18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Cord 2009-12-16, 23:40
gdyby z jednej zabawki korzystało, powiedzmy, 20mln dzieci... też by było coś nie tak. Od zawsze ludzie pożyczali znajomym płyty z multimediami, ale, jak to się mówi, co za dużo - to nie zdrowo
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2009-12-17, 8:15
Sama ściągam praktycznie wszystko z netu i nie widze w tym nic złego. Ja piractwo rozumiem przez CZERPANIE KORZYŚCI MAJĄTKOWYCH z tego. A jeśli nawet pożyczam płytki to za free więc to nie piractwo. Tak na chłopski rozum.
Zgłoś
Avatar
dziadunio99 2009-12-17, 10:33
ale TY CZERPIESZ KORZYŚĆ MAJĄTKOWĄ, bo nie płacisz za to co ściągniesz, PIRATKO
Zgłoś
Avatar
brzyt 2009-12-17, 11:23 5
idz do sklepu rtv i wynoszac pod pacha dvd wytlumacz panu ochroniarzowi, ze nie bedziesz czerpac korzysci majatkowych z tego, ze bedziesz ogladac filmy, tak wiec na dobra sprawe to nie jest kradziez. Wilczex masz strasznie dziecinne spojrzenie na swiat. jesli probujesz sie usprawiedliwiac w jakis sposob, to postaraj sie robic to chociaz troche bardziej przekonywujaco
Zgłoś
Avatar
k................k 2009-12-17, 17:32
brzyt napisał/a:

idz do sklepu rtv i wynoszac pod pacha dvd wytlumacz panu ochroniarzowi, ze nie bedziesz czerpac korzysci majatkowych z tego, ze bedziesz ogladac filmy, tak wiec na dobra sprawe to nie jest kradziez. Wilczex masz strasznie dziecinne spojrzenie na swiat. jesli probujesz sie usprawiedliwiac w jakis sposob, to postaraj sie robic to chociaz troche bardziej przekonywujaco



przykro mi, ale musze Cie obrazic... po twojej wypowiedzi zauważyłem, iż jesteś idiotą. Niewiem czy zauważyłeś ale wilczex nie napisała : ściąganie filmów z neta to nie piractwo bo nie sprzedaje tych filmów, tylko napisała że ona rozumie Piractwo w ten sposób, a więc z tego wynika że to nie jest piractwo..
Zgłoś
Avatar
brzyt 2009-12-18, 1:15 5
hahaha. kouzak nie obraziles mnie- wresz poprawiles mi humor. Twoja wypowiedz jest calkiem zabawna. nieco żałosna, ale wciaz zabawna. ciekaw jestem jakby Twoja wypowiedz miala sie w sadzie "wysoki sądzie, ja pojmuje piractwo w inny sposob, wiec to, że złamałem prawa autorskie nie znaczy ze złamałem prawo". juz to widze
chłopie! dorośnij!
łamiesz prawo to przynajmniej miej odwage do tego sie przyznac. ja również łamie prawa autorskie - jestem złodziejem. pale marihuane - jestem narkomanem. uwazasz inaczej? jestes tchórzem, ktory sam siebie oklamuje.

to jak rozumiesz (lub nie rozumiesz) pojecie piractwa, nie znaczy, ze nie kradniesz. znaczy, ze ewentualnie jestes kretynem.
jesli masz jakies watpliwosci zachecam do lektury:
ustawa z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych - dziennik ustaw nr 24 pozycja 83. jak skonczysz to miej odwage chociaz przyjsc tu i przyznac sie do błedu. jesli nie przede mna to chociaz przed sobą.
Zgłoś
Avatar
dziadunio99 2009-12-18, 2:18
AMEN
Zgłoś
Avatar
flaszka 2009-12-18, 10:31
PIRAT != ZŁODZIEJ
Zgłoś
Avatar
.................. 2009-12-18, 10:36
Ale się podniecacie, z wrażenia caps locki używacie, a to źle.
Zgłoś
Avatar
k................k 2009-12-18, 17:34
brzyt napisał/a:

hahaha. kouzak nie obraziles mnie- wresz poprawiles mi humor. Twoja wypowiedz jest calkiem zabawna. nieco żałosna, ale wciaz zabawna. ciekaw jestem jakby Twoja wypowiedz miala sie w sadzie "wysoki sądzie, ja pojmuje piractwo w inny sposob, wiec to, że złamałem prawa autorskie nie znaczy ze złamałem prawo". juz to widze
chłopie! dorośnij!
łamiesz prawo to przynajmniej miej odwage do tego sie przyznac. ja również łamie prawa autorskie - jestem złodziejem. pale marihuane - jestem narkomanem. uwazasz inaczej? jestes tchórzem, ktory sam siebie oklamuje.

to jak rozumiesz (lub nie rozumiesz) pojecie piractwa, nie znaczy, ze nie kradniesz. znaczy, ze ewentualnie jestes kretynem.

jesli masz jakies watpliwosci zachecam do lektury:
ustawa z dnia 04 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych - dziennik ustaw nr 24 pozycja 83. jak skonczysz to miej odwage chociaz przyjsc tu i przyznac sie do błedu. jesli nie przede mna to chociaz przed sobą.



Przyjebany frajerze, widze ze masz kompleks nastolatka, co chwile piszesz do kogos zeby "dorosnął", prawdopodobnie dlategoż że sam jestes gówniarzem i bardzo chciałbyś być już duży.. co do tej bezsensownej do niczego nie prowadzącej dyskusji widzę iż dalej nie pojmujesz tego co próbuje Ci przekazać

podsumowywując: Wilczex naipsała że ona rozumie Piractwo w jakiś sposób. Ty powiedziałeś jej, że ma dziecinne spojrzenie na świat i nie ma racji. Ja tobie próbowałem powiedzieć że ona poprostu ukazała nam swoje poglądy, podkreślając część tekstu ażeby było Ci łatwiej kretynie załapać o co chodzi. Jeszcze raz Ci napisze że wilczex nie napisała
Piractwo nie jest przestępstwem
ona napisała
piractwo rozumiem przez czerpanie korzysci majatkowych z tego

ja kretynie chciałem Ci pomóc to zauważyć, lecz niestety jesteś zbyt tępy i wysuwasz mi tu jakieś kretyńskie ustawy i przykłady tego co było by w sądzie,
podkreślić równierz chciałbym to, że ja wiem czym jest piractwo, i nie napisałem że jej poglądy są zgodne z prawdą.
Zgłoś
Avatar
gregohr 2009-12-18, 18:30
rozumiem, że kouzak próbuje kouzaczyć ale wychodzi na chama.

dla podkreślenia co chciałem napisać podkreśle moje poglądy:

rozumiem, że kouzak próbuje kouzaczyć ale wychodzi na chama.
Zgłoś
Avatar
brzyt 2009-12-18, 22:46
kouzak zdaje sie, ze chciales byc fajny, ale niestety tylko sie osmieszyles.
nie bede wdawal sie z toba w dyskusje bo wlasnie pokazales jaki poziom soba reprezentujesz. super kolorki i kilka orazliwych slow nie zrobia z ciebie inteligentnego czlowieka, tak wiec na przyszlosc nie probuj w ten sposob udawac madrzejszego niz jestes.
trzymaj sie cieplo chlopie, zycze ci dobrego dnia i idz zrob balwana ze sniegu bo mam wrazenie, ze rozpiera cie energia.
Zgłoś