18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:44
Avatar
SaveTheTrees 2017-03-08, 16:05 4
Bez oglądania - tak samo jak np. multum istniejących chorób genetycznych albo psychicznych (nieuwarunkowanych genetycznie).
Pytanie jest idiotyczne, bo to nie ma związku z ewolucją.
Zgłoś
Avatar
p................a 2017-03-08, 19:02 4
Kto połączył genetykę i zboczenia? Genetyka nie ma nic do problemów z głową.
Zgłoś
Avatar
florek9179 2017-03-08, 19:18 3
Byście najpierw jełopy obejrzeli ten film, a nie bez sensu piszecie. Jest udowodniona korelacja? Jest. To japa, faktom się nie przeczy.
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2017-03-08, 20:41 5
florek9179 napisał/a:

Byście najpierw jełopy obejrzeli ten film, a nie bez sensu piszecie. Jest udowodniona korelacja? Jest. To japa, faktom się nie przeczy.



Korelacja to jeszcze nie związek.
Zgłoś
Avatar
s................a 2017-03-08, 23:07 1
jebie mnie to
Zgłoś
Avatar
buszujacy 2017-03-09, 9:24 5
Florek jakie fakty? gdzie tu widzisz linki do opracowań naukowych? To następny genderowy bełkot pseudonaukowy autorytetów pokroju p. Środy.
Był na tym portalu dokument, w którym naukowiec z francuskiego instytutu opowiadał o genetyce i stadzie krów sklonowanych z jednej krowy. Z ich badań wynikało, ze idealne podobieństwo genetyczne wcale nie warunkowało zachowania krów w ten sposób, że wszystkie zachowywały sie podobnie, każda z nich miała inny temperament. Homo to ludzie z zaburzoną polityką hormonalną i wynikającymi z tego zaburzeniami psychicznymi, sprzyja to dużemu odsetkowi depresji, problemó z używkami i samobójstw w tej grupie. Badania na homoseksualizmem wykazały, że młode ofiary molestowania seksualnego też później wykazują zaburzenia z tożsamością seksualną mało tego same będąc byłymi ofiarami przekazują te zachowania stając sie oprawcami(40%przypadków pedofilii ze strony homosi, ktorzy stanowia naciągane 2% społeczeństwa ! ), odsetek to jak pokazuje statystyka duży, należy pomagać im otaczając opieką i lecząc, a nie popierając ich pseudonaukowe wywody

Od pierwszego odcinka tego gościa, podejrzewałem, ze jest z nim cos nie tak, charakterystyczny sposób mówienia, lekkie "faflunienie" i dziwne maślane oczka typowe dla ludzi o "otwartch" umysłach i DUPACH.
Zgłoś
Avatar
grzejnikowy 2017-03-09, 10:05 2
moja teoria to - ograniczenie populacji. Mechanizm prosty: homosksualna osoba nie dąży do przekazywania genów, więc nie powoduje przyrostu naturalnego. Może natura ma dość wykładniczego zaludniania i w ten sposób broni sie przed masą ludzką
Zgłoś
Avatar
Kominek1993 2017-03-09, 13:34 4
@buszujący:

Bartlett, N. H. i in.. "A Retrospective Study of Childhood Gender-Atypical Behavior in Samoan Fa'afafine"

J. Parrington - The Deeper Genome: Why There Is More to the Human Genome than Meets the Eye

bbc.com/news/magazine-2608...

Långström, Niklas i in. "Genetic and Environmental Effects on Same-sex Sexual Behaviour: A Population Study of Twins in Sweden"

Bearman P. S. i in. "Opposite-sex twins and adolescent same-sex attraction"

McFadden D. "Masculinization effects in the auditory system"

Knapton, Sarah. "Being homosexual is only partly due to gay gene, research finds"

Genetic and environmental influences on sexual orientation and its correlates in an Australian twin sample.
Bailey, J. Michael; Dunne, Michael P.; Martin, Nicholas G.
Journal of Personality and Social Psychology

A Genetic Study of Male Sexual Orientation
J. Michael Bailey, PhD; Richard C. Pillard, MD
Arch Gen Psychiatry. 1991

Bailey i in. - "Genetic and environmental influences on sexual orientation and its correlates in an Australian twin sample"

Hamer i in. - "A linkage between DNA markers on the X chromosome and male sexual orientation"

D. Myers - Psychologia

Hamer i in. - "Genetics and Male Sexual Orientation"

Mustanski i in. - "A genomewide scan of male sexual orientation"

Bocklandt, Sven, et al. "Extreme skewing of X chromosome inactivation in mothers of homosexual men." Human Genetics 118.6 (2006): 691-694.

Burri, Andrea, Tim Spector, and Qazi Rahman. "Common Genetic Factors among Sexual Orientation, Gender Nonconformity, and Number of Sex Partners in Female Twins: Implications for the Evolution of Homosexuality." The journal of sexual medicine 12.4 (2015): 1004-1011.

S. M. Rogalska, M. Achrem, A. Wojciechowski. Chromatyna. Molekularne mechanizmy epigenetyczne. Wydawnictwo Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Poznań 2010.

Douglas J. Futuyma. Ewolucja. Wydawnictwo Uniwersytetu Warszawskiego. Warszawa 2008.

Engel, Katharina C., et al. "Acceptance threshold theory can explain occurrence of homosexual behaviour." Biology letters 11.1 (2015): 20140603.

Hoskins, Jessica L., Michael G. Ritchie, and Nathan W. Bailey. "A test of genetic models for the evolutionary maintenance of same-sex sexual behaviour." Proceedings of the Royal Society of London B: Biological Sciences 282.1809 (2015): 20150429.

Joel, Daphna, et al. "Sex beyond the genitalia: The human brain mosaic."Proceedings of the National Academy of Sciences (2015): 15468-15473.

Wystarczy przejrzeć film na kanale autora.

Poraża mnie jedno... Ja rozumiem, że temat homoseksualizmu, transseksualizmu i różnych innych "odstępstw od normy" jest kontrowersyjne. Tak, wiem, rozumiem. Niemniej to jest straszna hipokryzja, że potraficie trzepać kapucyny przy najokrutniejszych filmach na hardzie, podniecacie się przy pierwszej lepszej, która kawałek cycka pokaże, potraficie bez żadnego przemyślenia zaakceptować każdą zbrodnię, przemoc, czy fiksację seksualną (jakieś dziwne fetysze), a macie problem choćby spojrzeć na czyjąś pracę, w której próbuje się odnieść do tematu. Pominę fakt, że niejeden stulejarz będzie ostro trzepał przy dwóch lesbijkach uprawiających choćby najbardziej wyuzdany seks, ale jak zobaczy dwóch gości trzymających się za rękę, to najgłośniej krzyczy, że mu to przeszkadza - zazdrośni jesteście? Mnie tam jebie, kto z kim śpi. Póki mi się nikt do łóżka nie pakuje na siłę, to niech sobie żyje i robi, co chce. Że to ma wpływ na dzieci? A od czego są, kurwa, rodzice? Pedał ma Ci dziecko wychować, czy Ty masz sobie dziecko wychować? Jakby oglądanie gejów i lesbijek wpływało tak na rozwój dziecka, to rozumiem, że jak gówniak patrzy na przestępstwo, to żadna siła go nie uchroni od mamra w przyszłości? Ludzie, co za kretynizm...

Program akurat jest niezwykły, bo nie ma tam żadnej propagandy. Suche fakty, bez opowiadania się po którejkolwiek ze stron. Brak oceniania, brak wskazywania na słuszność lub niesłuszność. Ot, możliwość zapoznania się z problematyką.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2017-03-11, 9:51 2
pietras_ja napisał/a:

Kto połączył genetykę i zboczenia? Genetyka nie ma nic do problemów z głową.


Oczywiście że ma... Wszystkie problemy z głową mają TYLKO dwa podłoża. Albo genetyczne albo wynikające z jakiegoś fizycznego uszkodzenia mózgu w ramach jakieś mniej lub bardziej spektakularnego wypadku.
Twierdzenie że genetyka nie ma nic do chorób jest pseudo-naukowym bełkotem, który zakłada że genetyka nie rządzi twoim ciałem.
Zgłoś