18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Dla przemytników
Hannibal_PL • 2012-11-15, 23:04
Sposób jak można sobie poradzić na przejściu kiedy masz w bagażniku pół torby zielska czy innej kokainy dawanej sobie w żyłę.

Zgłoś
Avatar
SiaraSiarzewski 2012-11-16, 15:17 1
wyrwiszmat88 napisał/a:



kokainy NIGDY nie przyjmuje się do nosa, myli ci się z exstasy i bieluniem ,laiku.



Ty wgl wiesz co to jest kokaina? Musisz sobie robić jaja bo nie wierzę że jesteś taki hmmm specyficzny

Dla kolegi tam wyżej wyżej, nie byłem pewien czy ironizowałeś, trochę ciężko wyczuć ironię w literkach nawet jeśli na końcu wkleisz " :/ " czy inne gówno . Skupiłem się na treści i tyle w temacie, zresztą z ironizowaniem trzeba ostrożnie bo często można zostać odebranym za głupka przez to że nasza ironia nie jest zbyt wyraźna
Zgłoś
Avatar
Rzehooj 2012-11-16, 15:22 2
Crack nie jest najczystszą formą kokainy łosiu...
Jest od niej znacznie tańszy i potwornie zanieczyszczony.
W związku z tym odsyłam naszego profesora, speca od narkotyków SiaraSiarzewski prosto do jego gimnazjum gdzie niedługo powinien mieć lekcje o narkotykach i uzależnieniach.
Zgłoś
Avatar
Hannibal_PL 2012-11-16, 15:26
To więcej na necie siedz a nie tylko narkotyki i narkotyki
Zgłoś
Avatar
adagioo 2012-11-16, 16:41
Ja tam wole żyły czyste dla marihuany zostawić, w żądne gówno się nie wpakuję
Zgłoś
Avatar
wyrwiszmat88 2012-11-16, 16:50 1
SiaraSiarzewski napisał/a:



Ty wgl wiesz co to jest kokaina? Musisz sobie robić jaja bo nie wierzę że jesteś taki hmmm specyficzny



oczywiście, że wiem co to jest kokaina, nie raz widzę jak młodzieniaszki chodzą na pobliskie pola i zrywają makówki
Zgłoś
Avatar
N................s 2012-11-16, 16:51
wszyscy ci ktorzy biora narkotyki sa pojebanymi ciotami. tyle
Zgłoś
Avatar
kubaska5 2012-11-16, 17:23
Czytam te wasze komentarze i muszę niestety stwierdzić ze jesteście banda nieznajacych sie na tym temacie ludzi i napewno większość z was jest niepelnoletnia.Mam tylko jedno pytanie ,po chuj piszecie jeżeli nie macie pojęcia o takim ciężkim temacie jakim jest kokaina! istnieje nawet takie powiedzenie (Jeżeli niewiesz co powiedzieć lepiej nic nie mów bo możesz sie poważnie skompromitować ) i tu mamy tego 100% przykład.

Kurwa ale żenada...

Co ja pacze....
Zgłoś
Avatar
SiaraSiarzewski 2012-11-16, 18:27
Rzehooj napisał/a:

Crack nie jest najczystszą formą kokainy łosiu...
Jest od niej znacznie tańszy i potwornie zanieczyszczony.
W związku z tym odsyłam naszego profesora, speca od narkotyków SiaraSiarzewski prosto do jego gimnazjum gdzie niedługo powinien mieć lekcje o narkotykach i uzależnieniach.



Jesteś tak głupi że zastanawiam się nad ufundowaniem Tobie jakiejś nagrody naoglądałeś się barania głowo TVN Turbo gdzie to nowojorscy 'gliniarze' łapią osiedlowe czarne pierdoły z tematem i myślisz że wiesz co to narkotyki. Pusta głowo palenie cracku to palenie kokainy i teraz wytłumaczę specjalnie dla Ciebie jak to kurwa wygląda, a więc tak: najważniejszymi rzeczami w tym jest oczywiście kokaina (w miarę czysta bez żadnych domieszek typu kreatyna, skrobia czy inne białe gówna które zaniżają procentowość kokainy w porcji, czysty koks kosztuje od 200-300 zł) oraz (najlepiej) amoniak lub soda oczyszczona, na łyżeczce mieszamy dwa składniki i podgrzewamy ją, do momentu aż na powierzchni nie utworzą się "oczka' jak rosole, następnie zbierasz te oczka rękojeścią noża ew. pędzla i studzisz, do palenia najprościej użyć kaczki z głębokim cybanem i (uwaga) popiołem z papierosa (kipujesz do cybucha) następnie zeskorbujesz wcześniej wystudzone oczka na cyban, podpalasz i ciągniesz jak zwykłe palenie. Tak wygląda palenie kokainy czyli potocznie zwany krakiem ! Jak nie wierzysz dalej to wejdż sobie na głupią wikipedie i zobacz. Więc jeśli chcesz się ze mną spinać na jakiś temat upewnij się że to co wygadujesz nie jest pierdolonym farmazonem tak jak w tym przypadku...
Zgłoś
Avatar
Hannibal_PL 2012-11-16, 22:26
O kurwa. Widzę społeczność sadola zapełniają eksperci z każdej, powtarzam KAŻDEJ dziedziny.
Siara i reszta sadolowej ferajny, weźcie się kurwa do książek czy innych ebooków, bo to są kpiny. Co, dodało ci to chwały że taki mądry jesteś w temacie narkotyków? I powiedz mi ty, gdzie ty planujesz tą wiedzę wykorzystać? Jesteś na farmacji?

Wkurwia mnie takie gadanie. Poucz się nie wiem, jak poprawnie programować albo co innego. Przynajmniej będziesz z tego miał hajs legalny.
Zgłoś
Avatar
SiaraSiarzewski 2012-11-17, 13:30
Di_ReDD napisał/a:

O kurwa. Widzę społeczność sadola zapełniają eksperci z każdej, powtarzam KAŻDEJ dziedziny.
Siara i reszta sadolowej ferajny, weźcie się kurwa do książek czy innych ebooków, bo to są kpiny. Co, dodało ci to chwały że taki mądry jesteś w temacie narkotyków? I powiedz mi ty, gdzie ty planujesz tą wiedzę wykorzystać? Jesteś na farmacji?

Wkurwia mnie takie gadanie. Poucz się nie wiem, jak poprawnie programować albo co innego. Przynajmniej będziesz z tego miał hajs legalny.



Ale kurwa mać ! Wymądrzasz się nieznając w ogóle tematu a mi każesz się douczyć ? Posrało Cie do końca? Boli Cie że posiadam wiedzę jakiej Ty nie posiadasz (obojętnie jaka by nie była i na jaki temat) to musiałeś się przyjebać dla swojej chorej ambicji czy kurwa o co chodzi? Ciebie jara programowanie i inne badyle z informatyki a mnie jara co ćpa 3/4 świata i dlaczego, więc bądź tak kurwa miły i zamknij gębę jeśli nie znasz tematu.
Po 2 nie mów mi chłopaku czym mam się zająć a swoje domysły jakoby moje pieniądze nie były zarabiane legalnie wsadź sobie w dupę z całą tą "ferajną" wszystko wiedzących lepiej nerdów.
Chwały dodaje mi jedynie udowadnianie takim postaciom jak Ty że zabieranie głosu na temat którego się nie zna jest kpiną.
Zgłoś