18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-24, 21:03 2
C5 w mocniejszej wersji, łatwo poznać po płaskiej klapie. Chciałem kiedyś taką kupić, ale się obudziłem
Zgłoś
Avatar
Kozłastopa 2024-08-24, 21:06 2
Podoba mi się takie ujęcie selekcji naturalnej .
Zgłoś
Avatar
Jacek_paw 2024-08-24, 21:09 1
Niech mi ktoś wytłumaczy co do kurwy robią debile stojący na palcu, na którym ktoś driftuje.
To jak stać na torach kolejowych przy zamkniętych zaporach, wiadomo że zaraz nadjedzie pociąg.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2024-08-24, 21:30 3
Jacek_paw napisał/a:

Niech mi ktoś wytłumaczy co do kurwy robią debile stojący na palcu, na którym ktoś driftuje.
To jak stać na torach kolejowych przy zamkniętych zaporach, wiadomo że zaraz nadjedzie pociąg.



Może akcja po prostu w Indiach? To by wiele tłumaczyło...
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-08-24, 21:35 5
dżonyłojlker napisał/a:

C5 w mocniejszej wersji, łatwo poznać po płaskiej klapie. Chciałem kiedyś taką kupić, ale się obudziłem



Odpustowe wozidło, ale Amerykańce takie lubią... Który to rocznik, ile kucy i ile to pudło warte?
Sprawdziłem na otobieda, to stare trupy 20- letnie po 100tysi pln wystawione. Masakra...
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-08-24, 21:40 1
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-24, 21:44 1
Baronessa napisał/a:

Odpustowe wozidło, ale Amerykańce takie lubią... Który to rocznik, ile kucy i ile to pudło warte?
Sprawdziłem na otobieda, to stare trupy 20- letnie po 100tysi pln wystawione. Masakra...



C5 Z06, ponad sto patyków, dobrze znalazłeś.
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-08-24, 21:46 2
dżonyłojlker napisał/a:

C5 w mocniejszej wersji, łatwo poznać po płaskiej klapie. Chciałem kiedyś taką kupić, ale się obudziłem



Citroën C5?
Zgłoś
Avatar
nowynick 2024-08-24, 21:47 3
Baronessa napisał/a:

Odpustowe wozidło, ale Amerykańce takie lubią... Który to rocznik, ile kucy i ile to pudło warte?
Sprawdziłem na otobieda, to stare trupy 20- letnie po 100tysi pln wystawione. Masakra...



bez kitu jak bym miał zapłacić 100 koła za używkę w dobrym stanie to wybór byłby tylko jeden

Zgłoś
Avatar
Halman 2024-08-24, 21:57 13
nowynick napisał/a:

bez kitu jak bym miał zapłacić 100 koła za używkę w dobrym stanie to wybór byłby tylko jeden



delorean? toż to paździerz na poziomie poloneza, składany w irlandi żeby zakład w belfaście nie upadł a robotnicy mieli pracę (socjalizm) wiec klepali to na zasadzie czy się stoi czy sie leży co bezpośrednio odbiło się na jakości
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-24, 22:01 1
dżonyłojlker napisał/a:

C5 w mocniejszej wersji, łatwo poznać po płaskiej klapie. Chciałem kiedyś taką kupić, ale się obudziłem


Bez prawka będziesz jeździł? Na ile ci zabrali za 2,0 ‰?

[ Dodano: 2024-08-24, 22:04 ]
nowynick napisał/a:

bez kitu jak bym miał zapłacić 100 koła za używkę w dobrym stanie to wybór byłby tylko jeden


Fajnie. DMC-12 jak by nie back To The Future skończył by jak ten z trzeciej części. Silnik z laguny zgłębiwszy na ówczesne normy USA. Samochod wiecznie się psujący. Nie mówię że nie jest fajny ale max 50 tyś PLN warty.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2024-08-24, 22:04 2
Halman napisał/a:

delorean? toż to paździerz na poziomie poloneza, składany w irlandi żeby zakład w belfaście nie upadł a robotnicy mieli pracę (socjalizm) wiec klepali to na zasadzie czy się stoi czy sie leży co bezpośrednio odbiło się na jakości



Ja bym tym podjeżdżał 10 km/h pod dyskotekę i wybierał pannę do jebania na dziś wieczór a nie umawiał z kolegami na drifty...
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-24, 22:08 6
nowynick napisał/a:

Ja bym tym podjeżdżał 10 km/h pod dyskotekę i wybierał pannę do jebania na dziś wieczór a nie umawiał z kolegami na drifty...



Zabiłyby cię śmiechem te panny, już lepiej kup sobie Calibrę po tuningu, lepiej na tym wyjdziesz
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-08-24, 22:47 1
dżonyłojlker napisał/a:

C5 Z06, ponad sto patyków, dobrze znalazłeś.


Masakra, idź Pan w chuj...

nowynick napisał/a:

bez kitu jak bym miał zapłacić 100 koła za używkę w dobrym stanie to wybór byłby tylko jeden


Chciałem napisać, że ten paździerz wygląda, jak Polonez po nieudanym liftingu, ale Halman mnie ubiegł...

Ja bym za 100 patoli kupił tego pierwszego lepszego Merola (oczywiście w bdb. stanie po poprawkach lakierniczych)...



Doskonały do wożenia otyłych kurew.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie