18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Do garów suko!
P................A • 2010-07-08, 19:00
Startuje w MMA, trening musi być.

Zgłoś
Avatar
ogorczak 2010-07-09, 12:27
MMAciej napisał/a:

najwyżej lekko z płaskiego ale nie prostego na szczękę ! może oszpecic kobitę



Ona bez żadnego uderzenia była oszpecona
Zgłoś
Avatar
l................1 2010-07-09, 13:19
MMAciej napisał/a:

z pałą to co innego, ale jak Cię lekko uderzyła kobieta to bez przesady. można inaczej to zrobic nie używając technik uderzanych ja to bym wjechał w nogi ,do partetu i duszonko ... dobranoc

*parteru



Ty jej duszonko w parterze, a okoliczni kolesie Ciebie na buty i Tobie by chrupnął nosek. Za dużo się naoglądałeś BJJ.
Już podczas pierwszych zajęć K-M, sambo, czy innego combatu uczą że parter w miejscu publicznym nie ma raczej zastosowania, nadaje się najwyżej na zawody gdzie masz sędziego i walkę 1 na 1 (obwarowaną przepisami).
Swoją drogą wydaje mi się, że dostała z łokcia, więc koleś przegiął (chociaż nie wiadomo co było przyczyną kłótni). Dziwne, że to ustała, chociaż może miał to na uwadze i nie użył całej masy. ;->
pozdr
Zgłoś
Avatar
MMAciej 2010-07-09, 15:11
pewnie Ci co mnie uważają za idiote nie widzą ,że jeśli się kogoś dusi to "odpływa" czyli traci przytomnośc nie GINIE ! potocznie się też mówi ,że zasypia na chwile ;/ więc nie robimy mu tak na prawdę żadnej szkody.

proszę nie odpisywac na ten post. nie będę się kłócił na necie po za tym jest lato i nie mam na to czasu.
Zgłoś
Avatar
kermitsl 2010-07-09, 15:16
On uderzyl ja butelka, ktora wyrzucil zaraz po uderzeniu gdy cofal reke.
Zgłoś
Avatar
DraGon2 2010-07-09, 17:00
MMAciej, jak bys zalozyl jej to duszonko w parterze to zdazyla by sie wyplatac i zalozyc ci trojkotny blok i bys musial klepac.

Teraz pomysl ile czasu musial by ja dusic zeby " odplynela ". Pewnie z dobre 3 minuty , chociaz biorac pod uwage ze "zwieksz(yla) mase" to do 5 bys musial stac nad nia.
Zgłoś
Avatar
matx 2010-07-09, 19:04
chuj byscie wszyscy zrobili.

Jak wam kiedys dobry wpierdol spuszcza to zmienicie zdanie co do bojek itp. Jednak sa sposoby na unikniecie walki, tym bardziej z kobieta.
Szkoda, ze jak przychodzi czas na solo to kazdy z tych "damskich bokserow" co tu pisza spierdala gdzie popadnie.
Zgłoś
Avatar
a1s2d3 2010-07-09, 19:19
Bo jak się kobiety nie bije to jej wątroba gnije!
Zgłoś
Avatar
paputto1989 2010-07-09, 19:31
Bardzo dobrze suce zrobił....dziwka myślała, że może cwaniakować i udawać twardą bo "kobiet sie nie bije" mógł jej jeszcze butem poprwaic;)
Zgłoś
Avatar
A................N 2010-07-09, 20:29
Połowa użytkowników sadistica nie wie co to jest ironia?
Zgłoś
Avatar
dln69 2010-07-09, 20:39
dojebał jej z łokcia, ała. ale harda sztuka. MMAciej, zanim zgasiłbyś komuś światło na ulicy, to by cię odciągneli (przechodnie) lub okopali (kumple duszonego)
Zgłoś
Avatar
Oczyszczacz 2010-07-09, 20:40
MMAciej napisał/a:

nie ważne czy go uderzyła i on oddał. każdy koleś co bije kobietę jest frajerem. jeśli bym coś takiego zobaczył to bym zareagował i spuścił mu mega wpierdol.

a co to za podpis "startuję w MMA" ,nie ma tam nic o MMA więc to zmień bo ludzie będą zle kojarzyli ten sport. już kojarzą bo bijatykach wiejskich Pudziana :/

PS: tylko frajerzy co nie mają jaj biją kobiety.



Nie ma to jak dzieci neo. Siedzą przed kompem i pierdolą kogo by to nie zajebali i jaki wpierdol nie spuszczają na osiedlu niesfornym karkom
Zgłoś
Avatar
dr.DeV 2010-07-09, 21:05
ja sam nie bije kobiet ani dziewczyn ale dobrze kurwa co się będzie stawiać suka!

chcą równouprawnienia niech zaczną od boksu albo MMA ^^
Zgłoś
Avatar
Novik 2010-07-09, 21:06
było wyzwisko duży nos +
było oblanie wodą +
i był piękny łokieć na mordę +

daję ci 5+
Zgłoś
Avatar
gmac 2010-07-09, 21:27
Novik napisał/a:

i był piękny łokieć na mordę +


On ją butelką walną dlatego też był taki odgłos
Zgłoś
Avatar
k................k 2010-07-09, 22:05
MMAciej napisał/a:

jeśli bym coś takiego zobaczył to bym zareagował i spuścił mu mega wpierdol.


Bić się w obronie takiego paszteta? Ocipiałeś?!
Zgłoś