18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Avatar
R................g 2010-07-03, 16:35
LaudatorLibertatis, głosowałeś na Kaczyńskiego?
Zgłoś
Avatar
LaudatorLibertatis 2010-07-03, 16:37
Cthulhu napisał/a:

LaudatorLibertatis, głosowałeś na Kaczyńskiego?



Nie. I nie głosuję w drugiej turze, ale uważam, że lepszy będzie wybór JK
Zgłoś
Avatar
R................g 2010-07-03, 16:42 1
LaudatorLibertatis napisał/a:

le uważam, że lepszy będzie wybór JK


No tak, w końcu został jeszcze jeden Tupolew
Zgłoś
Avatar
K................T 2010-07-03, 17:03
Cthulhu napisał/a:


No tak, w końcu został jeszcze jeden Tupolew


Zgłoś
Avatar
d................a 2010-07-03, 19:04
nie ma to jak sie jarać typem, ktory nagrywa sie kamera, a jak wychodzi z domu to tylko po to zeby znowu sie nagrywac ;p
Zgłoś
Avatar
LaudatorLibertatis 2010-07-03, 22:43
Cthulhu napisał/a:


No tak, w końcu został jeszcze jeden Tupolew



Patrzę na to tak: wybór BK nic nie zmieni bo PO będzie szykowała się do wyborów i będzie bała się stracić poparcie w efekcie reform. Po wyborach i tak nie będzie miała większości (dlatego przymierzają się do fuzji z częścią lewicy). Nawet gdyby mieli większość w efekcie tejże fuzji to staną się typową partią władzy- utrzymać stołki i koniec.
A Kaczyński to polityk o odpowiedniej formacji mentalnej na urząd prezydenta- zdecydowanie lepszej niż BK.
Ale jak już wspominałem- dla mnie to żaden wybór, dlatego się nie wybieram.
Zgłoś
Avatar
faucolt 2010-07-06, 1:36
Z jednej strony dobrze zrobiłeś ripostując tego pysznego człeczyne z syndromem boga. Z drugiej zaś uważam, żę trochę wykorzystałeś go, aby dotrzeć do szerszego grona słuchaczy (wnioskuję tak po ostatnim zdaniu z owego materiału), tym samym można powiedzieć, że zesłałeś na siebie chmary głupiutkich ludzi. Co więcej mogę powiedzieć... Powodzenia przede wszystkim. Jako radę polecam popracować nad formą przedstawianych materiałów. Chodzi tutaj właśnie jak to większość zauważa monotonie Twoich wypowiedzi. Może troche ironii lub sarkazmu w wypowiedziach coś by zmieniło? Tyle ode mnie.
Zgłoś
Avatar
Ciabi 2010-07-07, 10:53
Wziąć, kurwa, wziąć!
Zgłoś
Avatar
Byczarz 2010-07-07, 19:08 5


Nie będę komentować czy dobrze gada czy źle. Każdy ma swój punkt widzenia.
Jak dla mnie śmiesznie gada, śmiesznie zrobiony filmik, przyjemnie się ogląda. ; d
Zgłoś
Avatar
Torghal 2010-09-14, 17:06 2
Moim zdaniem, ten Laudator Libertatis, nie ma racji tak samo jak Damianero, według mnie prawda jest gdzieś pośrodku. W każdej z tych wypowiedzi jest ziarnko prawdy. Nie można zaprzeczyć lepszej znajomości poglądów politycznych itp. Laudator Libertatis, ale ten człowiek jest zaślepiony w swoich poglądach.

Jeśli ktoś chce udowadniać, że ma rację niech pokazuje dowody a nie puszcza słowa na wiatr bez pokrycia. Chcemy coś udowodnić? To pokazujemy dowody!

Ludzie nie dajcie wpierać sobie czyiś poglądów, wyrabiajcie swoje zdanie, a nie podporządkowujcie się do gwiazdek internetu.
Zgłoś
Avatar
koniarek1 2010-09-15, 13:13
pojechał go jak burą suke ale z kulturą;]
Zgłoś
Avatar
Noside 2018-10-23, 0:27
Po ośmiu latach tak tylko wpadam napisać, że wisicie wszyscy piwo za ten temat.
Zgłoś