18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
s................u 2013-04-12, 18:33 6
co to się tu zaczyna?
weekend wróżek?
Zgłoś
Avatar
Ar1xxxx 2013-04-12, 18:43 1
jak widze wiare ktora dzwoni na takie programy to mi sie noz w kieszeni otwiera..
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-04-12, 18:51 5
Takie programy mnie wkurwiają jak plakat Piotra Kaszubskiego powieszony u mnie w kiblu

Ludzie są debilami, a chcą być mądrzy jak Niemcy i żyć na tym samym poziomie, ale to w Polsce od kilku lat puszczane są programy typu Dlaczego Ja, Ukryta prawda, szpital, sędzia maria wesołoska i ciąglę tego typu programy są mnożone, Spytacie mnie dlaczego ? Bo ludzie chcą oglądać takie gówno, a jeśli ludzie chcą to telewizja im to daje. Jeszcze 5/8 lat temu w TV nie emitowane były tego typu kanały DLA IDIOTÓW, były seriale dla starych bab typu klan, m jak miłość, dla milfów jakieś tam samo życie i inne gówna, ale programów dla idiotów nie było w ogóle, a teraz ? O najdrożych czasach emisji 16-18 lecą na okrągło. Tak samo z tymi jebanymi krzyżówkami = 10 lat temu był jeden program albo i dużo dawniej - nazywał się drzewko szczęścia i ludzie jak widzieli 0 : 700 to spierdalali z daleka i szybko u padł a teraz to kurwa dorobili się nawet własnego kanału (ezo tV) czy coś takiego i puszczają na okrągło tych debili ze szkoły magów a ludzie w to wierzą... ja pierdole co za naród

i jeszcze dodam odpowiedź na pytanie, którzy zadają sobie biedni ludzi "czemu jestem biedny ?" boś głupi

Jak niektórzy myślą to nie wiem, by sobie usiadła taka baba i pomyślała kurwa trafić na otwarto linie próbuje już 7 raz to chyba będzie z 30 złote, a na godzinę zarabiam 15, kurwa 2 godziny mojej pracy. No np ja zarabiam na godzine akurat 16 euro, ale niektórzy w polsce zarabiają dużo mniej np tam 20 zł na godzinę czy coś takiego, to pomyślcie ile to waszego zapierdalania za biurkiem czy tam gdzieś...
Zgłoś
Avatar
h................9 2013-04-12, 19:08
Poziom rozmów na wróżbiarskich kanałach jest wprost proporcjonalny do rozmów w Radio Ma Ryja !!
Zgłoś
Avatar
b................� 2013-04-12, 19:09 11
straatveger napisał/a:

No np ja zarabiam na godzine akurat 16 euro, ale niektórzy w polsce zarabiają dużo mniej



Ej a kupiłbyś mi dżinsy?
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2013-04-12, 19:12
@straatveger

przysłowia mądrością narodu

kto się chwali ten nie rucha.
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-04-12, 19:16 1
Cytat:

Ej a kupiłbyś mi dżinsy?


postawiłem ci piwo i na razie starczy, jak będziesz dobrze na chuju chodziła to wybierzemy się do Levisa
Zgłoś
Avatar
the47 2013-04-12, 21:29 1
- Dzień dobry, do czego służą okulary?
- Do widzenia.
Zgłoś
Avatar
r................7 2013-04-12, 21:54 1
To Kwachu dzwonił, słychać że najebany.
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-04-13, 0:23
ja kurwa nie rozumiem jak można na takie gówno patrzeć, a tym bardziej nagrywać....
Zgłoś
Avatar
siwy989 2013-04-13, 7:25
@up
są to nagrania z oficjalnego profilu producenta wrzuca tam ciekawe momenty a program leci o 3 nad ranem na Polsacie
Zgłoś