18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
MalcolmX 2020-12-17, 10:25 2
Jeszcze nigdy nie widziałem, żeby martwy człowiak siadał sobie tak wygodnie na krześle.
Zgłoś
Avatar
lucilla 2020-12-17, 10:48 5
"Dlatego tak nienawidzę słoików. Są to ludzie wychowywani w braku poszanowania do jakichkolwiek wartości moralnych i etycznych. Nawet nie zdają sobie z tego sprawy, że robią coś źle, bo brak im było wzorca."

warszafka?
Zgłoś
Avatar
petru23 2020-12-17, 11:06 7
A murzyn już rekonesans co tu zajebać
Zgłoś
Avatar
nano50 2020-12-17, 11:40 1
Prof._Kot_Budd napisał/a:

A ten chłop jaki kurwa ofiarny, ciałem chciał szefa zasłonić to pewnie król dupowłazów, zawsze gdzie szef jest kurwą - jest też jego główny podnóżek. U mnie też jest trochę pojebanie w firmie, ale moją reakcją na frajerskie zachowania jest śmiech + groźba pójścia do domu a wtedy pucują mi berło bo nie tak łatwo mnie zastąpić, polecam.
PS Najgorszą karą dla kurwy, pomawiacza i podpierdalacza jest to, że sam nikomu nie jest w stanie zaufać, bo myśli, że ma dookoła takie same kurwy jak on i żyje taki zastraszony przez samego siebie w swoim zjebanym, smutnym świecie - i 'stfu' na niego



No już nie przesadzaj. Chłop dobrze wiedział, że szef jest celem, a szef, że sam jest celem. To naturalne, że jeden chciał zasłonić, a drugi się osłonić. Obaj przyjęli intuicyjnie, że kumpla z pracy nie zastrzeli i jest tu tylko po szefa. W milisekundach nie myślisz prawidłowo, a tak jak organizm podpowie. Dobry chłop z pracownika, Ty byś pierwszy spierdalał i własną matkę porzucił sądząc po podejściu, ale to inny temat.
Zgłoś
Avatar
Noside 2020-12-17, 11:49
Kurwą to jest ten, co strzelał. Skąd wiesz, czy go za chlanie z pracy nie wyrzucono i taka zemsta mu się ubzdurała?
Zgłoś
Avatar
niklot 2020-12-17, 13:06
Kostor napisał/a:

Mogl jeszcze tego murzyna z koncowki filmu odjebac. Zawsze to jednego czarnego brudasa mniej



Mógł wsadzić klamę murzynowi w łapę i zajebać nagranie. Tadaaaam!
Zgłoś
Avatar
Speakerninja 2020-12-17, 14:08 1
Przynajmniej ładnie broń odłożył
Zgłoś
Avatar
TorkilKoval 2020-12-17, 15:08
Ta kurwa się nawet chowała za typem niewinnym. Dobrze, że odjebal ścierwo!
Zgłoś
Avatar
Prof._Kot_Budd 2020-12-17, 16:40
nano50 napisał/a:

No już nie przesadzaj. Chłop dobrze wiedział, że szef jest celem, a szef, że sam jest celem. To naturalne, że jeden chciał zasłonić, a drugi się osłonić. Obaj przyjęli intuicyjnie, że kumpla z pracy nie zastrzeli i jest tu tylko po szefa. W milisekundach nie myślisz prawidłowo, a tak jak organizm podpowie. Dobry chłop z pracownika, Ty byś pierwszy spierdalał i własną matkę porzucił sądząc po podejściu, ale to inny temat.



Te, ale mojej matki w to nie mieszaj, i tak ma już kobieta przejebane, bo co chwila ją porzucam i pierwszy spierdalam.
Nie wiem co się stało, więc można sobie fantazjować - jak autor narzucił - a można też pierdolić bzdury - jak ty.
Zgłoś
Avatar
ququa 2020-12-17, 17:25 3
AntyMuslim napisał/a:

ja jestem skurwielem w robocie i jakoś zyje



jak to mówiła moja babcia ..."doczeka sie świeczka wieczora"
Zgłoś
Avatar
Kaczor_Donald 2020-12-17, 21:12
Łysy chciał spierdolić chowając się za innym gościem ale się nie udało. Super.
Zgłoś
Avatar
mcclay 2020-12-18, 0:53
Najlepsze na końcu
Zgłoś
Avatar
boobiesfun 2020-12-19, 9:13
Bezsens w chuj jak go juz zabil to po co siebie odpierdalal myslenie abstrakcyjne poza moja wyobraznia xD
Zgłoś