18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
bloodwar 2012-05-31, 7:20 67
Ostatnio odwoziłem koleżankę po zajęciach, mieszkamy na tym samym osiedlu wiec w sumie taki "kurs" nei warty nawet złotówki ale że zaproponowała zapłatę w naturze to pomyślałem "2 zł za wachę a ruchanie warte 200 zł, jestem do przodu", patrzę a to pojebane kurwisko wynosi mi tabliczkę czekolady, nosz kurwa!
Zgłoś
Avatar
u................t 2012-05-31, 11:25 13
@up
Może chciała z Tobą w czoko oko,tylko nie wiedziała jak zaproponować
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-05-31, 18:56 3
bloodwar napisał/a:

Ostatnio odwoziłem koleżankę po zajęciach, mieszkamy na tym samym osiedlu wiec w sumie taki "kurs" nei warty nawet złotówki ale że zaproponowała zapłatę w naturze to pomyślałem "2 zł za wachę a r*chanie warte 200 zł, jestem do przodu", patrzę a to poj***ne k***isko wynosi mi tabliczkę czekolady, nosz k***a!



pewnie jeszcze biedna nie wiedziała, że od 2 miesięcy z nią "chodzisz"
Zgłoś
Avatar
itemeczek 2012-05-31, 19:03 1
200 zł, co Wy za burdele macie drogie
Zgłoś
Avatar
ray19 2012-05-31, 19:05 2
Sadystyczne to to nie jest. Specjalnie nie zakładałem tematów, aby gówna nie było. Użytkownicy, bierzcie zemnie przykład nie macie czegoś zajebistego, nie dodawajcie tematów!
Zgłoś
Avatar
paczylok 2012-05-31, 19:11 7
ray19 napisał/a:

Specjalnie nie zakładałem tematów, aby gówna nie było.



Proponuje byś zastosował to również przy komentarzach
Zgłoś
Avatar
ray19 2012-05-31, 19:26
Spójrz na swoje komentarze. Możemy razem dojść do konsensusu, obaj przestańmy pisać. ;]
Zgłoś
Avatar
nagasuka 2012-05-31, 20:12 1
@bloodwar

ile ty masz lat, że dalej na zajęcia chodzisz?

czy to już z przyzwyczajenia?
Zgłoś
Avatar
amatorka_protein 2012-05-31, 20:36
bloodwar napisał/a:

Ostatnio odwoziłem koleżankę po zajęciach, mieszkamy na tym samym osiedlu wiec w sumie taki "kurs" nei warty nawet złotówki ale że zaproponowała zapłatę w naturze to pomyślałem "2 zł za wachę a ruchanie warte 200 zł, jestem do przodu", patrzę a to pojebane kurwisko wynosi mi tabliczkę czekolady, nosz kurwa!



Mam zle wiadomosci Stary . Ona Ciebie strollowala , ale nie zauwazyles tego hehe Laska Mistrz , przybil bym jej pione
Zgłoś
Avatar
Mr Dan 2012-06-01, 0:12
Płaci w naturze czekoladą?
To ziemniaki przyniesie, jak będziesz chciał słodyczy?
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2012-06-01, 12:47
nagasuka napisał/a:

@bloodwar

ile ty masz lat, że dalej na zajęcia chodzisz?

czy to już z przyzwyczajenia?



A kto powiedział, że chodzę na zajęcia do szkoły - zajęcia w szkole jogi, nie myslałeś chyba że ktoś takiego debila jak ja przyjąłby na studia
Zgłoś