18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Długie włosy
BongMan • 2012-02-11, 13:52
Grupa metali dorwała punkowca w tramwaju.
-Będziesz nosił długie włosy?!
-Nie!
I zaczynają go lać.
-Będziesz nosił długie włosy?!
-Nie!
I dalej go leją.
-Będziesz nosił długie włosy?!
-Dobra, będę.
-Jak długie?!
-Do samego sufitu.
Zgłoś
Avatar
W 2012-02-13, 17:51
żałosne to jest jaranie się sabatonem. muzykę mają słabą
Zgłoś
Avatar
hell.no 2012-02-13, 18:30
@Bożydar

Z tobą to za bardzo dyskutować nie da...

@W jeśli żałosne jest odpływanie przy muzie takiego Sabaton'a, którego ja swoją droga wielkim fanem nie jestem, ale mam już np. tendencje do "jarania" się Kamelot'em, to niestety tak samo żałośni są wszyscy fanatycy Slayera, Slipknota czy czegokolwiek innego
Zgłoś
Avatar
HAL-9000 2012-02-13, 18:35 1
Od kiedy dragonforce to w ogóle metal? toż to jakaś syntetyzowana sieczka. Przesłuchałem kiedyś pare kawałków i brzmiało jak produkt dla odbiorcy któremu tęskno do techniaw i pochodnych.
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-02-13, 18:53 1
slajery, slipknoty i inne sabotony....
to jest prawdziwa muzyka
Zgłoś
Avatar
Babayaga 2012-02-13, 20:17 1
Ale wy jesteście popierdoleni... co prawda wystawiłam pare piw, ale nie zmienia to faktu, że wasza dyskusja to przekrzykiwanie się kto jest zajebistrzy... niczym się teraz od gimbusów nie różnicie.
Zgłoś
Avatar
lukasz798 2012-02-13, 20:39
chuj mnie obchodzi kto kogo. i to brudasy i to brudasy. Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
butapren 2012-02-13, 20:42 2
Grupa metali dorwała punkowca w tramwaju.
-Będziesz nosił długie włosy?!
-Nie!
I zaczynają go lać.
-Będziesz nosił długie włosy?!
-Nie!
I dalej go leją.
-Będziesz nosił długie włosy?!
-Dobra, będę.
I Dalej go leją.

teraz sie zgadza xd
Zgłoś
Avatar
LEGO 2012-02-13, 21:33
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
M................d 2012-02-13, 22:01 1
Ależ się rozmowa rozkręciła od mojego ostatniego posta
O i zaczęło się wymienianie czego to kto nie słucha. Ja pierdole ludzie gówno innych obchodzi czego wy kurwa tam słuchacie, dajcie sobie na wstrzymanie.
Zgłoś
Avatar
Dargor666 2012-02-13, 22:31
No właśnie, wrzućcie ludziska na luz, a przynajmniej co niektórzy, bo to śmieszne się robi, a ten co tu wpadł od brudasów wyzywać, to niech do kąpieli leci, bo pospolitym chamstwem od niego zalatuje. Takie spuszczanie się nad tym, że kinder metale nie wiedzą czego w ogóle słuchają do niczego nie doprowadzi. Na rozładowanie napięcia, kawałeczek, który ostatnio bardzo mi się spodobał:
Zgłoś
Avatar
twojamatkajestgruba 2012-02-13, 22:51
Zostałem nazwany gimbusem (i pochodnymi) więc już chyba nie wolno mi się odzywać
Zgłoś
Avatar
W 2012-02-13, 23:11
hell.no napisał/a:

to niestety tak samo żałośni są wszyscy fanatycy Slayera, Slipknota czy czegokolwiek innego


oczywiście
Zgłoś
Avatar
bachi1997 2012-02-13, 23:49
Ja jebie, pojebało Cię? Metale to subkultura spokojnych ludzi, nie szukających żadnych negatywnych incydentów, kurwa, no wcześniej kolega dobrze powiedział, chyba Ci się subkultury pojebały, tylko dresy są tak niedorozwinięte Wiem, bo sam jestem przedstawicielem tej subkultury i nie raz jakiś dres zaczynał mnie bić, przez to, że tylko przechodziłem, ale miałem tego dość i niestety chodzi ze złamanym nosem...
Jebane dresy, niby to my brudasy, ale to dresy nie zmieniają bluzy przez 5 dni
to się należy dresom
Zgłoś
Avatar
Dusz 2012-02-14, 1:06
@MorbidGod chujobitewkach? ty pierdolony ignorancie, zespoły muzyczne sobie obrażaj do woli, gówno mnie to obchodzi ale odpierdol się od ludzi którzy mieli jaja żeby stanąć do walki jebany brudzie. Chuj ci w dupe frajerze.
Zgłoś
Avatar
LEGO 2012-02-16, 0:11
Myślę, że na tym temat powinien się skończyć. Nie karmić trolla.
Zgłoś