18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Avatar
M................6 2010-07-02, 1:19
Conscribo napisał/a:

ale merytorycznie mówi dobrze więc.. śmiem powiedzieć, że te tysiąc ludzi które dało damianowi piwka, powinno teraz się kajać i wrzucać tu filmiki z odciętymi pindolkami/sutami w ramach przeprosin za poparcie jego teorii



A jak dałem piwo, bo po prostu dobrze się go słuchało i czasem można się było uśmiechnąć, to też mam odcinać? Czy może tylko jedno jajo sobie utnę dla kompromisu?
Zgłoś
Avatar
Maszkrosty 2010-07-02, 1:23
Wiedziałem ze damianero jest ograniczony ale co prawda nie można się o to spierać, coś w sobie miał, że przyjemnie się go słuchało chociaż nic ciekawego nie wnosił.
A ten drugi koleś sam jest bezpłciowcem, który pieprzy wyuczone regułki chcąc manipulować (może i imponować )...na fotce by się to udało, nie na sadisticu:D
Zgłoś
Avatar
LWMG 2010-07-02, 1:30
Na każdego kozaka znajdzie się większy kozak.
Zgłoś
Avatar
kavka 2010-07-02, 1:36 3
czyżby nowy kandydat do stołka " sołtysa internetu " ??
Zgłoś
Avatar
wolo 2010-07-02, 1:43 1
Jakoś szczególnie błyskotliwie to on go nie zagiął... ot tamten mizdży się do kamery i do tego pierdoli banialuki.
Zgłoś
Avatar
Pani Kierowniczka 2010-07-02, 1:44 1
Nie podoba mi sie, brzydki szary i do dupy. Damianero to ma chociaż poczucie humoru, a nie jakies poważne wygłaszanie przemowy. Koles jak sie ma dołować to niech to robi gdzie indziej...
Zgłoś
Avatar
dorianxx 2010-07-02, 2:07
a ja wogole nie lubie sluchac pierdół przemądrzałków. Od tego mam swój umysł żeby samemu pojmować wszelkie fakty. Nie potrzebuje wyjasnien ze strony 'filozofów'
Dla mnie ten damianero pierdoli i dziwie sie ze tracicie czas na jego wypociny
Zgłoś
Avatar
wowka01 2010-07-02, 2:37
@up
Mądrze piszesz, ale niech ten Twój umysł zajrzy do słownika od czasu do czasu.
Zgłoś
Avatar
jezoos 2010-07-02, 2:54
Moim zdaniem oboje pierdolą jak potłuczeni. Mogą mieć własne przekonania polityczne, ale do mnie nie przemówił ani jeden, ani drugi. Koleś rzuca pustymi regułkami, z którymi można się zgadzać lub nie. Niestety we wszystkim jest drobne kłamstewko, na które polecam zwrócić uwagę. Nie rzuca on faktami, ale przedstawia pewną doktrynę polityczną. Nie ma to nic wspólnego z obiektywną prawdą.
Zgłoś
Avatar
korss 2010-07-02, 3:22 5
Zgłoś
Avatar
bartdrummer 2010-07-02, 4:07
demagogia, nic więcej tylko demagogia. UPR nigdy nie zdobędzie elektoratu, chyba....niestety...
Zgłoś
Avatar
jacko 2010-07-02, 7:40
Sami politycy w kraju 2 tygodnie po wyborach nie bedzie juz ani jednego takiego mądrali . Zamiast pier%*lic farmazony jeśli gosc jest taki wyedukowany w każdej dziedzinie to niech to spisze na karteczke zbierze podpisy i da pod glosowanie . Skoro jego pomysly sa takie super to dlaczego mialy by nie przejsc ? Hehe polityka to najbardziej sadystyczny temat chyba
Zgłoś
Avatar
sensi 2010-07-02, 8:18 6
Damianero posługuje się wiedzą którą ma 80% ludzi w jego wieku. Nic dziwnego że do ludzi trafia, większość z nas wie o polityce tyle ile usłyszy w tv czy ile dowie się podczas dyskusji ze znajomymi którzy się tym interesują.
Koleś siedzi w temacie, podzielił się swoją wiedzą.
Że tak zapytam: no i co z tego? Czy któreś z nas zmieniło zdanie, poczuło się oszukane przez unię, weźmie do ręku buzdygan i będzie walczyło o wolność i demokrację?
Jednego i drugiego fajnie się słucha, z jednym i drugim po części się zgadzasz, tylko czekać na odpowiedź Damianero.
Może nawet doczekają się własnej debaty.
Zgłoś
Avatar
W 2010-07-02, 9:34 1
szczerze mówiąc, to wolałabym jutro wybierać między nimi. prowadzą dyskusję na wiele wyższym poziomie niż obecni kandydaci ne reprezentanta państwa nie zakładając przy tym, że wszyscy odbiorcy to idioci.
to co, dopisujemy w niedzielę krateczkę
Zgłoś
Avatar
Wierny Pies 2010-07-02, 10:12 1
Pani Kierowniczka napisał/a:

Nie podoba mi sie, brzydki szary i do dupy. Damianero to ma chociaż poczucie humoru, a nie jakies poważne wygłaszanie przemowy. Koles jak sie ma dołować to niech to robi gdzie indziej...


Damianero może nie jest szary, ale i tak jest do dupy. Bzdury które opowiada i aktorstwo na poziomie Maciusia z klanu ( bez obrazy dla Maciusia) dyskwalifikuje go chyba nie tylko w moich oczach. A poczucie humoru? Tiaaaaa, po prostu klub seniora pękał ze śmiechu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie