18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
styq 2012-07-26, 22:44 4
Nikt tu nie krytykuje normalnych uczestników ruchu drogowego tylko baranów takich jak ten na wyżej zamieszczonym filmiku. To samo dotyczy się gówniarzerii w czerwonych Hondach Civic z przedziurawionym wydechem i pseudo gazowaniem na światłach, podczas gdy nawet stary diesel się nie spoci.
Zgłoś
Avatar
damianek222 2012-07-26, 23:06 5
Niby wszystko fajnie, ale niestety łamiesz przepisy, a takich ludzi nie nazwałbym kierowcami tylko posiadaczami prawa jazdy. Prawda boli Jeżeli chcesz jeździć tak jak do tej pory to lepiej udaj się na pusty plac i kręć te swoje bączki. Przynajmniej będzie bezpieczniej...
Zgłoś
Avatar
d................a 2012-07-26, 23:15 1
Dobrze powiedziane..."te nieliczne przepisy", to tak jakby, "te nieliczne szare komorki".
Zgłoś
Avatar
kraz34 2012-07-26, 23:28 4
widze ze wszyscy co sie przypierdalaja maja 25+ lat ... ;] dobrze ze wy wszyscy macie tak zajebiste mozgi ze nie mieszcza sie wraz z wasza czaszka w kaski nawet te xxxxxxl i temu kurwa tylko sie przypierdalacie ;] bo nie mozecie jezdzic ... ale nie martwcie sie wymyslili gowno dla was

i wiekiem tez pasuje
Zgłoś
Avatar
~Velture 2012-07-26, 23:29 1
Gość was trolluje a wy sie dajecie.....
Zgłoś
Avatar
noe82 2012-07-26, 23:36 3
co nie, chłopak tak spina poślady że mógłby orzecha włoskiego zgnieść.

kraz - ty "muzgu", jak ty mogłeś testy zdać na kategorie A, jak ty pisać po polsku nie potrafisz.

kategorie to by Ci na WKU wbili ale kurwa "E"
Zgłoś
Avatar
hycel 2012-07-26, 23:36
Widziałem już to tutaj, ale chujowo otagowane pewnie.
Zgłoś
Avatar
kraz34 2012-07-26, 23:37 2
Velture napisał/a:

Gość was trolluje a wy sie dajecie.....


a co to w ogole jest trolowanie ?? nie jestem taki stary ale chyba zacofany ... jezyk polski potrzebuje polskich slow nie czegos z dupy
Zgłoś
Avatar
styq 2012-07-26, 23:44
kraz34@ "muzgu" to ja na pewno nie mam a za "jezyk polski potrzebuje polskich slow nie czegos z dupy" to powinieneś pod pręgierz trafić.
Zgłoś
Avatar
kraz34 2012-07-26, 23:49 1
styq napisał/a:

kraz34@ "muzgu" to ja na pewno nie mam a za "jezyk polski potrzebuje polskich slow nie czegos z dupy" to powinieneś pod pręgierz trafić.

przepraszam moj blad zaraz poprawie ;p dobrze ze jednak jestescie teraz juz bede pamietal jak sie to pisze
Zgłoś
Avatar
s0pel 2012-07-26, 23:54 2
Nie ma to jak jechać zimą na myjnię która jest na dworze
Zgłoś
Avatar
avalanch 2012-07-27, 0:10 1
To jest właśnie stereotyp downa na 2 kołach nie jeden prawdziwy motocyklista pewnie by ci wpierdolił za taką jazdę ale cóż sezon na warzywa jest nawet w zimie obyś się rozjebał nie robiąc nikomu krzywdy
Zgłoś
Avatar
oskiboski 2012-07-27, 0:11 7
Zapierdala nie swoim pasem, wpierdala się na trzeciego - wtedy jest dobrze. Przynajmniej do momentu kiedy nie wpierdoli się w "puszkę" z której tak szydzi - wtedy to wina kierowcy puszki że nie ustąpił miejsca skurwielowi bez wyobraźni który uważa w swoim ptasim móżdżku że jest królem szos.

Jestem zdania że wszystkich tych szczeniaków szalejących na jednośladach bez wyobraźni (po chuj zabierać ją ze sobą, będę lżejszy, szybciej pojadę) powinno się prowadzić na SOR i pokazywać podobnych im debili po spotkaniu z murkiem, drzewkiem albo puszką. Niezły ubaw jest przy oglądaniu zdjęć RTG kiedy nie można dojść gdzie kończy się oczodół, a gdzie zaczyna jama nosowa bo twarzoczaszka wygląda jak mozaika.

Naturalnie nadal wierzę że nie każdy motocyklista jest takim samym matołem jak bohater filmu...

...
Zgłoś
Avatar
czerwo64 2012-07-27, 0:21
no to dawaj na czołówkę!
Zgłoś
Avatar
immortaldog 2012-07-27, 0:27
kurwa ale wiocha.. aż wstyd wsiadać na motocykl.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie