18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
diacon 2021-11-04, 20:51 4
I co, nie żyje? Może jakieś źródło bo to takie pierdolenie o szopenie.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-11-04, 20:56 2
diacon napisał/a:

I co, nie żyje? Może jakieś źródło bo to takie pierdolenie o szopenie.



o Chopinie*

a kto umarł, ten nie żyje
Zgłoś
Avatar
pyotreck 2021-11-04, 21:46 5
Farołrz napisał/a:

o Chopinie*
a kto umarł, ten nie żyje



Szopen jest poprawnie.
Nie pykło mądralo.
Zgłoś
Avatar
Adam_WKLADAM 2021-11-04, 21:50
Jednego mniej na tym łez padole
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-11-04, 21:53
pyotreck napisał/a:

Szopen jest poprawnie.
Nie pykło mądralo.



Rusz trochę dyńką.
Zgłoś
Avatar
Zbyszard 2021-11-04, 23:12 1
No kurwa nie mogę uwierzyć, że ludzie jak się przewracają to tak po prostu bezwładnie lecą i chuj. Pomijam sytuacje w bójce czy ludzi starszych, bo w tych przypadkach to rzeczywiście już mała kontrola nad ciałem jest. No ale kurde tu młody facet a poleciał jak kłoda. Też mi się zdarzyło poślizgnąć na lodzie, zlecieć ze schodów w bloku bo coś rozlane było czy za gowniaka wypierdolić na rowerze, ale zawsze się próbowałem jakoś ratować i się to udawało. Zbita noga, bark, biodro czy tyłek ale nie łeb. No kurwa lecieć jak kłoda nawet ręki nie wystawić? Już lepiej rękę złamać o schodek niż jebnąć głową na śmierć
Zgłoś
Avatar
sothis 2021-11-04, 23:41 20
Zbyszard napisał/a:

No kurwa nie mogę uwierzyć, że ludzie jak się przewracają to tak po prostu bezwładnie lecą i chuj. Pomijam sytuacje w bójce czy ludzi starszych, bo w tych przypadkach to rzeczywiście już mała kontrola nad ciałem jest. No ale kurde tu młody facet a poleciał jak kłoda. Też mi się zdarzyło poślizgnąć na lodzie, zlecieć ze schodów w bloku bo coś rozlane było czy za gowniaka wypierdolić na rowerze, ale zawsze się próbowałem jakoś ratować i się to udawało. Zbita noga, bark, biodro czy tyłek ale nie łeb. No kurwa lecieć jak kłoda nawet ręki nie wystawić? Już lepiej rękę złamać o schodek niż jebnąć głową na śmierć



Mnie wygląda na najebanego.
Zgłoś
Avatar
7wporzondku 2021-11-04, 23:58 2
Zbyszard napisał/a:

No kurwa nie mogę uwierzyć, że ludzie jak się przewracają to tak po prostu bezwładnie lecą i chuj. Pomijam sytuacje w bójce czy ludzi starszych, bo w tych przypadkach to rzeczywiście już mała kontrola nad ciałem jest. No ale kurde tu młody facet a poleciał jak kłoda. Też mi się zdarzyło poślizgnąć na lodzie, zlecieć ze schodów w bloku bo coś rozlane było czy za gowniaka wypierdolić na rowerze, ale zawsze się próbowałem jakoś ratować i się to udawało. Zbita noga, bark, biodro czy tyłek ale nie łeb. No kurwa lecieć jak kłoda nawet ręki nie wystawić? Już lepiej rękę złamać o schodek niż jebnąć głową na śmierć



Najebany był raczej
Zgłoś
Avatar
katarnoxi 2021-11-05, 3:51
Farołrz napisał/a:

Rusz trochę dyńką.



Już zamknij ten wkurwiajacy ryj bez szkoły. Norwida, przyjaciela Chopina, też byś tak głupio poprawiał, bo pisał jego nazwisko w spolszczonej wersji? Nie mówiąc o innych Polakach z jego otoczenia? "Szopen" figuruje w słowniku jako poprawny wariant jego nazwiska. Ciekawie jak piszesz Waszyngton czy chociażby Jagiełło, też w oryginale?
Zgłoś
Avatar
~mg_schutze 2021-11-05, 5:38 2
Sąsiad przyjechał rowerem pod dom, wysoki krawężnik. Zajebał bokiem koła poleciał na chodnik głową.
Śpiączka, i piaskownica. Inny znajomy zawinął się na łańcuchach oddzielających jezdnię od chodnika.
Tak niefortunnie, że głową przywalił w krawężnik, na miejscu trup.
Wystarczy makówką dobrze trafić i daswidania.
Zgłoś
Avatar
bercisko 2021-11-05, 5:50 1
Ja pierdolę, schody z jednym stopniem go zabiły
Zgłoś
Avatar
oleck 2021-11-05, 6:30 3
sothis napisał/a:

Mnie wygląda na najebanego.



Ja wyjebalem na skórce od banana na mokrych pasa dla pieszych. Nie zauważyłem, nadepnąłem i wypierdoliłem w tak błyskawicznym tempie, że nawet nie wiedziałem co się stało. Nawet ukemi z judo nie pomogło. Fakt, nic mi się nie stało, ale jakbym jebnął dynią, to dzisiaj w najlepszym przypadku pisał bym językiem, a fajkę miałbym tylko do sikania. Pod siebie.
Zgłoś
Avatar
Jacek86s 2021-11-05, 7:43 1
Zbyszard napisał/a:

No kurwa nie mogę uwierzyć, że ludzie jak się przewracają to tak po prostu bezwładnie lecą i chuj. Pomijam sytuacje w bójce czy ludzi starszych, bo w tych przypadkach to rzeczywiście już mała kontrola nad ciałem jest. No ale kurde tu młody facet a poleciał jak kłoda. Też mi się zdarzyło poślizgnąć na lodzie, zlecieć ze schodów w bloku bo coś rozlane było czy za gowniaka wypierdolić na rowerze, ale zawsze się próbowałem jakoś ratować i się to udawało. Zbita noga, bark, biodro czy tyłek ale nie łeb. No kurwa lecieć jak kłoda nawet ręki nie wystawić? Już lepiej rękę złamać o schodek niż jebnąć głową na śmierć



Kurwa browary miał w ręku. Więc co miał robić?
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2021-11-05, 8:28
pyotreck napisał/a:

Szopen jest poprawnie.
Nie pykło mądralo.



Szopen to spolszczone Chopin. ojciec Fryderyka (świeć Panie nad jego duszą) był Francuzem, więc poprawnie należy pisać Chopin
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie