18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

ZASTANAWIA mnie pewna zależność, otóż byłem na Sadolu kiedyś i bywam teraz, widzę różnice/ewolucje portalu. Z czasem dochodziły kolejne pokolenia a starzy wyjadacze odchodzili. Przez to, że Sadistic "wychował" co najmniej 2 - 3 pokolenia, tematy, poglądy, granica moralności jak i humor, się zmieniał przez te lata. Ciekawi mnie zatem jedna sprawa, dlaczego mimo tego, iż takie dziwactwa jak gore, samobójstwa, egzekucje, wszelakiego rodzaju masochizm, medyczne nagrania z krojenia ciał, mało letni "gangsterzy" z bronią palną oraz wszelakie zapędy seksualne z udziałem przedmiotów czy zwierząt są dopuszczalne, przez wasze (jak i mój) umysły i śmiejemy się z takich sytuacji razem Aaa taka pedofilia już nie. Co jest takiego, w tym jednym zwyrodnieniu, że gdy tylko usłyszymy o aktach pedofili, noże nam się w kieszeni otwierają. Dlaczego przez pijanego kierowce rozbryzgane dziecko na środku ulicy, przechodzi przez dział HARD z 400-stoma piwami. Dlaczego bicie kobiet podczas stosunku, deptanie jąder, wbijanie pinesek czy nawet gwoździ, w członka lub waginę, gwałt na zwierzęciu lub dorosłej osobie, jest akceptowalne a ten jeden jedyny temat, te jedno zwyrodnienie ludzkich seksualnych marzeń już nie :?:
* Odpowiedzi w stylu "to nielegalne" to nie argumenty i będą prze zemnie ignorowane. Każdy wie, że to nielegalne i policja szybko zajęła by się portalem. Mi raczej chodzi o fakt, że nawet nie widząc tych zdarzeń, a np. oprawców aresztowanych przez policje, od razu zostają przez nas osądzeni najcięższymi możliwymi karami/wyzwiskami. Nie zastanawiamy się o stanie psychicznym takiego delikwenta czy o stosunkach miedzy nim a jego matką (częsty argument tłumaczący pedofilie u mężczyzn to, to że matka kochała swego syna, troszkę za mocno).
Czekam na komentarze :kawa:

2019-09-16, 02:56
'' Co jest takiego, w tym jednym zwyrodnieniu, że gdy tylko usłyszymy o aktach pedofili, noże nam się w kieszeni otwierają. '' - ponieważ jest to gwałt/stosunek z dzieckiem a co za tym idzie z osobą nieprzystosowaną fizycznie i psychicznie na stosunki sexualne. Jest to czerpanie jednostronnej satysfakcji. i krzywda/trauma na całe zycie dla dziecka. To co wcześniej wymieniłeś, sa to formy dewiacji sexualnych miedzy DOROSŁYMI . Co za tym idzie jest na to obopólne przyzwolenie i obopólna satysfakcja. Akt sexualny z dzieckiem nie posiada tych cech. A tak po ludzku, qrwa która gwałci dzieci nie zasługuje na nic prócz bolesnej długiej śmierci. Dziękuje dobranoc.

2019-09-16, 03:26
Ciesz się z tego co masz, bo jak tu wjedzie ośrodek zachowań ksenofobicznych i lgbt lubnych to nawet za słowo "pedał" zrobią Ci sprawę... :cry:

2019-09-16, 04:15
nie.

2019-09-16, 05:42
wszystko sie sprowadza do dzieci. Domyslam się że ich nie posiadasz dlatego tak trapi cie ten temat. Uwierz mi na slowo, że dla każdego rodzica jedyna sluszna kara za gwałt jest KS. Za kazdym razem kiedy dziecko jest aktorem głównym każdy z nas ktory posiada dzieci przestaje sie smiac i żartować a mysli wtedy o swoim potomku

2019-09-16, 06:43
Nie zastanawiam się o stanie psychicznym takiego delikwenta,nie interesuje mnie to co go doprowadziło do tego, ponieważ najzwyczajniej ktoś kto ma apetyt na dzieci traci z miejsca status człowieka. Poprostu.Mysle,że to nawet nie chodzi o etykę czy wychowanie.Jakis instynkt coś mówi,że to jest złe poj***ne i h*j.

2019-09-16, 06:46
Zamiast jasnej odpowiedzi dam ci przykład. Co byś zrobił osobnikowi o posturze większej niż Pudzian, górze stalowych mięśni, która swoim spojrzeniem mrozi wszystko dookoła? Dodatkowo wspomniana bestia pakuje ci w dupę drągala wielkości dyszla od wozu, który rozszarpuje ci wnętrzności. A jedyne co Ty możesz zrobić, to zaciskać z bólu zęby i modlić się żeby jak najszybciej skończył. Powtórzę, co byś takiemu zrobił?
Tak właśnie dzieci postrzegają takich dorosłych.

2019-09-16, 11:40
Sądzę że nagonka medialna. Wszędzie pedo, pedo, pedo... W efekcie 17 latka 200 lat temu była uważana za dorosła kobieta i nikogo nie dziwiło że może mieć już dzieci. Królową Polski Jadwiga w wieku 12 lat była wdowa. Od zarania dziejów świata ludzie żyli z naturą i 16 latki wychodziły za mąż. A dziś jest to stosunek pedofilski.

Co innego oczywiście sex z 6 latką. Szybka śmierć dziecka w wyniku wypadku to jedno. A tortury tego dziecka to drugie.

sa...........os
2019-09-17, 14:11
To wszystko o czym piszecie, to nic i tylko ziarenko pyłu w ogromie zbrodni, jaką jest KRZYWA ZWIERZĄTKÓW!
Mam wrażenie, że spora część ludzi tu ogląda sobie gwałty do śniadanka, a na widok niedożywionego pieska biegnie do apteki po środki uspokajające, bo nie może zdzierżyć okrucieństwa rzeczywistości. To dopiero społeczny fenomen!

2019-09-27, 23:11
Wg. mnie wszystkie powyższe dewiacje są creepy i totalnie przegięte, bez względu na to czy to jakiś gore czy pedo.
Wiadomo że dzieci szkoda bardziej niż dorosłych ludzi bo jeszcze całe życie przed nimi i niczego nie przeżyły i małe i często niewinne, ale przecież wątpię żeby każdy gore content był robiony za zgodą masakrowanych "aktorów".

sanctusdiavolos napisał/a:

To wszystko o czym piszecie, to nic i tylko ziarenko pyłu w ogromie zbrodni, jaką jest KRZYWA ZWIERZĄTKÓW!
Mam wrażenie, że spora część ludzi tu ogląda sobie gwałty do śniadanka, a na widok niedożywionego pieska biegnie do apteki po środki uspokajające, bo nie może zdzierżyć okrucieństwa rzeczywistości. To dopiero społeczny fenomen!



Ci co tak robią to debile najczęściej albo pod publiczkę walczą z maltretowaniem zwierząt a tak naprawdę to sami by chcieli pognębić zwierzaczka.
Wydrapałabym oczy k***ie zarówno za znęcanie się dla przyjemności nad zwierzęciem jak i człowiekiem.