18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
flourishman 2014-02-06, 10:20 12
Bardzo mądre słowa na końcu "Nigdy nie byłem utalentowany i nikt nie nazwie mnie utalentowanym, jestem po prostu pracoholikiem" Za to Dimitry ma ode mnie kratę browara
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2014-02-06, 14:36
2:50 pomimo, że ćwiczenie nie mal idealnie robione, nie jest zbyt dobre. W takim sensie że to ćwiczenie nawet jak się dobrze robi a wrećz idealnie robi to i tak układ kostny kręgosłupa dostaje tak w pizdę, że o chuj.

jakby był utalentowany iii pracoholikiem to by był skurwysynem prze chuj. Talent niekiedy jest potrzebny do pełnego sukcesu ale niekiedy
Zgłoś
Avatar
ILoveTits 2014-02-06, 22:35
Trening czyni MISTRZA!!!
Zgłoś
Avatar
Zet. 2014-02-06, 22:49
Kurwa pierwsze co przeczytałem "KLOCKOV" i już myślałem że to jakiś ruski film ze staniem na klatę, po chwili patrze, że to jednak nie hard... Poczułem się zażenowany.
Zgłoś
Avatar
klint0n 2014-02-06, 23:17
No i chuj, ja tyle to biorę na klatę na rozgrzewkę. A tak serio to 200 na bicka, ale czystej 40-to procentowej.
Zgłoś
Avatar
Taszar92 2014-02-06, 23:33
fajnie zbudowany jest ten typek
Zgłoś
Avatar
cowboy 2014-02-06, 23:47 4
NieWiemZeWiem napisał/a:

2:50 pomimo, że ćwiczenie nie mal idealnie robione, nie jest zbyt dobre. W takim sensie że to ćwiczenie nawet jak się dobrze robi a wrećz idealnie robi to i tak układ kostny kręgosłupa dostaje tak w pizdę, że o chuj.

jakby był utalentowany iii pracoholikiem to by był skurwysynem prze chuj. Talent niekiedy jest potrzebny do pełnego sukcesu ale niekiedy



kurwa czlowieku, tak dojebales ze nie wiem od czego zaczac.
po pierwsze, slownik.
po drugie, budowa zdan rodem z podstawowki dla opoznionych w rozwoju.
po trzecie, nie ma czegos takiego jak uklad kostny kregoslupa, ekspercie. kregoslup sklada sie na uklad kostny czlowieka, w pizde moze dostawac kregoslup.
po czwarte, gowno prawda, jezeli koles ma zdrowe plecy (a na takim poziomie trzeba byc okazem zdrowia) to nic mu nie bedzie, z powodzeniem moze szarpac takie ciezary o ile robi to poprawnie (a robi).
po piate, bylby "skurwysynem prze chuj"? a niby kim jest? Ty pewnie jestes lepszy.

idiota.
Zgłoś
Avatar
cveljan 2014-02-07, 0:02
no kurwa popłakałem się taki jest niesamowity, pewnie bez koksu
Zgłoś
Avatar
_Azazel 2014-02-07, 2:08 2
Polacy też mają jaja w tej dyscyplinie

Zgłoś
Avatar
Sayagin666 2014-02-07, 9:55
a ja pierdole piwa nie daję za profanację powiedzienia : In God we trust
Zgłoś
Avatar
paqra 2014-02-07, 9:55
Klokov jest ciekawy jako postac, nie ma niestety moim zdaniem talentu.
Polecam zaznajomic sie z postacia Lu Xiaojun'a
To jest maszyna i ideal do ktorego Klokov'owi niestety daleko :p
Zgłoś
Avatar
Avitus 2014-02-07, 10:09
@up
No ale to trochę inna waga tak na marginesie to zastanawiam się czy tylko nasi sztangiści nie wyglądają jak sportowcy tylko jak tuczniki.
Zgłoś
Avatar
s................e 2014-02-07, 10:14 1
Baaardzo rozwijający sport nie ma co ;>
Zgłoś
Avatar
R_A_M_Z_E_S 2014-02-07, 17:59 1
Cytat:

No ale to trochę inna waga tak na marginesie to zastanawiam się czy tylko nasi sztangiści nie wyglądają jak sportowcy tylko jak tuczniki.



Szymon Piotr Kołecki (ur. 12 października 1981 w Oławie) – były polski sztangista mieszkający w Ciechanowie, zawodnik klubu KPC Górnik Polkowice, zdobywca srebrnego medalu na Igrzyskach Olimpijskich w Sydney w 2000 roku i Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie w 2008 roku, 4-krotny medalista mistrzostw świata, 6-krotny medalista mistrzostw Europy (5-krotny mistrz Europy).

Marcin Dołęga (ur. 18 lipca 1982 w Łukowie) – polski sztangista, trzykrotny mistrz świata i mistrz Europy, były rekordzista świata. Wychowanek Orląt Łuków, obecnie reprezentuje barwy Zawiszy Bydgoszcz. Był także zawodnikiem WLKS Siedlce/Iganie Nowe i przez wiele lat Startu Otwock.

Henryk i Janusz Bąk i wielu wielu innych. Sami poszukajcie...
NO i oczywiście Polska legenda podnoszenia Ciężarów a mianowicie:

Waldemar Romuald Baszanowski (ur. 15 sierpnia 1935 w Grudziądzu, zm. 29 kwietnia 2011 w Warszawie – polski sztangista. Czterokrotny olimpijczyk, dwukrotny mistrz olimpijski, pięciokrotny zwycięzca mistrzostw świata, sześciokrotny mistrz Europy, dwudziestoczterokrotny rekordzista świata. Zdobył 9 złotych medali mistrzostw Polski, 61 razy ustanawiał rekordy Polski[2]. Honorowy prezes Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów.

P.s Sam jesteś tucznik jeżeli nie masz na jakiś temat zielonego pojęcia to sobie wsadź głęboko w d... własne zdanie i lepiej się nie odzywaj jak masz pier... bzdury.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie