18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Dla obrońców Jurka Owsiaka
d................8 • 2015-01-12, 22:40
Do wszystkich obrońców Jureczka, nie twierdze ze WOŚP to zła inicjatywa, ale ten Pan na pewno nie pasuje do niej, bo za to co sobie zabiera mógłby zrobić znacznie więcej a jak lubicie przekręty rodem z komuny to już nie wiem jak do Was dotrzeć i nie chodzi mi tu o zlikwidowanie WOŚP, tylko o wyeliminowanie z niej Jureczka.
Zgłoś
Avatar
DziadMróz 2015-01-12, 23:10 1
Wielka Orkiestra wzbudza wspaniałe emocję. Nigdy nie zapomnę radości radości pewnego dresika z pukszą, potrząsał ją i krzyczał, że kupi w tym roku ps3.
Zgłoś
Avatar
ajeinot 2015-01-12, 23:12 1
wrzuciłem 5zł do puszki licząc na to, że całość pójdzie na szczytny cel, a nie kurwa jakiś owsik sobie do kielni to upcha.. Akcja jest charytatywna i nie życzę sobie żeby moje 5zł trafiło np. na woodstok albo do innych ćpunów. Dziękuje i dobranoc..
Zgłoś
Avatar
premium122 2015-01-12, 23:13 1

Po czym poznac debila? Bezkrytycznie wierzy mainstreamowi i zamiast merytoryki skrzeczy - zrob tyle dla dzieci co jurek.
Zgłoś
Avatar
macior13 2015-01-12, 23:23 1
Budżet NFZ na 2014 to 67,5 miliarda PLN WOŚP zebrało w 2014 52 miliony PLN czyli 0,00077 % czyli dla tych co nie kumają jak zarabiasz 3000 PLN to wkład orkiestry dla Ciebie to 2 zł 31 groszy.
No a za te ponad 2 złote ile szumu pozdrawiam kumatych
Zgłoś
Avatar
d................8 2015-01-12, 23:24
Chciałbym tylko dodać, żebyście nie pisali czegoś w stylu nie chcesz nie wrzucaj, przecież masz wybór. Otóż nie mam wyboru, bo cały finał jest robiony z pieniędzy podatników, co innego gdyby był robiony za prywatne pieniądze a nie z sektora publicznego wtedy miałbym w dupie kto co robi za SWOJE pieniądze.
Zgłoś
Avatar
K................n 2015-01-12, 23:25 3
Napiszę zjeby raz jeszcze:

WOŚP to inicjatywa dobrowolna. Nie zaglądajcie nikomu do portfela. Jak ktoś chce dać to jego sprawa. Odpierdolcie się od cudzych pieniędzy, zajmijcie się swoimi!

macior13 napisał/a:

Budżet NFZ na 2014 to 67,5 miliarda PLN WOŚP zebrało w 2014 52 miliony PLN czyli 0,00077 % czyli dla tych co nie kumają jak zarabiasz 3000 PLN to wkład orkiestry dla Ciebie to 2 zł 31 groszy.
No a za te ponad 2 złote ile szumu pozdrawiam kumatych


Debilu ale większość tych pieniędzy idzie na:
- pensje i administrację (urzędników)
- pensje lekarzy i pielęgniarek
- utrzymanie szpitala

To weź sobie te 67,5 miliarda PLN podziel na 800 szpitali w PL i policz ile to kurwa sprzętu.

Ale jesteś cebulak.

Tyle np kupił owsiak w 2005 roku:

aparaty USG - 20 szt. - Philips
kardiotokografy - 26 szt. - Philips
inkubatory zamknięte do opieki podstawowej - 109 szt. - Dutchmed
inkubatory zamknięte do opieki intensywnej - 29 szt. - GE MS Polska
inkubatory otwarte - 14 szt. - Dräger
stanowiska do resuscytacji - 22 szt. – Dutchmed

Przykładowo 20 szpitali otrzymało aparat USG, a 150 szpitali nowy inkubator. Daje do myślenia?

I na koniec napiszę! Nie daję na WOŚP, bo wolę co innego z pieniędzmi zrobić! Ale też nie zaglądam nikomu w kieszeń!!!!! Chce dać to daje, chce kupić marsa w sklepie to niech sobie kupi, chce jeść białe pieczywo niech je, tankuje paliwo na Shellu po 4,70 a nie w Orlenie za 4,50 jego sprawa! ODPIERDOLCIE SIĘ OD CUDZEGO a będzie wam lepiej w życiu!

d3x88 napisał/a:

Chciałbym tylko dodać, żebyście nie pisali czegoś w stylu nie chcesz nie wrzucaj, przecież masz wybór. Otóż nie mam wyboru, bo cały finał jest robiony z pieniędzy podatników, co innego gdyby był robiony za prywatne pieniądze a nie z sektora publicznego wtedy miałbym w dupie kto co robi za SWOJE pieniądze.


Dowody kurwa, bo już słyszałem o trotylu, zdjętych światełkach, wybuchu, że żaden samolot nie uderzył w WTC, że amerykanie nie staneli na księżycu a jednocześnie odkryli tam kosmitów, w ogóle reptilianie i inne rzeczy.

Zresztą chuj ci do tego. Jak nie masz samochodu to też walczysz, żeby państwo dróg nie budowało z podatków?
Zgłoś
Avatar
A................i 2015-01-12, 23:37 1
Ja jebie przecież tu nikt nikogo nie zmusza do wrzucania pieniędzy do puszki na WOŚP, twoje pieniądze twoja sprawa, ale chodzi o to że ludzie są nieświadomi tego na co idzie ich złotówka, tu chodzi o uświadamianie ludzi że Owsiak pierze pieniądze i ma z tego zysk, sztucznie utrzymuje nierentowne spółki których sam jest właścicielem i marnotrawi część pieniędzy publicznych, finansuje PW dla brudasów i opłaca "gwiazdy" które grają na finale WOŚP, bo przecież nikt za darmo nie gra. Godzisz się na to w imię wyższych celów- wrzucasz złotówkę do puszki, nie godzisz się bo cię to wqrwia- nie wrzucasz. Twoja kasa ty decydujesz, nikt nikogo nie namawia na to, tylko chodzi o to by ludzie mieli pełną świadomość zanim podejmą decyzje czy wspierać WOŚP czy też nie.
Zgłoś
Avatar
K................n 2015-01-12, 23:39
AgnusDei napisał/a:

Ja jebie przecież tu nikt nikogo nie zmusza do wrzucania pieniędzy do puszki na WOŚP, twoje pieniądze twoja sprawa, ale chodzi o to że ludzie są nieświadomi tego na co idzie ich złotówka, tu chodzi o uświadamianie ludzi że Owsiak pierze pieniądze


Ale po co ich uświadamiać? Uświadamiasz każdego w sklepie, że za rogiem jest taniej baton o 20gr? Albo, że szynka jest po 15,99zł/kg a nie 17,20? Bez przesady, szkoda życia... .
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2015-01-13, 5:57 1
Skoro według was nie ma problemów to czemu Owsiak pozwał jakiegoś blogera za rzekome kłamstwa nt. jego finansowych przekrętów a teraz aby udowodnić że w bloger kłamie, nie chce pokazać ksiąg rachunkowych swojej fundacji...?

Btw. Dlaczego wszyscy płacimy za jego występ w TVP? A może zapłacił za to?

VisaInfinity, twoje wypisywanie sprzętu jako argument "za" nie ma sensu... W Polsce nie mamy kasy na utrzymanie/eksploatację sprzętu oraz na pensje dla "operatorów" tychże maszyn.
Ludzie miesiącami czekają aż będzie kasa na opłacenie lekarzy, pielęgniarek, odczynników i zużytego małego sprzętu a nie że będzie kasy na duży sprzęt.
To jakby kogoś chwalić że raka leczy aspiryną albo witaminami... To się w ogóle nie dodaje i mija z ogólnym meritum problemu.
Zgłoś
Avatar
ajeinot 2015-01-13, 15:37
VisaInfinity napisał/a:



Dowody kurwa, bo już słyszałem o trotylu, zdjętych światełkach, wybuchu, że żaden samolot nie uderzył w WTC, że amerykanie nie staneli na księżycu a jednocześnie odkryli tam kosmitów, w ogóle reptilianie i inne rzeczy.



ty popaprana cioto, oglądałeś to w ogóle. Przecież ten bloger pokazał dowody i udowodnił to też w sądzie że owsik bierze pieniądze z gmin powiatów i innych urzędów. A to wszystko to są pieniądze płacone w podatkach..
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2015-01-14, 19:13 1
sard napisał/a:

podpisz i opublikuj oświadczenie, iż zgodnie z Twoim sumieniem nie życzysz sobie by zakupione za "brudne" pieniądze sprzęty ratowały Ci życie.


Ze wszystkich argumentów na obronę Owsiaka ten jest chyba najbardziej chujowy Skrajna demagogia chyba podłapana od jakiegoś polityka albo "dziennikarza" tvn-u zaczerpnięta

ajeinot napisał/a:

ty popaprana cioto, oglądałeś to w ogóle. Przecież ten bloger pokazał dowody i udowodnił to też w sądzie że owsik bierze pieniądze z gmin powiatów i innych urzędów. A to wszystko to są pieniądze płacone w podatkach..


Stary, daj mu spokój. Chłopak ma dopiero 16 lat i jeszcze nie wie co to są własne pieniądze, a tym bardziej nie wie co to są podatki Póki utrzymują go rodzice będzie pisał takie brednie i próżne twoje wysiłki żeby go przekonać.
Zgłoś
Avatar
K................n 2015-01-14, 19:47 1
tip.top napisał/a:


Stary, daj mu spokój. Chłopak ma dopiero 16 lat i jeszcze nie wie co to są własne pieniądze, a tym bardziej nie wie co to są podatki Póki utrzymują go rodzice będzie pisał takie brednie i próżne twoje wysiłki żeby go przekonać.


A ty kutafonie masz 30 i jesteś moderatorem na sadisticu? Szczyt marzeń? Żona dzieci dumni? Czy ręką sobie walisz przed monitorem?

Idąc twoim zajebanym tokiem rozumowania to wiek tych wypowiadających się w temacie jest prawdziwy. Czyli masz 2osoby po 40tce i 3 osoby po 30tce. Jakoś rzadko można spotkać kogoś poniżej 18tki na sadisticu. Dlaczego? . Tak naprawdę sam masz 16 lat i wpisane 30, żebyś na harda mógł wchodzić. A jeżeli jesteś w wieku 30 lat moderatorem na sadisticu to cóż. Współczuję i nie dziwię się, że ci w życiu nie wyszło. bo takie chujki jak ty piszą o wieku. Ja jestem trollem to mi się udało, sprowokować kolejnego debila. Szacun.
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2015-01-14, 20:14 1
VisaInfinity napisał/a:

A ty kutafonie masz 30 i jesteś moderatorem na sadisticu?


Jestem i nie widzę w tym nic złego.
VisaInfinity napisał/a:

Szczyt marzeń?


Nie, tylko sposób na zabicie wolnego czasu.
VisaInfinity napisał/a:

Tak naprawdę sam masz 16 lat i wpisane 30, żebyś na harda mógł wchodzić.



VisaInfinity napisał/a:

A jeżeli jesteś w wieku 30 lat moderatorem na sadisticu to cóż. Współczuję i nie dziwię się, że ci w życiu nie wyszło.

Cytat:


Na jakiej podstawie wysnułeś wniosek, że mi w życiu nie wyszło?
VisaInfinity napisał/a:

Ja jestem trollem to mi się udało, sprowokować kolejnego debila. Szacun.


Jesteś gimbusem i idiotą, których Owsiak naprodukował sobie w nieprzebranych ilościach niestety.
A szacun to się należy twoim rodzicom że jeszcze takiego idiotę trzymają pod dachem.
Zgłoś
Avatar
K................n 2015-01-14, 22:16 1
Tez mieszkasz z rodzicami. Gdybym wpisal sobie wiek 25 to jakie argumenty byś podal? Wierzysz w ten wiek jak dziecko w Owsiaka. Pisałem mam w dupie tego Owsiaka, nie daje na niego kasy, nie widziałem dowodów ze państwo go dotuje. Sam sobie radze, podatki place i nie narzekam na finanse. Nie musze dorabiać po szkole na sadisyicu
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2015-01-14, 23:22 2
VisaInfinity napisał/a:

Wierzysz w ten wiek jak dziecko w Owsiaka


Napisało dziecko, które wierzy w Owsiaka

VisaInfinity napisał/a:

Pisałem mam w dupie tego Owsiaka


Kogo miałeś w dupie to twoja prywatna sprawa... swoje łóżkowe podboje zachowaj dla siebie.

VisaInfinity napisał/a:

nie daje na niego kasy


Bo swojej nie masz.

VisaInfinity napisał/a:

nie widziałem dowodów ze państwo go dotuje


Fakt, że co roku w jego akcje angażowane są prawie wszystkie publiczne służby (które jak wiadomo są utrzymywane z budżetu) ci jak widzę nie wystarczy

VisaInfinity napisał/a:

Sam sobie radze, podatki place


Zbieranie plastikowych nakrętek w szkole i przekazywanie dalej to nie jest płacenie podatków.

VisaInfinity napisał/a:

nie narzekam na finanse


Nic dziwnego że nie narzekasz na finanse. Nie płacisz rachunków bo mieszkasz u rodziców, na kredyty jesteś za młody, a jedzenie ci mama pod nos podsuwa... pewnie 100 zł kieszonkowego miesięcznie wystarczy na zaspokojenie twoich życiowych zachcianek

VisaInfinity napisał/a:

Nie musze dorabiać po szkole na sadisyicu


W ogóle nie musisz dorabiać... ciesz się póki możesz
Zgłoś