18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
ssm 2016-03-22, 19:46 2
Ten gościu jest zajebisty
Zgłoś
Avatar
Sinecod 2016-03-22, 22:52 1
Jakoś mi nie pasuje Stg czy Mauser w łapach ciapaków albo murzynów... po prostu zbyt wyrafinowane jak na kogoś kto lubi kozy albo od wieków stawia lepianki z gówna.

A używanie zwrotu przez autora "poniemiecki szajz" jest nie na miejscu. Co jak co ale niemcy dbali o jakość produkcji która jednak czasem (czołgi) odbijała się na ilości. Ruscy mieli dużo wszystkiego ale historie o biegach zmienianych młotkiem w czołgach to każdy chyba słyszał.
Zgłoś
Avatar
Thevenin 2016-03-22, 23:28
Gigantyczny film! Gigantyczne ilości dobrej informacji
Zgłoś
Avatar
grubystefan 2016-03-23, 10:27
Szkoda ze 90% wykorzystanych materiałów zerżnięto z onetu
Zgłoś
Avatar
p................a 2016-03-23, 13:35
Wiadomo, ze w morzach i oceanach jest więcej samolotów niż okrętów na niebie
Zgłoś
Avatar
veirodo 2016-03-23, 15:12 2
pietras_ja napisał/a:

Wiadomo, ze w morzach i oceanach jest więcej samolotów niż okrętów na niebie



cytaty z kwejka zostaw na kwejku
Zgłoś
Avatar
o................n 2016-03-23, 19:59
Fakt, że do dziś jednym z najlepiej sprzedających się pistoletów jest Colt zaprojektowany w 1911, jednym z najczęściej sprzedawanych karabinów jest modyfikacja karabinu AK zaprojektowanego w 1947 roku, a do dziś wykorzystuje się sprzęt zdobyty na wojsku którego weterani mają już pod 90 lat oznacza nie mniej ni więcej, a tyle, że rozwój broni prochowej osiągnął swój szczyt i nie da się bardziej ulepszyć broni, które mamy teraz.

Dlatego też coraz śmielej wchodzimy w rozwój broni laserowej, rail gunów, EMP i mikrofali
Zgłoś
Avatar
WeedLover 2016-03-24, 13:37
Rewelacyjnie opowiada. Szybko, konkretnie i ma głos, który nie denerwuje. Przeciwnie, na swój sposób ubarwia przekaz. Piwko!
Zgłoś