18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
petru23 2018-03-26, 14:11 68
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-03-26, 14:11 11
O ja pierdolę

@Autor wiesz ile wysiłku musiałem włożyć żeby nie wybuchnąć śmiechem na całe biuro? Made my day
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-03-26, 14:36 10
Do not drive and record people, who text and drive.
Zgłoś
Avatar
SaveTheTrees 2018-03-26, 15:41 1
No i dojechali na główną. Szkoda, że nie na harda.
Zgłoś
Avatar
czarnyblack 2018-03-26, 15:53 14
Ja jebie prawdziwe to jak chuj. Po wybuchu poduszki powietrznej w srodku unosilo by sie od pylu. No, ale prosta rozrywka dla prostych debili. Jak widac wiekszosc uwierzyla.
Zgłoś
Avatar
doredo 2018-03-26, 16:20 5
@up oh ty ekspercie, jesteś taki męski i domyślny, filmów pewnie w ogóle nie oglądasz. Tylko hard sie liczy
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2018-03-26, 16:46 2
@doredo

czarnyblack moze miec racje... wiadomo, ze na sadolu zarejestrowani sa tylko experci no ale moge powiedziec, ze dojechalem do rozbitego samochodu zony chyba z pol godziny po kolizji. W srodku nadal unosilo się pełno pyłu a zona myślała, ze samochod sie pali.

Filmik moze być fejkiem, jesli prawdziwy to experci niech się wypowiedzą - może tam poduszki nabijane są innym gównem niż w Europie i dlatego brak pyłu. Jeśli tym samym to dlaczego jest taka dobra widoczność - to pytanie zostawiam ekspertom.

Fejk czy nie - dobry filmik. Czesto zdarza się, ze ktos pilnuje innych na drodze i tym samym nie patrzy gdzie jedzie. Czasem ktos sie skupia na lusterku i obserwuje chuja co jedzie z tyłu na dlugich czy coś innego a po kilku chwilach przypierdala w samochod przed sobą...
Zgłoś
Avatar
doredo 2018-03-26, 17:05 3
Dzisiaj, Może mieć racje, prawdopodobnie nawet ją ma. Jego komentarz jest jednak na tyle przesycony arogancją, że musiałem go wyśmiać z tych "prostych debili" płynie wszak właśnie jego debilizm i prostota
Zgłoś
Avatar
radek225 2018-03-26, 17:06 7
czarnyblack napisał/a:

Ja jebie prawdziwe to jak chuj. Po wybuchu poduszki powietrznej w srodku unosilo by sie od pylu. No, ale prosta rozrywka dla prostych debili. Jak widac wiekszosc uwierzyla.





Ziomuś, składaj CV do tego Pana - praca w jego gabinecie dla Ciebie gwarantowana.

A tak BTW jedno i drugie siebie warte. Za trzymanie telefonu w łapie w trakcie prowadzenia policja powinna łapy upierdalać. Kierując masz skupić się na prowadzeniu auta, a nie na czymś innym. Najbardziej rozpierdalają mnie ci, co mają auta za kilkaset koła, a prowadząc gadają przez telefon. Jeździłem nie raz takim autem, i po sparowaniu z zestawem BT, które takie auto ma w standardzie, mając łapy na kierownicy gada się dużo wygodniej, niż jakbyś siedział w salonie swego domu z telefonem przy uchu.
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-03-26, 19:53
pierwszy raz widzę gdy Putin ciesząc się, popuścił w slipy
Zgłoś
Avatar
kasiakamyczek 2018-03-26, 20:12
Znowu ten fejk tutaj?
Zgłoś
Avatar
trebeter 2018-03-26, 20:16 4
daliście się na fake jak dzieci

widać co jest z przodu, pusto
zatrzymanie jest nagłe więc wchodzi w grę tylko czołówka
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2018-03-26, 22:20
@radek225 dacia za 40 klocków ma radio z bluetooth i przyciskami na kierownicy
Nie wiem czy poza Ładą ktoś produkuje auta bez tego szajsu.
Zgłoś
Avatar
józekdeluxe 2018-03-27, 12:03
Fejk, ale piwo za pomysł
Zgłoś