18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Dobry kaskader
Hyena83 • 2021-05-25, 17:35
Powinien powtórzyć jeszcze ze dwa razy



Żeby poprzestawiać resztę kręgów
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2021-05-25, 17:44 52
Jeszcze będzie się z tego śmiał. Po 20 latach jak wybudzą go ze śpiączki.
Zgłoś
Avatar
Barnellini 2021-05-25, 17:50 7
Albo kolesie tego pokroju nie są świadomi potencjalnych konsekwencji albo nie kochają życia. Szanuję ludzi uprawiających sporty ekstremalne ale trzeba być kurwa debilem, żeby się tak narażać dla zabawy i spoko filmiku na fejsa.
Zgłoś
Avatar
swampman 2021-05-25, 18:15
z nimi kurwa nie da sie normalnie... ani na ulicy ani na skoczni czy chuj wie co to jest
Zgłoś
Avatar
Autor 2021-05-25, 19:20 30
Barnellini napisał/a:

Albo kolesie tego pokroju nie są świadomi potencjalnych konsekwencji albo nie kochają życia. Szanuję ludzi uprawiających sporty ekstremalne ale trzeba być kurwa debilem, żeby się tak narażać dla zabawy i spoko filmiku na fejsa.



Nie Barnellini, to jest kurwa młodość. Nasza, moja młodość tak wyglądała. Siła, ciekawość i wieczna gonitwa za adrenaliną, która powodowała, że człowiek ryzykował wiele, nawet i życie. To wiek, doświadczenie, odpowiedzialność i spadek testosteronu sprawia, iż zaczynamy kalkulować. Nie mówię, o tym, że skakałem np z 5 piętra na metrową kopę śniegu, ale jak sobie teraz przypomnę co się odpierdalało za młodu, to aż dziw bierze, że człowiek chodzi.
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2021-05-25, 19:24 3
Autor napisał/a:

em n



Brawo. Poklep się po ramieniu.

Autor napisał/a:

Nie Barnellini, to jest kurwa młodość. Nasza, moja młodość tak wyglądała. Siła, testosteron i wieczna gonitwa za adrenaliną, która powodowała, że człowiek ryzykował wiele, nawet i życie. To wiek, doświadczenie, odpowiedzialność i spadek testosteronu sprawia, iż zaczynamy kalkulować. Nie mówię, o tym, że skakałem np z 5 piętra na metrową kopę śniegu, ale jak sobie teraz przypomnę co się odpierdalało za młodu, to aż dziw bierze, że człowiek chodzi.



Brawo. Poklep się po ramieniu.
Zgłoś
Avatar
Barnellini 2021-05-25, 19:26 2
Autor napisał/a:

Nie Barnellini, to jest kurwa młodość. Nasza, moja młodość tak wyglądała. Siła, testosteron i wieczna gonitwa za adrenaliną, która powodowała, że człowiek ryzykował wiele, nawet i życie, to wiek i spadek testosteronu sprawia, iż zaczynamy kalkulować. Nie mówię, o tym, że skakałem np z 5 piętra na metrową kopę śniegu, ale jak sobie teraz przypomnę co się odpierdalało za młodu, to aż dziw bierze, że człowiek chodzi.



Być może masz rację. Sięgając pamięcią wstecz też nie zawsze zachowywałem się rozsądnie. Kurwa, a obiecywałem sobie, że nigdy się starzeję
Zgłoś
Avatar
Autor 2021-05-25, 19:26 5
Lobo24 napisał/a:

Brawo. Poklep się po ramieniu.



Nie muszę, miałem super dzieciństwo, fajną młodość, a teraz mam wspaniałe życie. Klepią mnie znajomi, jak chcą się przypodobać.
Zgłoś
Avatar
advmbmx 2021-05-25, 20:34 2
Barnellini napisał/a:

Albo kolesie tego pokroju nie są świadomi potencjalnych konsekwencji albo nie kochają życia. Szanuję ludzi uprawiających sporty ekstremalne ale trzeba być kurwa debilem, żeby się tak narażać dla zabawy i spoko filmiku na fejsa.



To były kwalifikacje do większych zawodów, za całkiem sporą kasę, młody koleś chciał się wykazać i trochę nie wyszło Co ciekawe, po 2 dniach wyszedł ze szpitala i wszystko okej, tylko z szyją w kołnierzu.
Zgłoś
Avatar
KE848 2021-05-26, 13:25
na yt jest jak zrobil drugi raz i sie udało
Zgłoś
Avatar
TomaszBarowiec 2021-05-26, 20:10 1
Autor napisał/a:

Nie Barnellini, to jest kurwa młodość. Nasza, moja młodość tak wyglądała. Siła, ciekawość i wieczna gonitwa za adrenaliną, która powodowała, że człowiek ryzykował wiele, nawet i życie. To wiek, doświadczenie, odpowiedzialność i spadek testosteronu sprawia, iż zaczynamy kalkulować. Nie mówię, o tym, że skakałem np z 5 piętra na metrową kopę śniegu, ale jak sobie teraz przypomnę co się odpierdalało za młodu, to aż dziw bierze, że człowiek chodzi.



Jako 18- latek potwierdzam. Ale już nie odwalam głupot, bo się prawie przejechałem po ostatniej akcji. Wlazłem ze z kolegą idiotą na kościół w budowie przy ruchliwej drodze, wleźliśmy na szczyt... a już na dole widzę, jak proboszcz dzwoni po policję... jak ja się wtedy zesrałem. Całe życie było zagrożone- mogłem się nie dostać do filmówki bo by mnie nie przyjęci spisanego, oraz mógłbym spaść bo środek zimy i ślisko. Jakoś uciekliśmy przed chordą parafian i drugim księdzem. Znaczy ja spierdoliłem, a kolega, który nie jest dobry w parkourze, spokojnie porozmawiał, i go wypuścili. Ja potem jeszcze raz wróciłem pare godzin później i przeprosiłem osobiście.
Zgłoś
Avatar
szinigami 2021-05-27, 1:35 1
Selekcja naturalna.
Zgłoś