18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Prof. Marek Chodakiewicz o Polsce i Polakach.

Trochę długi filmik, bez fajerwerków jednakże Pan bardzo dobrze mówi o Polakach i ich przypadłościach.



Prosiłbym administratorów i moderatorów o wstawienie tego tematu na główną a nie na inne działy, żeby wszyscy zobaczyli ten filmik.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-12-23, 17:33
W Polsce rządzą niemcy.
Zgłoś
Avatar
Archeolog 2014-12-23, 18:20 1
W Polsce rządzą żydomasoni, reptilianie i cykliści! A wszystkim steruje Kubuś Puchatek z Izraela. Chwała Wielkiej Wolsce!
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2014-12-23, 19:53
Archeolog, jak na "Pogromcę Głupoty" to siejesz jej więcej niż plewisz...
Zgłoś
Avatar
Archeolog 2014-12-23, 20:38
Ork.Fajny napisał/a:

Archeolog, jak na "Pogromcę Głupoty" to siejesz jej więcej niż plewisz...



Wybacz, że nie jestem Prawdziwym Wolakiem.
Zgłoś
Avatar
D................7 2014-12-23, 22:14 1
Kucom nie żyje się na milionach to twierdzą, że to przez "lewaków". I tyle. Ktoś winny przecież być musi (rzecz jasna prócz kuców).
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2014-12-23, 22:21
Zabawne jest to jak prof. Chodakiewicz rzuca mniej więcej czymś co można nazwać argumentem, bo jest to oparte na jakiś tam realnych wydarzeniach a tacy debile ja ci panowie wyżej kończą swoje dyskusje na "prawdziwych wolakach" albo "kucach"... To oddaje idealnie jak wiele lewactwo na prawdę wie i potrafi siebie wykrzesać kiedy staje przeciwko w nim, nie ofiara-człowiek przez nich ogłupiony ale ktoś kto autentycznie coś wie...
Zgłoś
Avatar
K................n 2014-12-23, 22:51 2
Wiadomo Podział jest prosty

Jeżeli coś mi w życiu nie wychodzi to winna jest lewica.

Jeżeli coś mi w życiu wyszło to znaczy, że tylko dzięki prawicy.

Ciekawe, że zawsze to ktoś jest winny Ale to, że nie chciało się uczyć i iść na dobre studia, albo że nie chciało się robić praktyki zawodowej na studiach to już wina państwa. Przecież po studiach z marszu powinienem dostać 3000 euro wypłaty Mentalność roszczeniowego cebulaka
Zgłoś
Avatar
wolo1994 2014-12-24, 14:27
Dexter37 napisał/a:

Kucom nie żyje się na milionach to twierdzą, że to przez "lewaków". I tyle. Ktoś winny przecież być musi (rzecz jasna prócz kuców).



Chyba odwrotnie. Lewica stawia na zagranicznych inwestorów, zagraniczne koncerny itd. Chcą żeby wszyscy zarabiali tyle samo, nie licząc się z tym że jeden zapierdala a drugi opierdala. Lewica daje zasiłki na nierobów, którzy leżą swoim przyrodzeniem do góry i narzekają jak Ferdynand Kiepski, że z ich wykształceniem nie ma pracy. Praca jest tylko że lewicowe "lemingi" przyzwyczaiły się doić Polskę i nic nie robić, dlatego lewica jest zła. W systemie PRL było podobnie pod jednym względem z prawicą, że jeżeli ktoś nie pracował to szedł do więzienia i musiał sobie pracę znaleźć. Możecie sobie podliczyć ile idzie na zasiłki dla bezrobotnych idiotów, którzy umieją ciągnąć tylko kasę, najpierw ciągnęli od matki, teraz od Państwa. Nikt mi nie powie że lewica jest dobra bo to wręcz idiotyczne myślenie. Jak widzę jakiegoś profesora co prawi morały że lewica to klucz do sukcesu, to myślę sobie, jak on musi mieć przeorany mózg skoro tak myśli, to jest sprzeczne z logiką. Kiedy będziemy zarabiać jako Polska? Kiedy będziemy sprzedawać SWOJE towary, a nie sprzedawać towary niemieckie tyle że na rynku polskim. Otwieranie zagranicznych firm jest dobre, bo jest więcej pracy, nic więcej. Wszystkie dobra z tych firm i tak płyną do ojczystego kraju który bogaci się na taniej sile roboczej. Pomyślcie zanim powiecie lewica jest ok, bo naprawdę robicie z siebie debili.
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2014-12-24, 15:13 1
Bolacy zjednoczće śę! Narodzie obudź się! Przecież lewacy wam bogactwo zabierajo! To przez nich podejmujecie decyzje przez które wam jest chujowo. Oni wami sterujo. Telewizornia wam wszczepiła implanty i teraz nad każdym obywatelem pracuje dwóch urzędników i sterują klikając tym myszkiem w te różne funkcje w tym programie do kontroli. WSzyscy was mynczo! Brunatni, różowi, dwukolorowi i przeźroczyści! To majtrix. Żyjecie w majtrixie! Łyżka się nie gnie, to wy się wyginacie! To nie głośniki wydają dźwięk tylko wasze dupy podczas ruchania. To wszystko syndrom sztokholmski, gupota lucka i reptilianie. Tylko knserwy nas uratujo! Tylko konserwy i kuce! Hwaua wielgiej Bolsce
Zgłoś
Avatar
e................y 2014-12-24, 15:26 1
Ja nie dam się zacipować lewakom
Zgłoś
Avatar
K................n 2014-12-24, 17:53
Wolo1994

Będziemy sprzedawać swoje towary jak zacznie rządzić lewica i będzie komuna. Teraz mamy kapitalizm. Na zachodzie są bogatsi bo po wojnie od razu się rozwijali a my po wojnie 40 lat byliśmy w dupie ale mieliśmy własne produkty.

Jak maja kapitał to kupują nas. Tak działa rynek, tak działa kapitalizm.

Biedronka byla polskim sklepem. Potem znalazł się inwestor to Polak sprzedal. Co się przypierdalasz i zaglądasz mu do kieszeni. Jego to sprzedal. Pewnie wina PO PSL i PiS
Zgłoś