18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
Avatar
Asteroth 2012-11-11, 15:23
kamilgtnt napisał/a:

''W przypadku głodowania lub niedożywienia (spożywanie tylko węglowodanów- ryż, kukurydza) następuje postępujący niedobór białek i spadek ilości albumin we krwi, co powoduje ucieczkę wody do jam brzucha (wodobrzusze) oraz obrzęki nóg, twarzy, czasem rąk.'' To nie jest ciąża.

Pozdrawiam autora.



Captain Obvious - reaktywacja
Zgłoś
Avatar
omgomgomgomg 2012-11-11, 16:17
jak to się czasy zmieniają...

Jak ja byłem mały i widziałem taką fotkę murzynka z dużym brzuchem w "Świecie wiedzy" to pytałem się mamy czemu oni tacy grubi są, a teraz jak młody widzi takie coś to ciąża.
Zgłoś
Avatar
damian_tcv 2012-11-11, 16:27
Choć widziałem już chyba wszystko na sadolu, rasistowskie kawały itp które sam lubie, temat głodu w afryce i stopień zacofania w XXI w jest przerażający, zawsze mnie będzie ruszała fotka gdzie szczeniak czarny nie czarny ma opuchlizne brzucha z głodu. A jebane Hamerykańce prowadzą misję pokojowe w Iranie bo tam jest kurwa ropa wysyłając na śmierć żołnierzy. Niech zrobią taką misję w afryce niech zurbaniuzują i stworzą jakieś warunki do życia. Ale nie bo to się im nie opłaca lepiej napierdalać iran/irak/afganistan dodatkowo handlować bronią i przy okazji zapierdolić złoża ropy.
Zgłoś
Avatar
Preeezes 2012-11-11, 16:30
Akurat z głodu nie powinno się nabijać. Dla autora karny chuj w dupsko.
Zgłoś
Avatar
wernetto 2012-11-11, 16:38
niby taki stary (autor), a taki idiota. Kościół przynajmniej jakoś stara się pomóc tej biedzie. To po prostu na rękę Europie i Ameryce. Rozwój zależny się to nazywa. Poczytaj trochę, pozwiedzaj świat etc. Potem twórz głupie obrazki na sadistica. Ludzie udają, że wszystko jest w porządku, prawdziwych fundacji jest mało, ale co one mogą? Dawno ten stan rzeczy mógłby ulec zmianie, ale to po prostu się nie opłaca światu.

Więcej TVNu kolego <3
Zgłoś
Avatar
kubusiek4588 2012-11-11, 17:23 1
Na masę robił za dużo to mu wypięło brzuch.
Zgłoś
Avatar
EvilPenguin 2012-11-11, 19:57
Składnia zdania z nazwy tematu rozpierdala ...
Zgłoś
Avatar
Barca1 2012-11-11, 21:04
kubusiek4588 napisał/a:

Na masę robił za dużo to mu wypięło brzuch.


Hormon wzrostu i ograny wewnetrzne mu urosly+za duze posilki.
Zgłoś
Avatar
erni13 2012-11-12, 14:57
Cytat:

nic dziwnego skoro walą się jak małpy a kościół temu przyklaskuje że bez gumki...


A wiesz debilu, że większosć krajów afrykańskich, w których jest głód są MUZUŁMAŃSKIE!?
Zgłoś
Avatar
nanab 2012-11-13, 18:33
Taki głód w papryce mały czarny taki nażarty że zaraz pęknie
Zgłoś