18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
banana894 2014-01-14, 20:55 2
Dobrze, że rozwinęłam. Inaczej przekaz stracił by na mocy.
Zgłoś
Avatar
H................Q 2014-01-14, 21:12 1
To teraz będziemy zmieniać tylko napis na śmieciu, za każdym razem jak coś nam się nie spodoba dla piwek?
Zgłoś
Avatar
D................d 2014-01-14, 21:14 4
Przestańcie mówić o tym w kółko! Niech kłócą się o to księżą z feministkami, nikt i tak ich nie słucha i nie bierze na poważnie.
Każdy wychowa dzieciaka jak będzie chciał i żaden klecha czy lezba z wąsem nie będzie mi mówić jak mam to robić.
Pies jebał ludzi biorących to na poważnie!
Zgłoś
Avatar
osa79 2014-01-14, 21:24 1
@mixja
dobrze że ci babcia wytłumaczyła o co "kaman" z tym diabelskim gender... a teraz paciorek i do łóżeczka bo jutro gimbaza...
Zgłoś
Avatar
hgh 2014-01-14, 21:46
O, fajny pomysl na T-shirt.
Zgłoś
Avatar
RavenRR 2014-01-14, 22:01
Gender to przekonanie, że istnieją dwie płcie, mężczyzna i kobieta, a także że płeć jest określona w chwili urodzenia. Zatem chcesz wyrzucić do kosza rozdzielność płci? Mów od razu, że chcesz bezkarnie walić w kakao swoich kolegów. Do kosza możesz wyrzucać post- albo transgender, bo one są zagrożeniami dla płci, naucz się podstawowych pojęć w danym temacie, a nie powtarzaj po innych debilach.
Zgłoś
Avatar
mixja 2014-01-14, 22:23
Ravenrr wolisz zeby takie grodzkie chodzily ??? chlop to chlop baba to baba i tyle....
Zgłoś