18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Wiewór 2020-01-18, 15:03 7
Totalnie murzyni maja tyle samo IQ co inne rasy
Zgłoś
Avatar
Tom9310 2020-01-18, 16:28
Eee zaskoczył mnie. Pewnie to wszystko było zaplanowane
Zgłoś
Avatar
J................k 2020-01-18, 16:34 4
Wiewór napisał/a:

Totalnie murzyni maja tyle samo IQ co inne rasy



Zapniales dodac na koncu. : co inne rasy służących
Zgłoś
Avatar
bercisko 2020-01-18, 16:40 10
Wiewór napisał/a:

Totalnie murzyni maja tyle samo IQ co inne rasy



Gość ma iloraz onteligencji odwrotnie proporcjonalny do kwadratu masy podpiździa wieloryba na podłodze
Zgłoś
Avatar
p................e 2020-01-18, 17:07 1
Wolałbym wypierdolić się jak ten typ niż wpaść w piździsko tego kaszalota
Zgłoś
Avatar
radek225 2020-01-18, 17:42 4
Jerzy_Owsik napisał/a:

Zapniales dodac na koncu. : co inne rasy służących


1

bercisko napisał/a:

Gość ma iloraz onteligencji odwrotnie proporcjonalny do kwadratu masy podpiździa wieloryba na podłodze



Jebani rasiści. Nie widzicie, że to impreza lekarzy, fizyków, inżynierów, programistów, chemików molekularnych i naukowców pracujących nad najnowszą generacją leków na raka? Mężczyzna wykonujący skok w zeszłym roku testował na myszach lek, który za 10 lat będzie leczył wszystkie rodzaje nowotworów, jak polopiryna leczy przeziębienie. Kobieta na podłodze opracowała prototyp mikroprocesora kwantowego, który będzie tak prosty w produkcji, jak teraz produkcja Pentiuma III. A to, że chcą się po pracy rozerwać to chuj wam do tego! A wy co w swoim życiu osiągnęliście? Tylko siedzicie i chlejecie, a oni walczą o lepsze jutro.
Zgłoś
Avatar
roman970227 2020-01-18, 18:15 2
I niech mi ktoś pierdoli, że murzyny mają i są równi białym.. To mu przyjebie. Skaczą na siebie jak małpy {nie obrazajac małp} i mają z tego ucieche. Na pole zapierdalać a nie.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2020-01-18, 18:49
Co to za urządzenie co leży na podłodze?
Zgłoś
Avatar
J................k 2020-01-18, 20:00
radek225 napisał/a:

1
Jebani rasiści. Nie widzicie, że to impreza lekarzy, fizyków, inżynierów, programistów, chemików molekularnych i naukowców pracujących nad najnowszą generacją leków na raka? Mężczyzna wykonujący skok w zeszłym roku testował na myszach lek, który za 10 lat będzie leczył wszystkie rodzaje nowotworów, jak polopiryna leczy przeziębienie. Kobieta na podłodze opracowała prototyp mikroprocesora kwantowego, który będzie tak prosty w produkcji, jak teraz produkcja Pentiuma III. A to, że chcą się po pracy rozerwać to chuj wam do tego! A wy co w swoim życiu osiągnęliście? Tylko siedzicie i chlejecie, a oni walczą o lepsze jutro.



Kurwa nie próbował bym na Twoim miejscu nasladowac poligona6 bo kurwa do piet mu nie dorastasz
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2020-01-19, 7:39
normalnie Black & White na koniec
Zgłoś
Avatar
DRIZZLERE17 2020-01-19, 11:07 1
Wiewór napisał/a:

Totalnie murzyni maja tyle samo IQ co inne rasy



PSÓW
Zgłoś
Avatar
ePeeL 2020-01-19, 12:14
Wiecie co? Kurwa zdziwicie się, ale to co on próbował zrobić nazywa się "daggering" (z ang. sztyletowanie). Taniec (jeśli w ogóle można to tak nazwać) pochodzi z jamajki, odłam dancehall'u. Opcje są dwie:
1. Chłop skacze na krocze baby, która ma rozłożone nogi i dyma ją przez ciuchy.
2. Baba z rozwartymi nogami skacze na chłopa i dyma go przez ciuchy.
Podsumowując: zwierzęce gody w wykonaniu ludzi. Wiem o tym, bo raz na uczelni, kiedy miałem napierdalać do kolokwium zacząłem przeglądać YouTube i tam to w jakiś sposób znalazłem, nawet nie pamiętam jaki. U wujka Google sprawdziłem co to za rodzaj "tańca". a potem wpisałem to w YouTube. Oczy krwawią, ale w sumie uśmiałem się w chuj i to nie raz.

Jeśli komuś się chce to niech obejrzy cały, a jeśłi nie to najlepszy moment (moim zdaniem) to 4:30. Płakałem ze śmiechu jak to pierwszy raz zobaczyłem.
Ewidentny dowód, dlaczego ludzie nie stawiają znaku równości między białymi, a czarnymi.
Zgłoś
Avatar
radek225 2020-01-19, 20:58
Jerzy_Owsik napisał/a:

Kurwa nie próbował bym na Twoim miejscu nasladowac poligona6 bo kurwa do piet mu nie dorastasz



Naśladować tego zjeba? Chyba się z chujem na łby pozamieniał.
Zgłoś