18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
IOI 2015-05-06, 8:41 9
@BongMan
Ciebie to ksiadz przytulal w dziecinstwie ze codziennie musisz jakis zart o ksiezach pedofilach wrzucic?
Zgłoś
Avatar
Krechafety 2015-05-06, 8:45 1
Co to jest wagina, do kurwy nędzy?
Nie można już po polskiemu napisać "piczka", "cipka" albo w ostateczności "pochwa"?
W dupach się wam poprzewracało od tego wszechobecnego lewactwa
Zgłoś
Avatar
mrthebenek 2015-05-06, 9:40
To jest chujowe nawet jak na Ciebie...
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2015-05-06, 11:07 23
Jest "przycisk" ignoruj inne czarności ale gdzie jest taki "przycisk" IGNORUJ BONGMANA.
Poważnie mówię, teraz kurwa nim przeczytam kawał muszę najpierw sprawdzić nick autora, bo poławiacz krabów dostał weny twórczej i wpierdala wszystko co mu do głowy wpadnie i zalewa ten portal chłamem.

Apeluję do modów o wprowadzenie możliwości ignorowania tematów w/w osobnika.
Zgłoś
Avatar
M................w 2015-05-06, 11:25 4
Spamujesz tym gównem jak pojebany. Weź rób kurwa jeden temat, napierdol w nim 20 tych wiórów i będzie okej. Wiem, że będzie mniej piwek ale będzie też mniej spamu, o piwa się nie martw grupa obrońców bongmana zawsze cię będzie wspierać.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2015-05-06, 12:34
KlinikaAborcyjna, jeśli chcesz ignorować moje tematy, to na początku powstrzymaj się od komentowania. Co z tobą? Z jednej strony chcesz ignorować i nie chcesz tego widzieć, a z drugiej poświęcasz czas i energię na pisanie pod tym komentarzy?
Zgłoś
Avatar
xobicr 2015-05-06, 12:47
BongMan, kocham twoje suchary! <3
Zgłoś