18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Avatar
S................z 2010-07-02, 12:06
Kiedyś miał ciekawe i zabawne filmy, ale odkąd wziął się za politykę to nie da się go słuchać.
Zgłoś
Avatar
gracious 2010-07-02, 12:22
Koleś mówi regułki, do tego nie wszystkie są prawdziwe, a niektóre są po prostu jego zdanie na dany temat. Jeżeli mówicie że damianero manipuluje to popatrzcie na tego gostka. Pojawił by sie trzeci gostek który skomentowałby w filmiku ze ten bredzi to byście mowili ze jednak kretyn. Co mi z tego, że np. powiem: prezydent ma dużą władze ma inicjatywe ustawodawczą i jest ważny na arenie miedzynarodowej. To nic, że obywatel też ma inicjatywe ustawodawcza, a prezydent nie podpisuje żadnych traktatów miedzynarodowych itp. (manipulacja?:O)
Zgłoś
Avatar
kolumbijskisen 2010-07-02, 12:27
miałam napisać, że damianero to pajac, ale po obejrzeniu całego filmiku widzę, że ten drugi tak samo.
Zgłoś
Avatar
not_NULL 2010-07-02, 12:57 3
kolumbijskisen napisał/a:

miałam napisać, że damianero to pajac, ale po obejrzeniu całego filmiku widzę, że ten drugi tak samo.

Powiedziała użytkowniczka IE...
Zgłoś
Avatar
K................T 2010-07-02, 12:58 1
Każda osoba, która ma choć trochę oleju w głowie wie, że ten Damianek pierdoli głupoty, a jego przemyślenia filozoficzne są na poziomie pana Józka spod sklepu. Najlepsze jest to, że filmik powyżej, który po przez proste argumenty ujawnia debilizm Damianka, w taki sposób, aby nawet największy debil mógł to ujrzeć i tak nie dociera do każdego.
"Bo ten filmik nie jest śmieszny", "Bo ten facet na filmiku jest taki poważny" "Bo Damianek jest tak przekonany, że mówi mądre rzeczy, że i ja w to wierze".
Zgłoś
Avatar
Smithi09 2010-07-02, 13:59
KNT napisał/a:

Każda osoba, która ma choć trochę oleju w głowie wie, że ten Damianek pierdoli głupoty, a jego przemyślenia filozoficzne są na poziomie pana Józka spod sklepu. Najlepsze jest to, że filmik powyżej, który po przez proste argumenty ujawnia debilizm Damianka, w taki sposób, aby nawet największy debil mógł to ujrzeć i tak nie dociera do każdego.
"Bo ten filmik nie jest śmieszny", "Bo ten facet na filmiku jest taki poważny" "Bo Damianek jest tak przekonany, że mówi mądre rzeczy, że i ja w to wierze".



99% racji, trzeba jeszcze dodać iż "Damianero" zyskał popularność głównie wśród młodszego pokolenia dlatego, że w tym kraju ludzie nie lubią samodzielnie myśleć i nagle pojawił się luzak, który wszystko wie i mądrze gada jak na mózg 15 latka. Autor filmiku rzeczywiście wytknął mu podstawową sprawę czyli kompletną niewiedzę. Pajaca strugać każdy by chciał ale robić nie ma komu.
Zgłoś
Avatar
Mirk 2010-07-02, 14:48
przepraszam a drugi koleś odpowiada logicznie ?

najpierw mówi, że KRRiT ma wielki wpływ na media i nimi manipuluję, później już, że przy aferze z z premierem nie była w stanie wyciszyć TVN itd. więc jak może wyciszyć ten TVN i inne komercyjne stacje czy nie ?

ma racje prezydent ma te uprawnienia: inicjatywa ( 100 tys obywateli też ją ma ) ale jak często z niej korzystał ( ma nie znaczy znaczy, że tego używa )? a veto można odrzucić jak i TK może rozpatrzyć jego wniosek negatywnie!

skoro prezydent ma takie szerokie kompetencje w sprawach polityki zagranicznej dlaczego ich nie wymienił ? KONKRETNIE ( zresztą dlaczego PR nie podpisuje najważniejszych postanowień/umów międzynarodowych tylko ministrowie?

to co mają do zaoferowania ( program itd ) to chyba nie to samo co opinia o kimś ?

człowieku TY nie masz pojęcia jak wyglądają projekty unijne najpierw trzeba na całość brać kredyt a dopiero później następują dofinansowania, ( zresztą skoro bierze kredyt na 40 milionów unia dodaje 20 to wątpię aby raty wyniosły te 20 milionów a np gmina już może korzystać z drogi która się spłaci )

nie wdając się w całość kto chce unie... "europejczycy nie chcą unii" taaa 3 państwa mówią nie to już całość brawo !

nie rozumiem użycia wyrazu "utylitaryzm" reszta była logiczna

co do Grecji to racja!

cóż ten Damianero to faktycznie nadaje się tylko do zabawnych filmików, reszta to raczej śmieszność
ale
autor tego filmiku też nie przedstawia wszystkiego poprawnie, chodzi o podstawowe wiadomości, jeden się nabija drugi przedstawia ładnie wybiórcze informacje
więc cóż obaj Panowie chyba nie trafili z filmikami
Zgłoś
Avatar
TATTOO_men 2010-07-02, 15:32
pięknie go skarcił
Zgłoś
Avatar
xJaJox 2010-07-02, 15:53
Nie będę mówił że lubię czy nie lubię Damiana - nie znam go. Jednak jego wypowiedzi jakoś mi nie imponują, a już na pewno nie przekonują. Podoba mi się za to podejście autora. Ładnie, kulturalnie mu wyjaśnił, że nie ma racji, co akurat powinno przemówić do Damiana, bo jak dla mnie to za bardzo się... Powiedzmy "wykozaczył" i takie słowa krytyki dobrze mu zrobią. Do tego ów autor mądrze i rzeczowo gada.

Tak czy siak piwo się należy

AvE
Zgłoś
Avatar
daf098 2010-07-02, 16:46
facet wie "cośtamcośtam" ale nie interesowanie się tym co mają do obiecania nam politycy a słuchanie opinii o nich , to dwie różne sprawy. hy? Damian posiada przynajmniej mimikę i nawet jeśli nie zgadzam się z nim to przyjemnie się go ogląda.
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2010-07-02, 17:40
A ja powiem tak: racja jest jak dupa, każdy ma swoją
Zgłoś
Avatar
zonk 2010-07-02, 18:33
jakby ten koleś chociaż mowił tak na "chłopski rozum" a nie pierdolił jak 99%, twardo i skomplikowanie z zakręconymi regułkami.
Zgłoś
Avatar
sarahblack 2010-07-02, 20:07
cos tak czulam, ze zacznie sie jezdzenie po damianero, bo "to takie cool i w ogole"

ŻAŁOSNE. az chyba porownam posty tutaj i spod filmikow damianero, zobaczymy sadolowa hipokryzje
Zgłoś
Avatar
moonek56 2010-07-03, 0:22
Mądrze gadał do momentu z Grecją. To nie Unia dała kasę a przydzieliła im hmm jak by to nazwać "zapomogę" jak Polsce. Niestety jak i u nas nie wiedzieli jak sobie z tym poradzić i się wtopili w to gówno. Teraz z innej beczki. Skoro Damian nawija ze UE jest wspaniała itp to oczywiście musi się znaleźć osoba, która uważa że jest to chu***e. Przecież nie trzeba daleko szukać Liga Narodów po I Wojnie Światowej. Historia kołem się toczy. UE też się w końcu rozpadnie.To nie nawijaj teraz ze UE to wszystko zgotowało, bo Europejczyk jest sam sobie winny a to że ktoś wpadł na pomysł założenia tego to była myśl właśnie tego Europejczyka. A są tam na szczęście jeszcze ludzie co myślą. Wiec nie pier***, bo masz nastawienie jak komunista...
Zgłoś
Avatar
LaudatorLibertatis 2010-07-03, 16:35
gracious napisał/a:

Koleś mówi regułki, do tego nie wszystkie są prawdziwe, a niektóre są po prostu jego zdanie na dany temat. Jeżeli mówicie że damianero manipuluje to popatrzcie na tego gostka. Pojawił by sie trzeci gostek który skomentowałby w filmiku ze ten bredzi to byście mowili ze jednak kretyn. Co mi z tego, że np. powiem: prezydent ma dużą władze ma inicjatywe ustawodawczą i jest ważny na arenie miedzynarodowej. To nic, że obywatel też ma inicjatywe ustawodawcza, a prezydent nie podpisuje żadnych traktatów miedzynarodowych itp. (manipulacja?:O)



Przepraszam a od kogo zależało wejście w życie Traktatu Lizbońskiego?

Co do niektórych innych wypowiedzi bardzo proszę wskazać mi rzekome manipulacje. Każdy z moich argumentów rozwijam na mojej stronie, tam możemy podyskutować. Wiadomo przecież, że 10min na youtubie to nie miejsce na elaboraty.

pzdr

SQT napisał/a:

jakby ten koleś chociaż mowił tak na "chłopski rozum" a nie pierdolił jak 99%, twardo i skomplikowanie z zakręconymi regułkami.



Uwierz, że mówiłem o tych sprawach tak prosto jak się da bo byłem obliczony na widzów Damianera, których najwięcej jest w przedziale 13-17lat.

Mirk napisał/a:


najpierw mówi, że KRRiT ma wielki wpływ na media i nimi manipuluję, później już, że przy aferze z z premierem nie była w stanie wyciszyć TVN itd. więc jak może wyciszyć ten TVN i inne komercyjne stacje czy nie ?


Znasz ustawę o KRRiTV, wiesz co to są koncesje? Temat mediów prywatnych rozwijam na swojej stronce.

Cytat:

ma racje prezydent ma te uprawnienia: inicjatywa ( 100 tys obywateli też ją ma ) ale jak często z niej korzystał ( ma nie znaczy znaczy, że tego używa )? a veto można odrzucić jak i TK może rozpatrzyć jego wniosek negatywnie!

skoro prezydent ma takie szerokie kompetencje w sprawach polityki zagranicznej dlaczego ich nie wymienił ? KONKRETNIE ( zresztą dlaczego PR nie podpisuje najważniejszych postanowień/umów międzynarodowych tylko ministrowie?


Rozwijam ten temat u mnie na stronie. Poza tym pamiętasz kto ratyfikował Traktat Lizboński?
Cytat:

to co mają do zaoferowania ( program itd ) to chyba nie to samo co opinia o kimś ?


Skopiuję z YT: "Dooobra, nie interesowanie się programami kandydatów, a słuchanie opinnii o kandydatach to 2 różne rzeczy... Nie ma sprzeczności."
Odpisałem: "Gdyby traktować te dwa zwroty autonomicznie to możliwe są obydwie interpretacje. Biorąc jednak pod uwagę kontekst wypowiedzi Damianero (kompletny brak wiedzy w zestawieniu z tezą, że wyboru dokonuje merytorycznie, w przeciwieństwie do "palących trawę") to nie ma wątpliwości, że jest tu sprzeczność. "

Cytat:

człowieku TY nie masz pojęcia jak wyglądają projekty unijne najpierw trzeba na całość brać kredyt a dopiero później następują dofinansowania, ( zresztą skoro bierze kredyt na 40 milionów unia dodaje 20 to wątpię aby raty wyniosły te 20 milionów a np gmina już może korzystać z drogi która się spłaci )


Tak to z pewnością sprawy, które zaciekawią widzów damianera (13-17lat). Przecież mechanizm, który opisuję jest prawdą. Poza tym rp.pl/artykul/55687,422731_Zadluzenie_samorzadow_siega_juz_40_mld_zl.html

Cytat:

nie wdając się w całość kto chce unie... "europejczycy nie chcą unii" taaa 3 państwa mówią nie to już całość brawo !


Ciekawe, że po dwóch przegranych referendach dotyczących Traktatu Konstytucyjnego (mimo sporej propagandy i wyłożonej kasy) włodarze UE zarzucili ten pomysł. Moja teza została empirycznie potwierdzona w 3 z 27 państw UE i to takich, które teoretycznie bardzo dobrze się w niej czuły. Co masz na poparcie swojej tezy?

Cytat:

nie rozumiem użycia wyrazu "utylitaryzm" reszta była logiczna


Doktryna koliberalna jest dookreślana przez zasadę użyteczności tam gdzie wolność byłaby nieopłacalna. Przykładowo z pewnością aktem wolności jednostki jest zabicie drugiego człowieka, ale jest to w sposób oczywisty niecelowe i w żaden sposób nie do obronienia. Stąd utylitaryzm korygujący absolutną wolność.

mam nadzieję, że trochę rozjaśniłem.
pzdr
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie