18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Do pełna
~_Yarko_ • 2020-03-20, 20:04
Niewyrozumiały kierowca ma pretensję do odurzonego od oparów benzyny pracownika obsługi stacji.

Zgłoś
Avatar
C................n 2020-03-20, 20:09 38
Jakaś nowa odmiana paliwa chyba... Diesel BLYAT
Zgłoś
Avatar
bupkie 2020-03-20, 20:59 20
Dlatego nie ufam żadnemu sebkowi i sam nalewam. Praca na stacji do elitarnych zajęć nie należy i takie zbłąkane chromosomy się trafiają
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-03-20, 21:28 23
Co jest do chuja? Przecież pistolet paliwowy do benzyny ma mniejszą średnicę rurki i wlewy w autach też są węższe. Zrozumiałbym gdyby Corky Thatcher zalał benzynę do auta na olej napędowy, ale na odwrót to dziwne. Chyba że u kacapów wszystko takie pojebane, albo ja gówno się znam, bo nigdy nie tankowałem diesla do auta na benzynę.
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2020-03-20, 22:24 6
dignogato napisał/a:

Co jest do chuja? Przecież pistolet paliwowy do benzyny ma mniejszą średnicę rurki i wlewy w autach też są węższe. Zrozumiałbym gdyby Corky Thatcher zalał benzynę do auta na olej napędowy, ale na odwrót to dziwne. Chyba że u kacapów wszystko takie pojebane, albo ja gówno się znam, bo nigdy nie tankowałem diesla do auta na benzynę.



się postarasz to wszystko się da, osobowy tankowałem pistoletem TIR
swoją drogą taki porszak musi być biedny jak mu się wlewa 92 oktany które pewnie mają z 88 u nich i tak
Zgłoś
Avatar
willoo 2020-03-21, 2:07 5
W dupach sie poprzewracało - teraz to się nawet rączek nie brudzi przy nalewaniu paliwka... to kara musi być
Zgłoś
Avatar
luja27 2020-03-21, 7:31 1
Przecież trzeźwy
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2020-03-21, 8:19
Nie pijany tylko z grupa.
Zgłoś
Avatar
krokodyl 2020-03-21, 8:31 1
Kur.a przecież za tankował baki pomyił.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-03-21, 9:53 1
Hrabia Drapula napisał/a:

się postarasz to wszystko się da, osobowy tankowałem pistoletem TIR
swoją drogą taki porszak musi być biedny jak mu się wlewa 92 oktany które pewnie mają z 88 u nich i tak



U nas często 95 ma więcej oktanow niż 98. Wszystko zależy od producenta, receptury stacji itp itd. Dopłacanie do 98 mija się z celem. To po prostu oszustwo.
Mam znajoma która pracuje w laboratorium badającym jakość paliw na stacjach.
Zgłoś
Avatar
kunus32 2020-03-21, 10:15 17
Wiewór napisał/a:

U nas często 95 ma więcej oktanow niż 98. Wszystko zależy od producenta, receptury stacji itp itd. Dopłacanie do 98 mija się z celem. To po prostu oszustwo.
Mam znajoma która pracuje w laboratorium badającym jakość paliw na stacjach.



A ja mam znajomego który pracuje z twoim znajomym w tym samym laboratorium i mówi że on kłamie.
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2020-03-21, 10:43
kunus32 napisał/a:

A ja mam znajomego który pracuje z twoim znajomym w tym samym laboratorium i mówi że on kłamie.



A sasiadka jest sprzataczka w tym labolatorium i mowi ze pieprzycie gluooty.
Zgłoś
Avatar
T................y 2020-03-21, 10:58 1
Wiewór napisał/a:

U nas często 95 ma więcej oktanow niż 98. Wszystko zależy od producenta, receptury stacji itp i



Receptura stacji, to proporcje mieszania benzyny z wodą, czy o co chodzi? Przecież na stacje przywożony jest gotowy produkt w cysternie.
Zgłoś
Avatar
przewodnik_elektryczny 2020-03-21, 15:10 1
Hrabia Drapula napisał/a:

się postarasz to wszystko się da, osobowy tankowałem pistoletem TIR
swoją drogą taki porszak musi być biedny jak mu się wlewa 92 oktany które pewnie mają z 88 u nich i tak



w Rosji norma na stacji to 95 i 92 a nie jak w Polsce 98 i 95. Do tego na niektórych stacjach pistolety od diesla mają zielony kolor a nie czarny jak zazwyczaj w Polsce o można się zajebać w akcji ( diesel oznacza się tam ДТ)
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-03-21, 20:44
TranzystorWyklęty napisał/a:

Receptura stacji, to proporcje mieszania benzyny z wodą, czy o co chodzi? Przecież na stacje przywożony jest gotowy produkt w cysternie.


Orlen i lotos robią paliwo dla np Statoila (circle k), shella i innych. Rafineria wykonuje paliwo na podstawie receptury zamawiającego. Czyli to co sobie zażyczy odbiorcza sieć stacji. Dlatego paliwo różnych marek rozni się jakością, składem czy liczba oktanow.
Zgłoś