18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
G................r 2020-12-17, 2:14 38
Zazdrość innych jest najczęstszą przyczyną plotek, spisków, nieprawdziwych wersji, tylko aby kogoś zniszczyć, lub pozbawić zaufania i w konsekwencji traktować jak śmiecia i później wykorzystywać, nie udzielać urlopów, a mobberzy są wszędzie i czasem lepiej złożyć wypowiedzenie, przeprowadzić się z miasta do miasta. A to może być przykład wkurwionego uczciwego pracownika którego zniszczyli w pracy, jak i w życiu prywatnym. Ludzie są nieprzewidywalni bo podpierdalają każdemu. Między ludźmi, a człowiek jest różnica, bo można być człowiekiem wśród ludzi, nie kablować nie podpierdalać, a reszta ludzi podpierdala. To tylko przykład jakich nie mało.
Zgłoś
Avatar
cuurniprime 2020-12-17, 2:40 3
@up ale ty masz pojęcie że sama definicja człowieka oznacza jakąś wartość? Nie ludzie podpierdalają a kurwy, poza tym się zgadzam.
Zgłoś
Avatar
G................r 2020-12-17, 2:51
@up Fausta akurat czytałem i tak się rozpisałem, Diabeł tkwi w szczegółach.
Zgłoś
Avatar
35i 2020-12-17, 4:37 10
Go4Fr napisał/a:

Zazdrość innych jest najczęstszą przyczyną plotek, spisków, nieprawdziwych wersji, tylko aby kogoś zniszczyć, lub pozbawić zaufania i w konsekwencji traktować jak śmiecia i później wykorzystywać, nie udzielać urlopów, a mobberzy są wszędzie i czasem lepiej złożyć wypowiedzenie, przeprowadzić się z miasta do miasta. A to może być przykład wkurwionego uczciwego pracownika którego zniszczyli w pracy, jak i w życiu prywatnym. Ludzie są nieprzewidywalni bo podpierdalają każdemu. Między ludźmi, a człowiek jest różnica, bo można być człowiekiem wśród ludzi, nie kablować nie podpierdalać, a reszta ludzi podpierdala. To tylko przykład jakich nie mało.



Dlatego tak nienawidzę słoików. Są to ludzie wychowywani w braku poszanowania do jakichkolwiek wartości moralnych i etycznych. Nawet nie zdają sobie z tego sprawy, że robią coś źle, bo brak im było wzorca.
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2020-12-17, 6:44 5
A już cię chciałem opierdolić, że filmik nie przycięty
Zgłoś
Avatar
C................0 2020-12-17, 6:52 1
Go4Fr napisał/a:

Zazdrość innych jest najczęstszą przyczyną plotek, spisków, nieprawdziwych wersji, tylko aby kogoś zniszczyć, lub pozbawić zaufania i w konsekwencji traktować jak śmiecia i później wykorzystywać, nie udzielać urlopów, a mobberzy są wszędzie i czasem lepiej złożyć wypowiedzenie, przeprowadzić się z miasta do miasta. A to może być przykład wkurwionego uczciwego pracownika którego zniszczyli w pracy, jak i w życiu prywatnym. Ludzie są nieprzewidywalni bo podpierdalają każdemu. Między ludźmi, a człowiek jest różnica, bo można być człowiekiem wśród ludzi, nie kablować nie podpierdalać, a reszta ludzi podpierdala. To tylko przykład jakich nie mało.



Takie czasy, kiedyś ludzie aż tak się nawzajem nie podpierdalali, żyli po sąsiedzku, każdy każdemu pomógł jak było ciężko. A teraz wszyscy zapatrzeni w siebie, podpierdalają gdzie się da... W sumie co się dziwić jak za podpierdolenie że ktoś wynajmuje drugie mieszkanie a nie odprowadza skarbówki możesz nie płacić czynszu przez jakiś czas w nagrodę xD
Zgłoś
Avatar
AntyMuslim 2020-12-17, 8:51 1
ja jestem skurwielem w robocie i jakoś zyje
Zgłoś
Avatar
IcoJaRobieTu 2020-12-17, 9:05 3
Cenzurator2000 napisał/a:

Takie czasy, kiedyś ludzie aż tak się nawzajem nie podpierdalali, żyli po sąsiedzku, każdy każdemu pomógł jak było ciężko. A teraz wszyscy zapatrzeni w siebie, podpierdalają gdzie się da... W sumie co się dziwić jak za podpierdolenie że ktoś wynajmuje drugie mieszkanie a nie odprowadza skarbówki możesz nie płacić czynszu przez jakiś czas w nagrodę xD



No i bardzo dobrze, dlaczego wszyscy mają dopłacać do tego nieodprowadzonego podatku, bo jekiemuś cwaniaczkowi zachciało się dorobić. Absolutnie nie mam nic do ludzi, ale jak są uczciwi, a nie próbują dorobić się czyimś kosztem. Pracuj/prowadź działalność jak trzeba i bądź porządnym człowiekiem, który wzbudza szacunek. A nie jebanym Januszem, próbującym się dorobić na plecach innych.
Zgłoś
Avatar
Beikerz 2020-12-17, 9:10 15
co bu nie mówić to widać na nagraniu jak ta kurwa próbowała się zasłonić tym drugim gościem...
Zgłoś
Avatar
Krzyszof.K 2020-12-17, 9:13 4
Ale maseczkę miał, starał się trzymać dystans, szanuję.
Zgłoś
Avatar
htp 2020-12-17, 9:42 12
35i napisał/a:

Dlatego tak nienawidzę słoików. Są to ludzie wychowywani w braku poszanowania do jakichkolwiek wartości moralnych i etycznych. Nawet nie zdają sobie z tego sprawy, że robią coś źle, bo brak im było wzorca.



Aż się nie chce komentować. W jakim towarzystwie się obracasz?
Zgłoś
Avatar
Prof._Kot_Budd 2020-12-17, 9:50 3
A ten chłop jaki kurwa ofiarny, ciałem chciał szefa zasłonić to pewnie król dupowłazów, zawsze gdzie szef jest kurwą - jest też jego główny podnóżek. U mnie też jest trochę pojebanie w firmie, ale moją reakcją na frajerskie zachowania jest śmiech + groźba pójścia do domu a wtedy pucują mi berło bo nie tak łatwo mnie zastąpić, polecam.
PS Najgorszą karą dla kurwy, pomawiacza i podpierdalacza jest to, że sam nikomu nie jest w stanie zaufać, bo myśli, że ma dookoła takie same kurwy jak on i żyje taki zastraszony przez samego siebie w swoim zjebanym, smutnym świecie - i 'stfu' na niego
Zgłoś
Avatar
Kostor 2020-12-17, 9:56 7
Mogl jeszcze tego murzyna z koncowki filmu odjebac. Zawsze to jednego czarnego brudasa mniej
Zgłoś
Avatar
Cudak 2020-12-17, 10:04
Ktoś też zauważył, że ludzie postrzeleni natychmiast opadają z nóg? refleksyjny ten sadistic
Zgłoś