18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Luis 2011-04-04, 14:33 1
,,udomowilibysmy inne zwierzatko"
no tak, przecież zwierzęta mają tam jakiś swój język wspólny to i z osłem by facet znalazł wspólne tematy.
Zgłoś
Avatar
PrezesTegoBurdelu 2011-04-04, 15:33 24
Luis napisał/a:

przecież zwierzęta mają tam jakiś swój język wspólny to i z osłem by facet znalazł wspólne tematy.



chciałem nazwać cię oślicą, ale tego nie zrobię, bo masz fiuta
Zgłoś
Avatar
Nvijcov 2011-04-04, 16:15 2
Luis mam wrażenie, że łatwiej się by było dogadać z osłem niż kobietą.
Zgłoś
Avatar
mesiash 2011-04-04, 18:36
ja to nie rozumiem tej długiej wypowiedzi, bo ja robię tak jak w przedstawionej sytuacji - szukam dobrego (możliwie najlepszego) piwa, i kupuję czipsy do niego...

niestety nie wiem kto był adresatem tej wypowiedzi, więc być może zwyczajnie się przypierdalam tylko
Zgłoś
Avatar
Luis 2011-04-04, 19:24
Nvijcov napisał/a:

Luis mam wrażenie, że łatwiej się by było dogadać z osłem niż kobietą.



hehehhe dobre ;P ale w sumie trochę z tym racji jest. To nie nasza wina, że faceci są tak skonstruowani i rozumieją tylko proste wypowiedzi I proszę bez zbędnych odpowiedzi, bo przecież tak kurwa jest i nie raz się z tym na sadolu zgadzaliście pisząc posty typu: nie rozumiem jej itd.
Zgłoś
Avatar
PrezesTegoBurdelu 2011-04-04, 19:28 1
Cytat:

hehehhe dobre ;P ale w sumie trochę z tym racji jest. To nie nasza wina, że faceci są tak skonstruowani i rozumieją tylko proste wypowiedzi I proszę bez zbędnych odpowiedzi, bo przecież tak kurwa jest i nie raz się z tym na sadolu zgadzaliście pisząc posty typu: nie rozumiem jej itd.



dla odmiany

prawie cię zrozumiałem
Zgłoś
Avatar
DarkRiser 2011-04-04, 20:50
@Luis
Dla większej odmiany:
Chyba cię zrozumiałem.
Zgłoś