18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:22
Avatar
PrezesTegoBurdelu 2011-04-04, 21:46 1
ja to słyszałem że złego diabli nie biorą

______________

MEGA BEKA GRANA
Zgłoś
Avatar
DarkRiser 2011-04-04, 21:56 1
Bzdura. Na makijażu kobiety tracą znacznie więcej czasu.
Zgłoś
Avatar
dzums 2011-04-04, 23:46 1
przy garach
Zgłoś
Avatar
Werewolf 2011-04-05, 0:58 3
Dlaczego mężczyźni umierają wcześniej?

Bo chcą!!!
Zgłoś
Avatar
lohan 2011-04-05, 1:28
tp fake...moja sasiadka ma juz 92lata, a nigdy nie prowadzila auta
Zgłoś
Avatar
stra1ght 2011-04-05, 8:48 4
Ten lepszy:

Dlaczego kobiety żyją dłużej?

Bo nie mają żon.
Zgłoś
Avatar
Janusz~ 2011-04-05, 12:25
Pewnie i tak połowa z osób, które postawiła piwa, jeździ na co dzień autobusem, albo tramwajem.
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2011-04-05, 13:47 1
dzisiaj byłem świadkiem jak jedna tipsiara podczas parkowania nieźle uszkodziła zderzak w swoim volvo

______________

Si vis pacem para bellum
Zgłoś
Avatar
Madafaka69 2011-04-05, 19:27
Ja tam nic nie mówię, chociaż wiadomo, że ma siedzieć przy garach, ale ogarnijcie się. Teraz wam coś powiem. Jak mój kumpel do prawka podchodził, to oblał. A koleżanka za pierwszym razem, od samego początku, pięknie, 18 na 18 punktów z teorii, praktyka zaliczona bezbłędnie. Są jednak takie, co mogą na parę minut z kuchni wyjść.

______________

I dzwoniom,pytajom, gdzie benzyna. Gdzie kurwajakiten! Jazda do haupy.
Zgłoś
Avatar
Szabla 2011-04-05, 22:48
Madafaka69 napisał/a:

Ja tam nic nie mówię, chociaż wiadomo, że ma siedzieć przy garach, ale ogarnijcie się. Teraz wam coś powiem. Jak mój kumpel do prawka podchodził, to oblał. A koleżanka za pierwszym razem, od samego początku, pięknie, 18 na 18 punktów z teorii, praktyka zaliczona bezbłędnie. Są jednak takie, co mogą na parę minut z kuchni wyjść.


Bo zdała za pierwszym razem i już jej przepustkę chcesz dać ?
Niektórzy zdają za pierwszym i jeżdżą tragicznie a inni za 3/4/5 i jeżdżą dobrze (czyt. spokojnie, pewnie, bez cwaniactwa)
Zgłoś
Avatar
evilmatt 2011-04-06, 0:10 2
@2up pewnie zaliczyła ustnie

______________

Si vis pacem para bellum
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów