18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
tfujdiler 2024-06-13, 10:48
Untermenschen
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-06-13, 11:16 5
Dział soft to jednak był chyba zły pomysł.
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-06-13, 12:50 1
AlbertoNihilo napisał/a:

Dział soft to jednak był chyba zły pomysł.



Zły pomysł? Zły pomysł to nie dodanie skróconego testu na IQ podczas rejestracji na tej stronie. 80% ludzi tutaj to faceci około czterdziestki, którzy mentalnie zatrzymali się w poprzedniej epoce i z którymi nie da się nawiązać sensownego dialogu bo nie nadążają za postępem.
Zgłoś
Avatar
ZamiastLiściKomuniści 2024-06-13, 14:00 6
Veni_Vidi napisał/a:

Zły pomysł? Zły pomysł to nie dodanie skróconego testu na IQ podczas rejestracji na tej stronie. 80% ludzi tutaj to faceci około czterdziestki, którzy mentalnie zatrzymali się w poprzedniej epoce i z którymi nie da się nawiązać sensownego dialogu bo nie nadążają za postępem.



Gdyby był wprowadzony test IQ wymagany do założenia konta na sadisticu to byś zwyczajnie go nie przeszedł. Ty w ogóle czytasz te swoje komentarze zanim je opublikujesz? Mam nieodparte wrażenie że jesteś srogo upośledzony i całkowicie odklejony od poręczy. Tworzysz jakieś gówno teorie o czterdziestolatkach na sadolu, poprzedniej epoce i żądasz zapewne merytorycznego dialogu pod materiałem o jebanym kiblu.
Zgłoś
Avatar
35i 2024-06-13, 16:16 6
Veni_Vidi napisał/a:

Zły pomysł? Zły pomysł to nie dodanie skróconego testu na IQ podczas rejestracji na tej stronie. 80% ludzi tutaj to faceci około czterdziestki, którzy mentalnie zatrzymali się w poprzedniej epoce i z którymi nie da się nawiązać sensownego dialogu bo nie nadążają za postępem.



Mi wystarczy, że obecna młodzież ma problem z odczytaniem godziny na zegarze wskazówkowym, o tabliczce mnożenia nie wspominając.
Poza tym, jeżeli Ci nie odpowiada towarzystwo, to się wychodzi.
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-06-13, 16:24
35i napisał/a:

Mi wystarczy, że obecna młodzież ma problem z odczytaniem godziny na zegarze wskazówkowym, o tabliczce mnożenia nie wspominając.
Poza tym, jeżeli Ci nie odpowiada towarzystwo, to się wychodzi.



Więc po co przyszedłeś?
Zgłoś
Avatar
35i 2024-06-13, 16:31 5
Veni_Vidi napisał/a:

Więc po co przyszedłeś?



Jednak jesteś debilem, tak jak to delikatnie napisał ZAWISZAWKS12.
Po pierwsze, to Ty jesteś tu nowy. Po drugie, widzę, że nawet nie ogarniasz co się do Ciebie piszę.
Proponuję trochę pokory na początek, bo zachowujesz się jak typowy roszczeniowy gówniarz.
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-06-13, 17:38
35i napisał/a:

Jednak jesteś debilem, tak jak to delikatnie napisał ZAWISZAWKS12.
Po pierwsze, to Ty jesteś tu nowy. Po drugie, widzę, że nawet nie ogarniasz co się do Ciebie piszę.
Proponuję trochę pokory na początek, bo zachowujesz się jak typowy roszczeniowy gówniarz.



A kim ty tu jesteś pajacu, żeby mówić innym jak mają żyć i co mają robić? Płacisz za mnie i innych, że czegoś wymagasz?
Ogarnij się. A jak i tym razem nie zrozumiałeś, to sobie w googlu przetłumacz...
Zgłoś
Avatar
35i 2024-06-13, 17:53 5
Veni_Vidi napisał/a:

A kim ty tu jesteś pajacu, żeby mówić innym jak mają żyć i co mają robić? Płacisz za mnie i innych, że czegoś wymagasz?
Ogarnij się. A jak i tym razem nie zrozumiałeś, to sobie w googlu przetłumacz...




Długo nad tym myślałeś dzieciaku.
Zgłoś
Avatar
turor 2024-06-13, 19:12 1
quote="Veni_Vidi"]A kim ty tu jesteś pajacu, żeby mówić innym jak mają żyć i co mają robić? Płacisz za mnie i innych, że czegoś wymagasz?
Ogarnij się. A jak i tym razem nie zrozumiałeś, to sobie w googlu przetłumacz...



80% ludzi tutaj to faceci około czterdziestki, którzy mentalnie zatrzymali się w poprzedniej epoce i z którymi nie da się nawiązać sensownego dialogu bo nie nadążają za
Zgłoś
Avatar
aligator 2024-06-14, 9:15 2
Veni vidi i zabrakło vici 😂no małolat dałeś taki popis że bez żadnego testu pokazałeś że iq to masz jak ameba …ohh co za mikrob sama pokora nic tu nie da bo nie masz dystansu do samego siebie a zarzucając nieogarnięcie ze względu na różnorodność pokoleniowa i wytykanie zagubienia się w postępowym świecie tym samym oceniając kogoś pokazałeś że jesteś zwykły wieśniak i spierdalaj spowrotem do piwnicy z której wylazłeś 😂
Zgłoś
Avatar
kris1978 2024-06-14, 9:30 1
35i napisał/a:

Mi wystarczy, że obecna młodzież ma problem z odczytaniem godziny na zegarze wskazówkowym, o tabliczce mnożenia nie wspominając.
Poza tym, jeżeli Ci nie odpowiada towarzystwo, to się wychodzi.



A ty potrafisz?
To która jest godzina?

Zgłoś
Avatar
kłakizesrakikupadupa 2024-06-14, 15:53 1
Veni_Vidi napisał/a:

80% ludzi tutaj to faceci około czterdziestki, którzy mentalnie zatrzymali się w poprzedniej epoce i z którymi nie da się nawiązać sensownego dialogu bo nie nadążają za postępem.



Coś jest chyba z tobą nie tak, skoro logujesz się tutaj po to, żeby nawiązać dialog z innymi dewiantami.
Zgłoś
Avatar
mahlanHlapan 2024-06-14, 22:33
Ktos moze to strescic ? Niedobrze mi gdy slucham tego akcentu. W skrocie, czemu kradna te kible ?
Zgłoś