18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Do IT with Poland
S................l • 2012-09-22, 15:12
Krótki film o najbardziej niedocenionym sektorze w Polsce, sektorze z którego jesteśmy znani na całym świecie, obecnie bardziej niż z alkoholi najwyższych jakości.

Zgłoś
Avatar
lapps 2012-09-22, 20:00 1
@Skądinąd
nauczyciele i lekarze sa potrzebni ale prywatni, zeby po pierwsze mieli motywacje, a po drugie mozliwosci. wszystko co panstwowe ssie chuja. nie dosc, ze za to placisz to jeszcze nie dostajesz nalezytych efektow, bo nikt nie kontroluje ludzi, ktorzy sa za te pieniadze odpowiedzialni. ministerstwo zdrowia zwali wina na tych, zarzad szpitala na tamtych, lekarze na jeszcze kogos innego, a ludzie ktorzy za to placa nie maja wyboru i tak musza placic. to samo ze szkolnictwem, a pieniadze uciekaja niewiadomo gdzie.

i to wcale nie jest dziwne, zyjemy w kraju gdzie przez ostatnie 70 lat zeby wyzyc trzeba kombinowac. zeby wyzyc nalezycie to juz wogole. a nowych rzeczy nie tworza fachowcy tylko ludzie kreatywni z odrobina pojecia/doswiadczenia w dziedzinie(co latwo chocby z ksiazek wyciagnac jak ktos jest ambitny). fachowiec to ci moze cos naprawic albo zbudowac bo tego jest nauczony. a ten kurek zostanie zakrecony bo dazymy do zachodniego modelu nauczania, czyli "naucz sie tego tego i tego na pamiec, ale nie analizuj bo i tak odpowiedzi sa wedlug klucza, tu masz klucz". inteligencja >>>> wiedza

@Magnic
jak narazie to przez te "zmiany" cofamy sie w rozwoju. dopiero jak zdechnie polityczna poprawnosc i spoleczna odpowiedzialnosc cos sie moze ruszyc

@up
ej powiedzmy, ze spadasz szybowcem do wody. pod jakim katem jest najlepiej sie ladowac zeby najlepiej zamortyzowac upadek? wlatujac pionowo w dol sie rozpadnie czy aerodynamika da rade cos zdzialac?
Zgłoś
Avatar
Shaint 2012-09-22, 20:43
Lektor nie odpowiada napisom.
Zgłoś
Avatar
K................n 2012-09-22, 21:43 1
jakież to fascynujące, pokazać na początku rzewnej prezentacji jeden z kilku sensownych mostów w Polsce i fragment autostrady, których mamy parę kilometrów na krzyż, a potem jedziemy po standardzie, czyli zabytki i piękno natury, bo nic innego kurwa tu nie ma
Zgłoś
Avatar
burżuj 2012-09-22, 23:07
oglądając takie filmy aż przykro mi się robi na samą myśl, że jeśli nic w tym kraju się nie zmieni to przyjdzie mi go bezpowrotnie opuścić.
Zgłoś
Avatar
Kemal 2012-09-22, 23:48 3
Filmik zmotywował mnie, żeby bardziej przykładać się do nauki i zmienić coś w życiu na lepsze.

Szkoda tylko, że jak się obudzę jutro rano znowu będę leniwy .
Zgłoś
Avatar
Barejski 2012-09-23, 0:17
Emtecc napisał/a:



NIe podoba się, pakuj się i jedź do Dublinu.


Ty to dopiero jesteś przedstawicielem polskiej inteligencji.
Zgłoś
Avatar
kamillo16 2012-09-23, 13:23
powinnismy sie lepiej reklamowac za granica, bo wiekszosc amerykanow wciaz twierdzi ze mieszkamy w lepiankach :\
Zgłoś