18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
pemb 2014-02-06, 13:02 12
To zwykłe odwracanie uwagi od pedofilii w kościele.
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2014-02-06, 13:09 1
fajny fotoszop.
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2014-02-06, 13:30 2
plaga szkodników takich samych jak stonka ziemniaczana albo bielinek kapustnik
Zgłoś
Avatar
i................n 2014-02-06, 16:18 66
pemb napisał/a:

To zwykłe odwracanie uwagi od pedofilii w kościele.



Wyruchał Cie ksiądz jak poszedłeś do I komunii czy tylko tak pierdolisz, bo to jest modne?
Zgłoś
Avatar
oneshott 2014-02-06, 16:31 2
No nie nawet inteligente istoty pozaziemskie sie pytaja co to jest bo nie ogarniaja tego tematu.
Zgłoś
Avatar
pemb 2014-02-06, 16:49 3
"Wyruchał Cie ksiądz jak poszedłeś do I komunii czy tylko tak pierdolisz, bo to jest modne?"
Dziwne, że wcześniej nie było takiej nagonki o Gender. Kościół to nagłośnił, tylko pytanie po co? Wcześniej było głośno o Gilach i innych pedofilach, więc trzeba było odbić piłeczkę. Bronisz ich, bo na OAZIE Ci kazali?
Zgłoś
Avatar
S................x 2014-02-06, 18:20 5
pemb napisał/a:

"Wyruchał Cie ksiądz jak poszedłeś do I komunii czy tylko tak pierdolisz, bo to jest modne?"
Dziwne, że wcześniej nie było takiej nagonki o Gender. Kościół to nagłośnił, tylko pytanie po co? Wcześniej było głośno o Gilach i innych pedofilach, więc trzeba było odbić piłeczkę. Bronisz ich, bo na OAZIE Ci kazali?



Gdybyś nie zauważył, to pedofilia w kościele jest tematem, który dla mediów jest najgorętszym i jak najbardziej pożądanym od znacznie dłuższego czasu, niż od kilku miesięcy.
Natomiast duchowni zainteresowali się gender na fali doniesień, o których, przynajmniej dla mnie, głośno było od ledwie kilku miesięcy.

To nie jest żadne odwracanie uwagi. To po prostu ochrona wartości, które budowały naszą cywilizację.
Z biologią nie da się wygrać. Gender to właśnie walka z biologią.
Zgłoś
Avatar
i................n 2014-02-06, 18:21 6
pemb napisał/a:


Dziwne, że wcześniej nie było takiej nagonki o Gender. Kościół to nagłośnił, tylko pytanie po co? Wcześniej było głośno o Gilach i innych pedofilach, więc trzeba było odbić piłeczkę. Bronisz ich, bo na OAZIE Ci kazali?



Nie wiem o czym Ty do mnie pierdolisz. Nie wiem kiedy było o czym głośno, gówno mnie to obchodzi, ciekawsze rzeczy są do zrobienia niż zawracanie sobie gitary spierdolonymi nagonkami mediów. Tak, bronie Kościół. Kościół broni wartości rodzinnych i chce je zachować. I go popieram, bo jak widzę jak się niektórzy prowadzą na tym świecie, pierdolą po kątach i kaska rządzi to mnie chuj strzela.

Nikt mi nic nie kazał, wiara to nie sekta, nikt nic nie musi, a jak chodzisz do kościoła to nie dla Kościoła, a dla Boga.

I co to jest OAZA?
Zgłoś
Avatar
F................6 2014-02-06, 18:22
Dla ich dobra, niech lepiej nie pytają i omijają ten glob szerokim łukiem.
Zgłoś
Avatar
pemb 2014-02-06, 19:01
@inż.Roman
Myślisz, że ja siedzę przed tv, oglądam tvn i łykam wszystko co powiedzą\pokażą w mediach? Znam kilku księży, ba nawet z jednym chodziłem do klasy w LO i był moim dobrym kumplem. Wiem czym to wszystko pachnie. Sam będąc dzieckiem a nawet później byłem wierzący. Wiem czym to wszystko pachnie. Prędzej Ty jedziesz np. po ciapatych bo "to jest modne" niż ja po KRK. Ty mnie pierwszy uraziłeś, a nie ja Ciebie. Widzę właśnie Twoją miłość chrześcijańską i kulturę.
"I go popieram, bo jak widzę jak się niektórzy prowadzą na tym świecie, pierdolą po kątach i kaska rządzi to mnie chuj strzela." Księża nie pierdolą się po kątach niby? Kasa nimi nie rządzi? Bzdura. Na jakim Ty świecie żyjesz?
"jak chodzisz do kościoła to nie dla Kościoła, a dla Boga."
Prędzej dla siebie, bo (załóżmy, że istnieje) bogu Twoje chodzenie do kościoła nie jest potrzebne.
Zgłoś
Avatar
brunox1 2014-02-06, 19:03
a nauczyciele pedofile to już cacy są?
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2014-02-06, 19:23
pemb, no przecież poza KK nie ma pedofilów.

Tak tak pierdolisz na serio, czy tylko żeby wywołać gównoburze?
Zgłoś
Avatar
s................e 2014-02-06, 19:25 1
Biologia kurwa!
To zgodnie z biologią panie darwinisto idź kogoś zabij na osiedlu - w walce o mięso czyt. pieniądze oczywiście -.-
Zgłoś
Avatar
pemb 2014-02-06, 19:26
@Catacombe
Pewnie, że są (lekarze, nauczyciele, etc.), ale wg mnie ta cała nagonka na gender to odwrócenie uwagi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie