18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Laomedont 2013-04-20, 14:17
jaki kraj taki DJ
Zgłoś
Avatar
Salamanca 2013-04-20, 14:46
gość ma głos jak gargamel
Zgłoś
Avatar
Abi.M.Sahim 2013-04-20, 15:33
Też miałem nadzieję, że mu przynajmniej palce upierdoli... Piwa nie będzie
Zgłoś
Avatar
hiitman 2013-04-20, 15:38
Nikloon666 napisał/a:

@up a jak wyglądają pizdy co kręcą pogo do wszystkiego nawet kurwa do dżemu?,dopierdolić się do technomułów zawsze można (ja sam słucham metalu ,muzyki elektronicznej niekoniecznie),ale jak ktoś coś powie o "kochanym slipknocie,czy soadzie" to jest kurwa ból dupy nieziemski



ehh... soad z metalem ma tyle wspolnego co pantera ze stachurskym
Zgłoś
Avatar
konskyy 2013-04-20, 18:50
ewenon napisał/a:

Rosja przestaje mnie zaskakiwać



jeszcze te słowa wyplujesz
Zgłoś
Avatar
ArteQ 2013-04-20, 20:29
hiitman napisał/a:



ehh... soad z metalem ma tyle wspolnego co pantera ze stachurskym



co nie zmienia faktów, że metal to wciąż gówno
Zgłoś
Avatar
barex666 2013-04-20, 21:55
@up
Kiepski troll.
Zgłoś
Avatar
Nikloon666 2013-04-20, 22:07 1
ale ja o tym wiem że soad i slipgniot ma niewiele wspólnego z metalem,ale większość tych co się napinają to mają standard liste wykonawców: soad,slipknot,najtłisz i ew. children of bodom i myślą że są mroki w chuj xd
A taki np. apex twin(technomuły wg "metali") rozpierdala tamte wszystkie gówna jeśli chodzi o klimat i złożenie utworu (bo kawałki na power chordach na gitarze nie są specjalnie trudne).
Chcecie dobrego metalu to sobie odpalcie np. Katatonie(pierwsze 2 płyty metal,później doom metal z rockiem),Opeth,Septic Flesh, Fleshgod Apocalypse,Cerebral Bore itp itd.
Zgłoś
Avatar
Necromantic 2013-04-20, 23:09 1
@up
Spinanie dupy. Każdy lubi to co lubi i chuj innym do tego. Ty lubisz zespoły które wymieniłeś, ktoś inny lubi Slipknota i co kurwa z tego? No chyba że ktoś chce być truwchujblakdefgrindwegarianowcem i słucha tylko prawdziwego metalu, czyli zespołów których nazw nie zna nawet google.

P.S Tylko Maryla Rodowicz.
Zgłoś