18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 52 minuty temu
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Jak co roku DJ Earworm prezentuje swoje podsumowanie roku, według mnie jeden z lepszych mashupów, gorąco polecam!



Lista utworów:
Gotye and Kimbra - Somebody That I Used To Know
Fun. - Some Nights
Carly Rae Jepsen - Call Me Maybe
Maroon 5 - One More Night
Fun. and Janelle Monáe - We Are Young
Maroon 5 and Wiz Khalifa - Payphone
Ellie Goulding - Lights
Rihanna - Diamonds
Bruno Mars - Locked Out Of Heaven
Ke$Ha - Die Young
Kelly Clarkson - Stronger (What Doesn't Kill You)
Flo Rida - Good Feeling
Nicki Minaj - Starships
The Wanted - Glad You Came
Adele - Set Fire To The Rain
Lumineers - Ho Hey
One Direction - What Makes You Beautiful
Flo Rida and Sia - Wild Ones
Phillip Phillips - Home
Bruno Mars - It Will Rain
Katy Perry - Wide Awake
Alex Clare - Too Close
PSY - Gangnam Style
Taylor Swift - We Are Never Ever Getting Back Together
Flo Rida - Whistle
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-01-08, 20:20 19
Spisać tych wszystkich autorów, wysłać im zaproszenia, zebrać w jedno miejsce i rozjebać a Świat nie poczułby straty
Zgłoś
Avatar
fun88 2013-01-08, 20:25 1
Zgłoś
Avatar
Kakutniaczek 2013-01-08, 20:46 2
bloodwar napisał/a:

Spisać tych wszystkich autorów, wysłać im zaproszenia, zebrać w jedno miejsce i rozjebać a Świat nie poczułby straty


Do trzeciego od końca priorytetem !
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-01-08, 20:51 89
bloodwar napisał/a:

Spisać tych wszystkich autorów, wysłać im zaproszenia, zebrać w jedno miejsce i rozjebać a Świat nie poczułby straty


A no tak, zapomniałem, że tylko wasza wspaniała muzyka metalowa powinna istnieć na świecie, słuchaczy innych gatunków powinno się palić teraz widać tą stereotypową inteligencję ludzi słuchających muzyki metalowej wy, brudasy (nie mówię o wszystkich słuchających metalu, tylko o takich idiotach jak ci wyżej) chcielibyście tylko 1 gatunku (jak hitler jednej, czystej rasy), reszta bleee, spalić tych co mają inne zdanie, to hejterzy!
Jakoś mam kilku znajomych metali i mają w chuju co kto słucha, ale jak widać istnieją też takie typowe brudasy. Moi znajomi mają wyjebane na to, że u mnie w aucie leci inna muzyka i nie srają się ciągle o to. Ba! Mogę nawet z nimi na luzie pogadać o muzyce i ludziach słuchających danych gatunków. Wstyd im pewnie za to, że takie spinające się gile robią opinię ludziom słuchającym cięższych brzmień.
Zgłoś
Avatar
piratv90 2013-01-08, 21:22 1
a macie wersje bez auto-tune bo chciałbym posłuchać jak się drą w oryginałach
Zgłoś
Avatar
Breakdrowser 2013-01-08, 21:26 40
wiesiors4 napisał/a:


A no tak, zapomniałem, że tylko wasza wspaniała muzyka metalowa powinna istnieć na świecie, słuchaczy innych gatunków powinno się palić teraz widać tą stereotypową inteligencję ludzi słuchających muzyki metalowej wy, brudasy (nie mówię o wszystkich słuchających metalu, tylko o takich idiotach jak ci wyżej) chcielibyście tylko 1 gatunku (jak hitler jednej, czystej rasy), reszta bleee, spalić tych co mają inne zdanie, to hejterzy!
Jakoś mam kilku znajomych metali i mają w chuju co kto słucha, ale jak widać istnieją też takie typowe brudasy. Moi znajomi mają wyjebane na to, że u mnie w aucie leci inna muzyka i nie srają się ciągle o to. Ba! Mogę nawet z nimi na luzie pogadać o muzyce i ludziach słuchających danych gatunków. Wstyd im pewnie za to, że takie spinające się gile robią opinię ludziom słuchającym cięższych brzmień.


Zjedz:

bo zaczynasz strasznie gwiazdorzyć
Zgłoś
Avatar
tds1974 2013-01-08, 21:39 8
wiesiors4 napisał/a:


A no tak, zapomniałem, że tylko wasza wspaniała muzyka metalowa powinna istnieć na świecie.



Mash-up to nie jest muzyka, tylko takie rzygi po pizzy, salcesonie, kaszance i piwie Tyskim jednocześnie
Zgłoś
Avatar
Jonthan24 2013-01-08, 22:49
NIE musi się podobać ???
prawda !
Zgłoś
Avatar
radek225 2013-01-09, 2:38 2
Na Polsacie było DiscoPolo live, teraz na sadolu robi się wylęgarnia muzyki POP? :|
Zgłoś
Avatar
kidi1 2013-01-09, 3:17 1
wynik? wszystko na jedno kopyto.
Zgłoś
Avatar
Naziolek 2013-01-09, 3:46 2
"CZEGO SŁUCHAJĄ SADOLE" mityczne miejsce, w którym podobno zrzucane są tematy w których wrzuca się kawałki muzyczne jako merytoryczne tło. W istocie jest to zsyp dla muzyki, której nie lubią moderatorzy. Co to do kurwy robi na głównej? Wytłumaczcie logicznie, dlaczego to jest na głównej, a jak np. wrzucę top5 metalu, to dostanie po dupsku i w suchary?
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2013-01-09, 5:33 3
ja pierdole same pedaly w rurkach
Zgłoś
Avatar
kfqcpk 2013-01-09, 6:17 2
Kulminacja gówna...

Zgłoś
Avatar
Massdeath 2013-01-09, 7:37 6
wiesiors4 napisał/a:


A no tak, zapomniałem, że tylko wasza wspaniała muzyka metalowa powinna istnieć na świecie, słuchaczy innych gatunków powinno się palić teraz widać tą stereotypową inteligencję ludzi słuchających muzyki metalowej wy, brudasy (nie mówię o wszystkich słuchających metalu, tylko o takich idiotach jak ci wyżej) chcielibyście tylko 1 gatunku (jak hitler jednej, czystej rasy), reszta bleee, spalić tych co mają inne zdanie, to hejterzy!
Jakoś mam kilku znajomych metali i mają w chuju co kto słucha, ale jak widać istnieją też takie typowe brudasy. Moi znajomi mają wyjebane na to, że u mnie w aucie leci inna muzyka i nie srają się ciągle o to. Ba! Mogę nawet z nimi na luzie pogadać o muzyce i ludziach słuchających danych gatunków. Wstyd im pewnie za to, że takie spinające się gile robią opinię ludziom słuchającym cięższych brzmień.



Spokojnie to tylko standardowi napinacze internetowi Jak by człowiek się chciał przejmować każdym idiotą ograniczonym do jednego stylu muzycznego musiał by sobie w łeb strzelić. Najśmieszniejsze jest to, że praktycznie wszyscy z nich czy to piewcy "Jednego słusznego Metalu" czy "Dubstep 4 life" w domowym zaciszu na komputera czy na mieście na odtwarzaczach słuchają innej muzyki tylko żal by im dupsko rozerwał jak by się do tego przyznali na sieci Wydaje się że nich ich tu nie zna i jak kolega wspomniał wyżej " Zaczynają gwiazdorzyć ". Internetu się nie zmieni i nawet nie zamierzam ale ludzie do kurwy nędzy czy jesteście aż tak popierdoleni ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie