsza liga tym komedia lepsza. Jak na razie wygrywa liga hiszpańska. Dobrzy aktorzy i śmiechu dużo.

Ogólnie patrząc to sezon 2007-2008 to ostatni dobry sezon w tym sporcie, ciąg dalszy to kpina, dramat i zgrzytanie pochwy.

Tak sobie myślę, że już nie będzie piłkarzy typu Ronaldo, Ronaldinho, Zidane, Rivaldo, Juninho, Henry, Figo, Del Piero, Carlos czy Cantona- Mogę tak cały dzień wymieniać... Teraz wytłumaczę dlaczego ich już nie będzie.. Na całym świecie powstają szkółki piłkarskie, w sumie dobrze bo piłka się rozwija i dzieci mają przyszłość itd, ale wychodząc z takiej szkółki po kilku latach zapierdalania jak dziki osioł to już nie jest zawodnik tylko pierdolony cyborg, wyhodowany, wykreowany, odpicowany, o zajebistym nazwisku które dobrze by się wykrzykiwało na stadionach... Wymodelowany i wycmokanych pizduś.. Nie będzie już zawodników o swojej charakterystyce..- zajebisty drybling, strzał, zimna krew, szybkość... Teraz każdy z tych wyszkolonych zawodników będzie uniwersalny i będzie się charakteryzował wszystkim co najlepsze.. Nie będzie już zawodników walecznych, zahartowanych tak jak Rooney czy w.w Henry lub Drogba... Bo oni wyginęli tak jak mecze na piasku bez butów- tak wyglądała sytuacja w Brazylii, WKS czy Kamerunie... Co wykreowało wspaniałe talenty (cała reprezentacja Brazylii) Te przypadkowe talenty przestaną istnieć. Patrząc na sytuacje na moim osiedlu.. Teraz już nawet nie wiem kto gra w piłkę, kojarzę tylko to, że moi kumple grają w każda niedziele w piłkę, w tygodniu nie ma nikogo raz na jakiś czas ktoś pokopie w tysiąca po szkole czy pracy... Kolejny fakt to, to że jak się nie dostaniesz do szkółki to chuja tak właściwie osiągniesz. I zostaniesz w tej 3 lidze czy tam w 4 i będziesz dostawać 10 zł. za mecz.

Powiem tylko tak. Jebać ten sport. Bo pieniądze go pożerają.

Zajebałem rozkminę niczym ksiądz na kazaniu. Może i to głupie, ale tak myślę. czekam na odzew.
Zgłoś
Avatar
Uuk 2013-06-24, 22:19 1
Gość się podniósł z bananem na ryju a tu porównania do cholera wie kogo.
Japy tam
Zgłoś
Avatar
mlynaros 2013-06-24, 22:41
typo napisał/a:

@mlynaros. Od razu ból dupy. Po prostu wkurwia to ludzi znajacych sie na piłce, bo w każdej drużynie znajdziesz przynajmniej kilku diverów.

Fakt, faktem wkurwiają tym niesamowicie, ale w każdym zespole, nie tylko w Barcelonie. Jako fan United jak widzę Younga, który tylko patrzy jakby nie zanurkować to mi się nóż w kieszeni otwiera.

Barca spierdoliła sprawę, bo nie robili tego umiejętnie. Busquets "Krzyk" jest symbolem nieudanego nurkowania, ale to nie jest jakiś punkt rozpoznawczy zespołu. Zresztą sami z tym walczą, co widać po Messim. Kiedyś padał przy byle dotknięciu, teraz przewraca się rzadko, a jak już to po porządnym pierdolnięciu.

Dajcie juz spokój Barcelonie, z Titem Vilanovem (jak to chyba Szpaku kiedyś jebnął) daleko nie zajadą. Teraz hejt na Frajern



Ja również jestem fanem Man United, ok Young faktycznie lubi czasem odwalić teatrzyk, ale mimo wszystko to jest jeden zawodnik, a nie do cholery połowa zespołu! Nie wiem może jestem przyzwyczajony do twardej gry angielskiej, ale dla mnie to jest zespół gdzie 4 walczy sercem (messi, xavi, iniesta, puyol), a reszta... no właśnie. A tak z innej beczki, w Hiszpanii mówią że Pepe to jest zabójca i nie wiadomo kto, a moim zdaniem sprawdziłby się w szeregach załóżmy MU, MC, LFC czy Chelsea Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
meme18 2013-06-25, 11:12
W dupie mam Wasze wypociny, kibice za dyche.
Ktoś wie co to za mecz był, jestem ciekaw?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie