18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Dobry uczynek
konrad100 • 2015-06-13, 18:08
Właśnie zrobiłem dobry uczynek. Oddałem wszystkie pieniądze z portfela biednemu, czarnemu mężczyźnie. Czułem się naprawdę zobowiązany, w końcu jedyną rzeczą którą posiadał był długi, ostry nóż.
Zgłoś
Avatar
Foodman 2015-06-13, 18:17 29
Tutaj właśnie napotykamy problem czarnych emigrantów do polski.
Napada Cię taki murzyn i krzyczy dawaj wszystkie pieniądze. A Ty śmiejąc mu się w twarz oddajesz te 2,40 które zachowałeś sobie na bilet bo więcej nie masz
Zgłoś
Avatar
iamthelaw 2015-06-13, 18:27
Foodman napisał/a:

Tutaj właśnie napotykamy problem czarnych emigrantów do polski.



Że co?
Zgłoś
Avatar
p................j 2015-06-13, 18:30
myślałem, że o księdza chodzi:D
Zgłoś
Avatar
BongMan 2015-06-13, 19:02 6
@up
Klecha nie kradnie pieniędzy, on pierze mózgi moherom i same mu dają. Jedyne co kradnie to analna cnota małych chłopców.
Zgłoś
Avatar
onion 2015-06-14, 1:06 12
bongmen jak zwykle musi leczyć swoje traumatyczne przeżycia z dzieciństwa na forum
co za chuj
Zgłoś
Avatar
T................a 2015-06-14, 10:44 1
konrad100 napisał/a:

Czułem się naprawdę zobowiązany, w końcu jedyną rzeczą którą posiadał był długi, ostry nóż.



To nie prawda, a AIDS to co?
Zgłoś
Avatar
BongMan 2015-06-14, 12:41 3
onion napisał/a:

bongmen jak zwykle musi leczyć swoje traumatyczne przeżycia z dzieciństwa na forum
co za chuj


Przykro mi, ćwierćmózgu, ale jesteś chory.
ukryta treść
Zauważyłem u ludzi na sadisticu pewnego rodzaju upośledzenie zdolności poznawczych. Mianowicie jest to przeświadczenie, błędne założenie, że jak ktoś piętnuje lub wyśmiewa jakieś zjawisko to musiał być jego ofiarą. Mój komentarz wyśmiewa kościół, więc osoba cierpiąca na SUZP (Sadisticowe Upośledzenie Zdolności Poznawczych) z góry zakłada, że zostałem skrzywdzony przez księdza. Jeśli napiszę kawał o ciapatych, to z góry założysz, że zostałem przez nich skrzywdzony? Jeśli napiszę, że morderstwa są złe, to założysz, że próbowano mnie zamordować? Na tym polega problem ludzi dotkniętych SUZP - nie wiedzą, że aby mieć wyrobione zdanie na temat danego zjawiska, wcale nie trzeba go doświadczyć na własnej skórze. Przyczyna wystąpienia SUZP nie jest do końca znana, ale uważam, że jest ściśle powiązana z poziomem inteligencji i doświadczenia życiowego osobnika - im niższe, tym większa szansa wystąpienia upośledzenia.
Zgłoś