18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
🔥 Trzeba się szanować - teraz popularne
Avatar
Medivith 2014-12-13, 18:59
Widze że maśc na ból dupy jest potrzebna dla większości komentujących. Z prawej strony na początku filmiku widać było jazde na suwak. Ale oczywiście polaczki cebulaczki zazdroszczą bełemwu i nie wpuszcza. Jechałby jakimś zwykłym samochodem to by sie miejsce znalazło ale oczywiście jak kogoś stać na coś lepszego to dupa boli. Trzeba było sie uczyć głąby to by było was stać.
Zgłoś
Avatar
zuku73 2014-12-13, 19:04 2
maksymilian45 napisał/a:

Przeżywasz to jak dziewica swój pierwszy raz....

Trzeba było się uczyć a tak to zapierdalaj na tirach po nocach.



Niech każdy idzie na studia, żeby nie zostać kierowcą, bo to taka chujowa robota. A potem będziesz płakał jak nikt Ci bułeczek do sklepu nie przywiezie, imbecylu.
Zgłoś
Avatar
Krystaff 2014-12-13, 20:53 3
Po pierwsze, pierdolicie o tych ulicach, bo to żadna Chorzowska, żadna Roździeńskiego. Jak chcecie udawać, że jesteście z Katowic, to radze najpierw zapoznać sie z topografią miasta, ciule.

Po drugie, na miejscu kierowcy ciężarówki, wjebałbym się w tego pajaca aż by zahuczało, bo pomijając fakt, że na zmianę pasa miał czas wcześniej, zamiast wysilać się na sam koniec, to jeszcze nie zdaje sobie debil sprawy, że wyhamować kilka ton na kołach wcale nie jest tak prosto.

Pomijając już to, co ktoś wcześniej powiedział, kutasy w Beemach do utylizacji. Pół biedy, jak ktos sam sobie na nią zarobił uczciwą pracą. Ale te wszystkie bananowe kutasy w samochodach tatusia, albo kupione u niemca, "co tylko do kościoła jeździł", powinni wyjebać w kosmos, albo przesiedlić do Sosnowca, zrobic im tam rezerwat i niech się sami powybijają.
Zgłoś
Avatar
prawda 2014-12-13, 21:11
mnie jeszcze zaden tir nigdzie nie wpuscil a ja wpuszczalem bo wiem ze ciezko jest takim duzym autem manewrowac po miescie ale po zobaczeniu tego filmiku to tlusty chuj wszystkim tirowcom w zasrane dupska, chuja wam teraz ustapie wiec mozecie pierdolic dalej
Zgłoś
Avatar
Drulec 2014-12-13, 21:20
Ten filmik już dzisiaj był wstawiony przez gościa co jechał tym tirem.
Zgłoś
Avatar
cenius 2014-12-13, 21:25
Filmik jest, numery chyba da rade odczytać, nic tylko wysłać uprzejmy donos. Zapłaci za jazdę przez ciągłą, i za stwarzanie zagrożenia później.
Zgłoś
Avatar
mat199222 2014-12-13, 21:32
Najlepszy kometrza mnie rozjebał to ze koles ma bmw to nie oznacza ze jest chamem pedały, mialem taka sytaucje raz wyjezdałem z stacji benzynowej i jechal tir ale daleko to chcialem przedn nego wjechac ale huj jak zobacyzm bmw to zaczlol przyspieszac dziwne ze mialem 150 na budziku a huj mnie wyprzedza dobrze ze umial sie tlumaczyc
Zgłoś
Avatar
H1ghlander 2014-12-13, 21:36 6
maksymilian45 napisał/a:

Przeżywasz to jak dziewica swój pierwszy raz....

Trzeba było się uczyć a tak to zapierdalaj na tirach po nocach.


a zarabiasz chociaz lepiej niz tirowiec? Bo oni zarabiaja lepiej niz wiekszosc głupkow po studiach akurat.
Zgłoś
Avatar
Majozen 2014-12-13, 21:49 2
mat199222 napisał/a:

Najlepszy kometrza mnie rozjebał to ze koles ma bmw to nie oznacza ze jest chamem pedały, mialem taka sytaucje raz wyjezdałem z stacji benzynowej i jechal tir ale daleko to chcialem przedn nego wjechac ale huj jak zobacyzm bmw to zaczlol przyspieszac dziwne ze mialem 150 na budziku a huj mnie wyprzedza dobrze ze umial sie tlumaczyc



Pierdolisz jak potłuczony, chyba chcesz zabłysnąć komentarzem. Żadna kurwa ciężarówka nie poleci 150 km/h, a Ty jeszcze piszesz, że Cie zaczął wyprzedzać. Po pierwsze ciężarówki mają ograniczenie prędkości do 92 km/h, albo coś koło tego, po drugie nawet ciężarówka bez blokady i bez naczepy seryjnie nie wyciśnie 150+ km/h, ponieważ ogranicza ją skrzynia biegów, która nie ma przełożeń na tak dużą prędkość, po drugie aerodynamika. Wkurwia mnie jak ktoś pierdoli takie bajki.
Zgłoś
Avatar
Grzyb18 2014-12-13, 22:00
O prze chuj. Takiemu to rozgrzane żelastwo nierozgrzanym końcem w dupę wsadzić, żeby wyjąć nie mógł.
Mówią tu o tym co zajechał drogę, żeby nie było, że ktoś kurwa nie zrozumiał.
Zgłoś
Avatar
btnx 2014-12-13, 22:20
pff, tirofcy
Zgłoś
Avatar
_poison_ 2014-12-13, 22:34
wiesniak w dresowozie!
Zgłoś
Avatar
matikesi 2014-12-13, 23:07
Wiedziałem że ją okradną wkoncu to czarnuch
Zgłoś
Avatar
Antybozia666 2014-12-13, 23:11
Odważny gość w tej becie... nie zastosował się do podstawowego przepisu prawa o ruchu drogowym "Większy ma pierwszeństwo ! Zawsze! "
Zgłoś
Avatar
Lysack 2014-12-13, 23:44 1
szkoda, że mu się nie wpierdolił w ten tył - najlepiej tak po samą maskę
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie