18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Koalicja rządowa PO-PSL uruchomiła projekt w ramach którego od 2016r. do Polski zostanie przesiedlonych 100 uchodźców z Syrii. Ogółem kraje Unii Europejskiej przyjmą 100 tys. nowych uchodźców z Bliskiego Wschodu – informację podał wiceszef Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Piotr Stachańczyk.

Podczas debaty „Polityka migracyjna Polski wobec wyzwań demograficznych” Stefańczyk poinformował, że Polska włączy się do programu przesiedleń uchodźców, zwłaszcza uchodźców syryjskich.

UNHCR wyraża ogromne zadowolenie z decyzji polskich władz zmierzającej do przyjęcia syryjskich uchodźców – podkreśliła w rozmowie z PAP przedstawicielka UNHCR w Polsce Anna-Carin Ost.

W lutym Wysoki Komisarz Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców Antonio Guterres wezwał państwa Zachodu do utworzenia 130 tys. miejsc dla uchodźców z Syrii. Na początku grudnia poinformował, że 28 krajów przyjmie ponad 100 tys. syryjskich uchodźców i wesprze sąsiadów Syrii, którzy udzielili gościny większości uciekinierów przed wojną.

Od początku konfliktu w 2011 roku z Syrii uciekło około 3 mln osób.

źródło: ndie.pl/do-polski-zostanie-przesiedlonych-sto-syryjskich-uchodzcow/
Zgłoś
Avatar
L................5 2014-12-20, 13:21 5
mam nadzieje ze to chrzescijanie a ponadto to wybitni fizycy,matematycy,lekarze i zajebisci inzynierowie
Zgłoś
Avatar
wino666 2014-12-20, 13:27
wiecej bezrobotnych nam nie potrzeba
Zgłoś
Avatar
qoryto 2014-12-20, 13:43 3
czas się zjednoczyć !!! banda PO-PSL szkodzi mojej ukochanej Polsce.
Zgłoś
Avatar
Patriotyczny 2014-12-20, 13:49
Niech przyjmują ich USA i Izrael przecież to ich wojna!
Zgłoś
Avatar
~Beny 2014-12-20, 13:51
Nie pękajcie. W Polsce jest za niski socjal, tak że zbyt długo miejsca nie zagrzeją. Posiedzą tylko tyle ile będą musieli i wio na zachód. Bo tam 'krowa dojna więcej mleka daje'.
Zgłoś
Avatar
lapps 2014-12-20, 14:10
@up

patrzac na to kogo wspiera ue w tym konflikcie to bedziemy miec dosc radykalnych gosci dla, ktorych bieda moze nie byc problemem poki maja kogo nawracac
Zgłoś
Avatar
rogal141 2014-12-20, 14:29
No chyba kurwa nie... uważam, że to społeczeństwo winno zagłosować czy chcemy coś takiego ściągać.
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2014-12-20, 15:15
@benykuleczka84

"za niski socjal" to mają Polacy. Poczytaj sobie na co mogą liczyć studenci z Ukrainy w Polsce. Tyle ile oni na miesiąc dostają od tego spierdolonego rządu polskiego to ja nigdy nie zarobię.
Zgłoś