18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
tabaraba 2013-11-02, 13:37 7
Antoni! Pan do Ciebie!
Zgłoś
Avatar
hubi96 2013-11-02, 13:59
Nie wiedziałem że zespół Antka oprócz Skype posiada konto na sadistic'u
Zgłoś
Avatar
Sayagin666 2013-11-02, 14:07 6
ehhh nie zdążyłem napisać ,ze zaraz posypią sie hejty gimbazy, która nie oglądała z Macierewiczem nic więcej poza 20 sekundami w TVN i smiesznymi obrazkami w necie...
Zgłoś
Avatar
GoldRoger777 2013-11-02, 14:16 1
@Sayagin666 Wybacz, że obraziliśmy Twego mentora. Pokornie przepraszamy.
Zgłoś
Avatar
zielak300 2013-11-02, 14:16 1
Tutaj już nie chodzi o Macierewicza, bo że Lech został wyeliminowany z gry jest wiadome. To czym teraz powinniśmy się zająć to plany Putina co do naszego kraju i reszty krajów Bałtyckich.
Zgłoś
Avatar
karkry123 2013-11-02, 14:19
Tylko czekać na więcej komentarzy wychowanków tvn'u...
Zgłoś
Avatar
kurabezkosci 2013-11-02, 14:30 1
macierewicz robi to w tv a ty na sadolu
litosci
Zgłoś
Avatar
Frycoslaw 2013-11-02, 14:49
Nawet nie włączam. Na tą krzywą mordę patrzeć nie mogę.
Zgłoś
Avatar
soqman 2013-11-02, 15:02 2
Jedyny Prezydent, który mówił o niezależnej i niepodległej Polsce, posiadającej nie tylko poszanowanie dla tradycyjnych wartości, ale również konieczności rozwoju na ich podwalinach, jako źródła autonomii w multieuropie.
Widzący możliwość współistnienia obok krajów, zdawałoby się, o z goła odmiennych kulturach niż Polska. A wszystko na zasadzie stanowczych decyzji i wzajemnym szacunku oraz zrozumieniu, jako podstaw wszelkich rozmów. Nie bez błędów i pomyłek, sprawujący swój urząd.
Pełnił swoją funkcję oraz zginął podczas jej pełnienia, jako Prezydent wybrany większością, można by rzec, w pierwszych prawdziwie wolnych i świadomych wyborach.

Poprzednicy i obecny prezydent, niestety nie posiadali i nadal nie posiadają nawet w połowie tych samych predyspozycji do prawdziwego reprezentowania głosu Polaków i odważnej pozycji Polski w świecie.

Takie jest przynajmniej moje wrażenie na temat osoby Lecha Kaczyńskiego...

P.S. ci, którzy będą szczekać, że kartofel, że nieudacznik, że konserwa, niech albo spróbują myśleć samodzielnie, albo wypierdalają do innych lewackich i tolerancyjnych państewek... jak ich turbaniarze zaczną gnębić, zobaczymy gdzie będą wtedy chcieli wrócić...
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2013-11-02, 15:41
1. Podejrzana przeszłość. Staruszek niby AKowiec, a wiadomo jak mieli po wojnie. Studia, etacik na uczelni, szkolenia i kontrakty zagraniczne, ordery, synkowie w filmie itd.
2. Doktorat z Marksizmu i Leninizmu.
3. Socjalizm.
4. Zabieganie o tworzenie armii UE.
5. Traktat Lizboński.
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2013-11-02, 21:39


Pszypadek? Nie sondzem.
Zgłoś
Avatar
Hangman108 2013-11-03, 0:27 1
Koleś był taką samą częścią rządzącej nami kliki, jak Tusk, czy inny Miller, ale niektórzy kompletnie wypierają z pamięci rządy ,,bliźniaków", prawie nie różniące się od obecnych, czy poprzednich. Ważne, że można oskarżyć ruskie komuchy o kolejną zbrodnię i spisek przeciwko niepodległości Polski. Bo przecież wszyscy wiemy, że nie mają nic lepszego do roboty, a Putin tylko zaciera ręce i ze złowrogim uśmiechem na twarzy planuje jakby tu wyeliminować Polskę, żeby dobrać się do naszych kopalni złota i diamentów.
Zgłoś