18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Websterthe1 2014-02-06, 19:31 3
Slonx napisał/a:

Z biologią nie da się wygrać. Gender to właśnie walka z biologią.



W walce z naturą zawsze najlepsze było chrześcijaństwo.
Zgłoś
Avatar
i................n 2014-02-06, 19:44
pemb napisał/a:

@inż.Roman
Widzę właśnie Twoją miłość chrześcijańską i kulturę.



Tak jestem chrześcijaninem oraz lubię rzucać kurwami i chujami jak ktoś mi pierdoli głupoty. W żaden sposób to nie koliduje z byciem chrześcijaninem.
Zgłoś
Avatar
pemb 2014-02-06, 20:03
"Tak jestem chrześcijaninem oraz lubię rzucać kurwami i chujami jak ktoś mi pierdoli głupoty. W żaden sposób to nie koliduje z byciem chrześcijaninem."
W takim razie nabluzgaj księdzu.
Zgłoś
Avatar
I................o 2014-02-06, 20:04 1
Heh, gender to jest jedno wielkie chujstwo. Grodzkie i biedronie to wymyśliły.

Nie ważne czy mówi o tym ktoś kto popiera kościół czy wręcz przeciwnie. Ważne czy jest przeciw czy za. Oczywiście ten kto jest za ma zagwarantowaną ode mnie kulkę w łeb na wejście.
Zgłoś
Avatar
~żułw 2014-02-06, 20:04 2
zdjęcie kawałka trawnika a oni tu kurwa wojne z biologio i księdzami urządzajo
Zgłoś
Avatar
S................x 2014-02-06, 22:07 1
JesusChytrus napisał/a:

Biologia kurwa!
To zgodnie z biologią panie darwinisto idź kogoś zabij na osiedlu - w walce o mięso czyt. pieniądze oczywiście -.-



Ta... Wiesz, jeżeli widzisz tylko dwa kolory, to możesz mieć problem z postrzeganiem rzeczywistości. Bo nie wszystko jest czarne i białe.

Jakkolwiek człowiek należy do świata zwierząt, tak znacznie się od niego odróżnia w rozmaitych aspektach. Tak, przeciwstawia się niektórym biologicznym aspektom kiedy uzna, że są nienajlepsze dla rozwoju jego gatunku.

Natomiast nie oszukasz pewnych fundamentalnych spraw, jak np. tego, jak dochodzi do zapłodnienia, że ciało nie może żyć samodzielnie bez serca czy mózgu, nie da się przeżyć na dłuższą metę bez wody czy pożywienia, lub tego, że ucięta kończyna nie odrośnie.

Dokładnie o to chodzi w gender. Chcą nam wmówić, że to tylko społeczeństwo determinuje, że mężczyźni wybierają takie zawody a kobiety takie. Szkoda tylko, że pomimo olbrzymich środków wywalonych przez Norwegię, nic się w tej kwestii nie zmienia, bo już noworodki różnią się zainteresowaniami.
I tego nie oszukasz.

Websterthe1 napisał/a:

W walce z naturą zawsze najlepsze było chrześcijaństwo.



W walce z ludzkością i całym życiem we wszechświecie. Chrześcijanie to potwory, jaranie się Bogiem to pedalstwo a kler i wierzący to ciota i chuj.

pemb napisał/a:

W takim razie nabluzgaj księdzu.



Wiesz, że to nie ma sensu?
Zgłoś
Avatar
r................l 2014-02-07, 0:25 1
gender to wmawianie dziecku, że jeszcze nie jest wcale powiedziane czy jest chłopczykiem czy dziewczynką - tak myśli wielu skończonych kretynów
Zgłoś
Avatar
RYJ23 2014-02-07, 2:05
pemb-kolejny cwiercmozg na tym portalu
Zgłoś
Avatar
nowynick 2014-02-07, 8:37
no dyskusja o KK w pełni a ani ja ani koledzy UFO dalej nie wiemy co to ten gender...
Zgłoś