18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Dirtbike - Kompilacja.
stopwar • 2022-05-27, 12:38


Nasi chłopcy na swoich stalowych rumakach.
Lunatycy szos, dokumentujący swój kunszt.

2022-05-28, 04:16
grudzin7 napisał/a:

Ej, ale ten pierwszy wślizg to czyściutki, rodem z Ligi Mistrzów



Perfekcjonizm w czystej postaci, kradnie cały show.

2022-05-28, 19:26
mit2 napisał/a:

No to jest fakt - choppery mają w ch*j głośne wydechy. Mieszkam przy drodze, która prowadzi do corocznego spędu motop*zdeczek. Akurat wczoraj się zaczęło. Popie**alają ścigaczami i nakedami przez zabudowany, że tylko kolorowe smugi widać. A wieczorami chopperowcy pięknie wk***iają głośnymi wydechami. Oczywiście policja znika z okolicy, bo jeszcze by swoich, którzy jeżdżą namiętnie chopperami musieli łapać.
O dziwo goście na turystykach poruszają się w miarę przepisowo. Do tego mają ciche wydechy.
Jedyną pociechą jest odgłos karetek i straży, regularnie jeżdżących zdrapywać motocyklowych idiotów z asfaltu, drzew i samochodów.



A ty co? Gwoździ papiaków nie możesz kupić? 20zł kilogram, a radości pół tony.

2022-05-28, 20:50
Juzwa napisał/a:

A ty co? Gwoździ papiaków nie możesz kupić? 20zł kilogram, a radości pół tony


Gwoździ u mnie dostatek, choć wolę używać wkrętów :-) Niestety, droga przy której mieszkam, jest drogą wojewódzką. Duży ruch wszelkiej maści pojazdów. Nie chciałbym zrobić krzywdy normalnym uczestnikom ruchu drogowego.

2022-05-28, 21:00
mit2 napisał/a:

Gwoździ u mnie dostatek, choć wolę używać wkrętów Niestety, droga przy której mieszkam, jest drogą wojewódzką. Duży ruch wszelkiej maści pojazdów. Nie chciałbym zrobić krzywdy normalnym uczestnikom ruchu drogowego.



Zależy na którym piętrze mieszkasz. Bardzo ładnie działają kostki bruk beton, te mniejsze. Trafić nie jest łatwo, ale próbować można. :mrgreen:

2022-05-29, 00:13
Aż miło popatrzeć :D

2022-05-29, 13:59
Juzwa napisał/a:

Zależy na którym piętrze mieszkasz. Bardzo ładnie działają kostki bruk beton, te mniejsze. Trafić nie jest łatwo, ale próbować można.


Sęk w tym, że na parterze. Wiochmen jestem :mrgreen:
Ale pomysł dobry :-D

2022-05-29, 15:00
Juzwa napisał/a:

Co powiesz o debilach na 2 kółkach nie potrafiących ustać w miejscu na skrzyżowaniu? Oni muszą się pchać do przodu, no k***a MUSZĄ!!!



hahaha a co za sens stac motocyklem w korku za samochodami jak mozna podjechac do przodu?. Typowe myslenie ja nie moge to inni tez nie moga.

2022-05-29, 19:00
Matiboss napisał/a:

hahaha a co za sens stac motocyklem w korku za samochodami jak mozna podjechac do przodu?. Typowe myslenie ja nie moge to inni tez nie moga.



Pomyśl zanim coś napiszesz. Przygłupy ocierające się o innych mogą to robić? jak jadą zmieniając pas, to powinni to sygnalizować według przepisów PORD. Widziałeś takiego co to robi?

2022-05-29, 19:18

2022-05-29, 21:43
Sonal napisał/a:

Przej***ne być motozp*zdą. Wszyscy mają cię za zakałę rodziny, śmieją ją się z ciebie, podejrzewają, że jestes pedałem itp - tylko dlatego, że cię nie stać na samochód i ryzykujesz życie jeżdżąc na jakimś ciulstwie.



ale ty ciota jestes :D sam latam R1 w okresie letnim bo lubie, moje moto jest wiecej warte niz twoj zlom x5. Na codzien jezdze Q6. Wszyscy co tak sie pluja zza monitora to szczyle albo leszczyki co mam nie pozwolila nawet na skuterek :D

2022-05-30, 10:43
Juzwa napisał/a:

Pomyśl zanim coś napiszesz. Przygłupy ocierające się o innych mogą to robić? jak jadą zmieniając pas, to powinni to sygnalizować według przepisów PORD. Widziałeś takiego co to robi?



A kto mówi o ocierających się o innych użytkowników drogi?. Jak robią to zgodnie z przepisami to nie widzę w tym problemu.

2022-05-30, 10:55
Juzwa napisał/a:

Co powiesz o debilach na 2 kółkach nie potrafiących ustać w miejscu na skrzyżowaniu? Oni muszą się pchać do przodu, no k***a MUSZĄ!!!



Mogą, to tak robią. To jest legalne.