18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
Avatar
cesarz1982 2021-11-05, 10:32 1
mg_schutze napisał/a:

Sąsiad przyjechał rowerem pod dom, wysoki krawężnik. Zajebał bokiem koła poleciał na chodnik głową.
Śpiączka, i piaskownica. Inny znajomy zawinął się na łańcuchach oddzielających jezdnię od chodnika.
Tak niefortunnie, że głową przywalił w krawężnik, na miejscu trup.
Wystarczy makówką dobrze trafić i daswidania.



Niezłych masz/miałeś ziomków teraz lepiej sam uważaj

Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-11-05, 11:10
katarnoxi napisał/a:

Już zamknij ten wkurwiajacy ryj bez szkoły. Norwida, przyjaciela Chopina, też byś tak głupio poprawiał, bo pisał jego nazwisko w spolszczonej wersji? Nie mówiąc o innych Polakach z jego otoczenia? "Szopen" figuruje w słowniku jako poprawny wariant jego nazwiska. Ciekawie jak piszesz Waszyngton czy chociażby Jagiełło, też w oryginale?



Co za mózg
Zgłoś
Avatar
Espance 2021-11-05, 13:38
sothis napisał/a:

Mnie wygląda na najebanego.



pierdolisz glupoty, ja sam kiedys wyszedlem z lazienki - mialem cale mokre stopy, przeszedlem kawalek po panelach i kurwa ułamek sekundy i na glebie lezalem, ciezko jak kolwiek czasami zareagowac, poslizgniesz sie i lezysz momentalnie na glebie.. niby mam 25 lat i raczej bardzo szybka reakcje, ale to byl ulamek sekundy, na szczescie nie zajebalem tak mocno glowa

Zbyszard napisał/a:

No kurwa nie mogę uwierzyć, że ludzie jak się przewracają to tak po prostu bezwładnie lecą i chuj. Pomijam sytuacje w bójce czy ludzi starszych, bo w tych przypadkach to rzeczywiście już mała kontrola nad ciałem jest. No ale kurde tu młody facet a poleciał jak kłoda. Też mi się zdarzyło poślizgnąć na lodzie, zlecieć ze schodów w bloku bo coś rozlane było czy za gowniaka wypierdolić na rowerze, ale zawsze się próbowałem jakoś ratować i się to udawało. Zbita noga, bark, biodro czy tyłek ale nie łeb. No kurwa lecieć jak kłoda nawet ręki nie wystawić? Już lepiej rękę złamać o schodek niż jebnąć głową na śmierć


Zgłoś
Avatar
Kurde26 2021-11-05, 16:23
Tak zginął mój kolega z czasów szkolnych. Nie chciało mu się zmieniać butów (miał takie wpinane w pedały) stwierdził że zniesie rower po schodach a za 3 dni jego nieśli.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2021-11-05, 22:21
ja tak wyjebałem na schodach, nie wiem jak mój głupi łeb to wytrzymał, ale na samą myśl o tym czuję ból z tyłu głowy. Najśmieszniejsze jest to, że wcale nie byłoby mi szkoda gdybym wtedy padł xd
Zgłoś
Avatar
~mg_schutze 2021-11-06, 5:55
cesarz1982 napisał/a:

Niezłych masz/miałeś ziomków teraz lepiej sam uważaj



Kiedyś na lodowisku się zachciało pobawić. Pamiętam, że ruszyłem nogami, potem obudziłem się w szpitalu, ze wstrząsem mózgu i 4 szwami na łbie. Wyleczyłem się z łyżwiarstwa na dobre
Zgłoś