18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Wiochmen 2012-07-27, 0:31
kraz34,

to czym to smigasz?

a co do jazdy w deszcze to tak jak pisales jak sie jedzie tak 90 to praktycznie sie nie zmoknie tzn to tez zalezy od motoru ja mam thundercat-a i wlasnie tak jest gorzej jak sie jedzie tak 30 jak nakurwia deszcz i smiga sie przez miasto to wtedy nie jest fajnie,huj nie przyjemnosc z jazdy

to ty na tym filmiku? z jazda w zime ladnie ktos dojebal
Zgłoś
Avatar
willoo 2012-07-27, 0:32
W zime pewnie kulasy Ci odpadają
Zgłoś
Avatar
mattheo 2012-07-27, 0:41 2
oj oj oj ile tu hejterów sie znalazlo ;] LEWA W GÓRĘ !!!! Tyle napisze :] siedźcie dalej w domu przed kompem barany
Zgłoś
Avatar
filipsworks 2012-07-27, 0:54
No to teraz weź na to tonę szkła i zapierdalaj 500 kilosów

Request na filmik.
Zgłoś
Avatar
.3lite 2012-07-27, 1:07 1
kraz34 napisał/a:

Przypuszczam ze znaczny % ludzi bedacych negatywnie nastawionym do motocykli nie posiada tej kat prawa jazdy ,badz mialo jakies przezycie z czlowiekiem ktory cos im zrobil ... nie koniecznie z jego winy a pozniej motocykl beee



Jebło mi się i zamiast cytować nacisnąłem piwo ale już tłumaczę:

No kurwa trudno abym nie był uprzedzony do motocyklistów skoro większość, których spotykam to debile - raz jeden wyprzedzając mnie przyjebał w malucha i się ostro rozpierdolił (maluch wyjeżdżał z prawej z podporządkowanej a debil na motorze wyprzedzał mnie z prawej w tym samym czasie).
Zgłoś
Avatar
Proximate 2012-07-27, 1:15
Chuj hejterom w dupę, ja tam dzisiaj zdałem kategorię A i prawda jest taka, że jak odbiorę prawko to ja będę śmigał w koreczku pomiędzy Wami, którzy będziecie się kisić czekając na swoją kolej (dopóki nie przypierdolę w drzewo oczywiście).
Zgłoś
Avatar
Din 2012-07-27, 1:27
Film nie jest ani odkrywczy, ani ciekawy, ani zabawny. Zwykły, jebany circlejerk (kółko wzajemnej "adoracji") motocyklistów.

Chyba kiepsko się ci cali motocykliści czują się ze sobą, skoro jest potrzeba na filmiki, w których udowadniają sobie swoją wyższość nad kierowcami osobówek
Zgłoś
Avatar
kutasek325 2012-07-27, 1:35
Kto jezdzil motocyklem to wie jaka to jest przyjemnosc... Zwiekszyc trudnosc zdania prawojazdy bez zmiany kategori wiekowej i bedzie dobrze...A co do filmiku-lewa w góre;)
Zgłoś
Avatar
magnumo 2012-07-27, 2:01
Na hardzie znajdę wiele "argumentów" ,które dowodzą że się minąłeś z prawdą
Zgłoś
Avatar
jokotones 2012-07-27, 2:16
a minusy to

-jazda w zimie
-brak nagłośnienia
-niemasz bagaznika
-nieporuchasz w motorze
wybieram 4kółka
Zgłoś
Avatar
Siedem 2012-07-27, 2:18
Bohater filmu jest głupszy niż syn jego ojca
Zgłoś
Avatar
immortaldog 2012-07-27, 2:37 1
Kurwa jakiś paradoks bo mam i motocykl i samochód i obydwa sprzęty tak samo lubię.. teksty typu gnicie w korkach mnie rozpierdalają. W samochodzie klima, muzyczka i wygodne siedzenia, na motocyklu zlany potem w skórze z robakami na szybie i barkach z wyjebanymi stawami w nadgarstkach i drętwymi nogami.. czasami wolę dojechać później a wygodniej. Do tego ceremoniał ubierania się w skórę, kask i rękawice trwa tyle że czasami szybciej jest samochodem (jeżeli nie ma korków).

Motocykle są dobre do zabawy ale jako środek transportu wolę samochody.

Nie chcę się z nikim spinać, chciałem tylko pokazać że nie wszystko jest czarno białe.

PS. Ten filmik jest pozerski.
Zgłoś
Avatar
noe82 2012-07-27, 2:41 1
wracając z pracy do mojej "puszki" która pomaga dostać mi się do domu, stoję z innymi przechodniami przed przejściem dla pieszych i widzę motocyklistów, obrotów z 13 tysięcy, silnik piszczy z bólu ale nie , trzeba przycisnąć na odcinku 20 metrów do następnych świateł, większość tych debili nawet nie wie jak większość przechodniów z nich się śmieje a reszta puka w czoło.
no sorry może jakieś gimnazjalistki (wiek 13-14 lat) jak to autor napisał - podniecają się na ich widok.

osobiście mnie to śmieszy jak zacięcie i bezskutecznie fanatycy(nie fani) jednośladów bronią szybkiej i niebezpiecznej jazdy w mieście i poza nim, jak mohery ojca tadeusza.
Zgłoś
Avatar
fullgaz 2012-07-27, 3:53 1
jest w chuj pozerow co myślą że zdadzą prawko kupią sprzęta i są motocyklistami, a ich umiejętności są żałosne. Osobiście wiem, ze jestem zbyt pojebany żeby jeździć z innymi ''kierowcami'', więc wybrałem offroad, tam człowiek może sie wyżyć, poszaleć i spawdzić, a wcześniej czy poźniej każdy wypierdoli(chyba że jeździ jak najman walczy) i akurat wole to robić zdala od samochodów lub czekać aż jakas pizda się we mnie wjebie.

chuj w dupe wszytkim pozerom na 2 kółkach, a co do łamania przepisów to kocham teroryzować ludzi swoim wydechem który zapewne jest grubo ponad norme
Zgłoś
Avatar
Kris LaMuerte 2012-07-27, 4:02 1
Zgadzam się z filmikiem w 90%.
Te pozostałe 10% to 'idź teraz kurwa do Biedronki, zrób zakupy dla czteroosobowej rodziny i przywieź je kurwa tym swoim motorem do domu".

Peace
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie