18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
ru_ziolo 2012-08-03, 21:48
Żeby w irnv widzieć nie potrzeba ciemności ziooom.
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-08-03, 21:52 3
poeeezja kurwa po prostu poezja
Zgłoś
Avatar
dev78 2012-08-03, 21:55
biedne arabusy, nawet nie wiedzą skąd śmierć przychodzi, nie wiedzą, gdzie uciekać, po prostu umierają
Zgłoś
Avatar
buulb 2012-08-03, 21:58
czy to kamerka termowizyjna ?
Zgłoś
Avatar
j................s 2012-08-03, 22:08
tak się zastanawiam ...po chuj dali hamerykańcom tą gre....przecież oni ciągle w niej wygrywają!!
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2012-08-03, 22:10 13
Piloci śmigłowców byli wybierani za młodu, ci co jako szkraby przypalali mrówki lupą byli najlepszymi kandydatami.
Zgłoś
Avatar
G................9 2012-08-03, 22:53 6
COD4.

Perfect kill.

Napierdalać szmatogłowych za to jęczenie.

"Może tak bywa w filmach, ale w nie rzeczywistości. W rzeczywistości strzela się do sukinsynów i się ich zabija - nie patrzy się, czy mają broń, czy nie, czy po nią sięgają, czy nie, czy wyglądają na niebezpiecznych, czy wydają się łagodni. W ten sposób zachowuje się przy życiu siebie i swoich ludzi"

R. Marcinko.
Zgłoś
Avatar
DwaWilki 2012-08-03, 23:11 2
Opis mi się podoba, muzyka też dobra, zasłużone piwko
Zgłoś
Avatar
mondry8 2012-08-04, 0:05 8
może fajnie to wygląda ,ale to jankesi panoszą sie na ich podwórku i trochę tych ciapatych rozumiem,że stawiają opór.
Zgłoś
Avatar
malvo 2012-08-04, 0:28
Narodowiec z ruskim nickię that i like
Zgłoś
Avatar
DisHonoreD 2012-08-04, 0:30
Friendly Chopper Gunner incoming...
Zgłoś
Avatar
Phelot 2012-08-04, 0:36
@ Gurgul99

Często to nie są skurwysyny tylko ludzie broniący swoich krajów przed obcym najeźdźcą.
Zgłoś
Avatar
mcvice 2012-08-04, 0:39
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
blendziooh 2012-08-04, 0:42 90
Skurwysyństwem jest to co robią Amerykańce, wpierdalają się do cudzego kraju, chodzi im o surowce naturalne, czego przykrywką są niby ataki terrorystyczne i w efekcie "my walczymy z terrorystami, my jesteśmy tymi dobrymi". Ja kibicuje tym arabom, niech ich rozpierdalają w pizdu. Wpierdalają im się do kraju, rozpierdalają domy, traktują ludzi jak jakieś wielkie mrowisko, a ludzie tam mają rodziny, dzieci i dobytek kurwa. Nagle przylatuje helikopter, ty próbujesz uciec, a oni i tak cię widzą. I strzelają do ciebie jak na polowaniu na kaczki.

Pomyślcie jak wy reagowalibyście jak by USA chciało okraśc Polske i zaczęliby wam zabijać rodziny, jestem pewien, że bylibyście do tego stopnia wkurwieni, że jakimś sposobem pozyskalibyście miny pułapki albo wyrzutnie rakiet i napierdalali do nieprzyjaciół.

To są zwykli ludzie, którzy napierdalają najeźdźców. USA niech przestanie kraść i mordować to nie będzie tych udawanych wojen.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie