18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
dlaczego dinozaury wyginęły
nileppez • 2011-07-26, 22:39
Proste wyjaśnienie:


dla nierozumnych:
Po tym jak dinozaury zjadły wszystko na Ziemii, zaczęły kopać głęboko w poszukiwaniu jedzenia.

Niestety, utknęły w swoich dziurach i dlatego dziś znajdujemy ich szkielety pod ziemią.
Zgłoś
Avatar
Robster 2011-07-26, 22:40 9
Nie tłumacz tekstów bo gimbusy poczują się, jak u siebie.
Zgłoś
Avatar
Everizon 2011-07-27, 23:09 1
Słuchajcie tego:
Pracowałem kiedyś z "Małym" takim kolesiem co to jest tak niski jak wredny. Wiecie, gówno za blisko serca itp.
No ale o co chodzi. Koleś obejrzał na jakimś nat geo lub innym discovery że ptaki to opierzone dinozaury..
Wszystko by grało tylko że koleś coś przeinaczył sobie we łbie, wpada do roboty i mówi: Wszyscy myślicie że dinozaury wyginęły ! A one pozmieniały się w ptaki !!.
Niestety koleś mówił całkiem poważnie. Wszyscy zrobili "facepalm" i się rozeszli a koleś nawet nie załapał jakie głupoty gadał
Zgłoś
Avatar
tytrydsdf 2011-07-28, 0:14 2
ptaki? hehe no nieźle, przecież każdy głupi wie że to ludzie wybili wszystkie dinozaury
Zgłoś
Avatar
zaba711 2011-08-05, 11:49
"W owym czasie lądy pokryły mchy i paprocie, dinozaury wpierw żarły na krocie, te łakocie. Ale obżarstwo to grzech jest wiec utyły i zdechły. Tak o to mniej więcej, cztery ery pierzchły."
Lao Che - Historia powstania świata
Dla mnie tak samo sprawa wygląda jak dla niego
Zgłoś
Avatar
cliffster 2011-08-05, 12:05
Idealne wytłumaczenie dla chrześcijan i katolików.
Zgłoś
Avatar
k................5 2011-08-05, 12:24 9
prawdziwe wytłumaczenie:

Zgłoś
Avatar
matt63amg 2011-08-05, 12:34
kolejne ciekawostki historyczne ułatwiające Amerykanom życie
Zgłoś