18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 44 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
iggiamakim 2022-08-24, 13:11 6
Autor napisał/a:

Tego problemu nie rozwiąże, żaden następca. Problem polega w statystyce.
Cywilizacja zamiera, kiedy współczynnik dzietności wynosi poniżej 2.11. W Polsce wynosi 1.32. Polska jest idealnym przykładem, ze względu na homogeniczność etniczną, a przez to statystyka nie jest zaburzona przez wpływ obcej kultury w danym Państwie.
Arabusy żyjąc w związkach poligamicznych, mają często ośmioro, a nawet kilkanaścioro dzieci, które będą żyły zgodnie z prawem szariatu.
Możemy przestać już śnić, tak na prawdę to kwestia 2, 3 pokoleń i będziemy tak jak nasi zachodni sąsiedzi Berlinostanem...



Nie wiem czego się nawpierdalałeś, ale Polska nigdy nie będzie jebanym przysiółkiem dla beżowych!!! Lata tradycji i dzięki Bogu w tej materii PiS u władzy!!! Jak skurwieli nie trawię, to w tej kwestii rękami i nogami jestem za nimi. Wybierz sobie farbrowanego lisa w kolejnych wyborach i zaleje nas właśnie plaga takiego beżowego gówna, a razem z nimi tęczowa zaraza!!!!
Zgłoś
Avatar
zerbatin 2022-08-24, 13:58 1
szejset66 napisał/a:

Korwinizmy. A tego debila nie idzie już słuchać.



Korwin to totalny pojeb i proszę nie mylić tego co napisałem z tym co ten zjeb mówi.
Zgłoś
Avatar
głest 2022-08-24, 14:00 5
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

U nas będzie podobnie....
Wrocław w kilka lat nierządów PIS stał się w 1/3 miastem banderowskim.



Aktualnie, kolego, to macie prezydenta z rekomendacji Koalicji Obywatelskiej, więc nie rób kurwy z logiki. Chyba, że Ci się wszystko z pisem kojarzy - nie mnie wnikać, jakie kto ma perwersje (preferencje, jak wolisz).

Wolałbyś ciapatych pląsających wśród wrocławskich krasnali?
Zgłoś
Avatar
Lexter 2022-08-24, 14:15
Rodowici Vikingowie
Zgłoś
Avatar
Mokebe 2022-08-24, 14:19 2
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

U nas będzie podobnie....



I bardzo dobrze. Sam mieszkam we wrocku i 100 razy bardziej wole ukraińców od pierdolniętych faszystów twojego pokroju. Ukraincowi rękę podam ale na narodowca to bym napluł
Zgłoś
Avatar
czorny711 2022-08-24, 14:19
ra0mir napisał/a:

Spokojnie. Dojdzie prawa strona do władzy. Ukróci benefity. Rozłam społeczeństwa tylko się pogłębi. Będzie więcej materiałów na sadistica
A jak tak o dzietność w Polsce się martwicie to zacznijcie lepiej traktować ukrów a szczególnie kobiety Ukraińskie.
Przez j***nych kacapów nie maja tożsamości narodowej i wielu nie ma do czego wracać. Niech tu zostają, pracują i podatki płacą. Proste.



Chyba sie z chvjem na głowy zamieniłeś
Zgłoś
Avatar
gixi 2022-08-24, 14:46 19
Autor napisał/a:

Tego problemu nie rozwiąże, żaden następca. Problem polega w statystyce.
Cywilizacja zamiera, kiedy współczynnik dzietności wynosi poniżej 2.11. W Polsce wynosi 1.32. Polska jest idealnym przykładem, ze względu na homogeniczność etniczną, a przez to statystyka nie jest zaburzona przez wpływ obcej kultury w danym Państwie.
Arabusy żyjąc w związkach poligamicznych, mają często ośmioro, a nawet kilkanaścioro dzieci, które będą żyły zgodnie z prawem szariatu.
Możemy przestać już śnić, tak na prawdę to kwestia 2, 3 pokoleń i będziemy tak jak nasi zachodni sąsiedzi Berlinostanem...



W Polsce po wojnie mieliśmy wysoki poziom dzietności ponieważ była bardzo duża "luka" do wypełnienia. Obecnie przechodzimy stan "wysycenia", ale nadal jest dzietność powyżej 1. Normalnie po poumieraniu ludzi urodzonych po wojnie, powstaniu nowej luki - dzietność znowu by wzrosła, ale sprowadza się do nas inne nacje, żeby sztucznie tę lukę wypełnić. Ciężko nie mówić tu o "dobrym planie".

Mokebe napisał/a:

I bardzo dobrze. Sam mieszkam we wrocku i 100 razy bardziej wole ukraińców od pie**olniętych faszystów twojego pokroju. Ukraincowi rękę podam ale na narodowca to bym napluł



Pewnie, też bym ci ręki nie podała. Mając do wyboru:
- 100 Polaków znających historię swojego narodu, potrafiących samodzielnie myśleć, zdobytą wiedzę wykorzystać...
- 1000 takich jak ty, nie potrafiących odróżnić rzeczywistości od pudełka w salonie, których jedynym "dziełem" jest prowokowanie agresji w internecie i na ulicy...
Cóż, mam nadzieję, że się nie rozmnażasz. Świat dąży do idiokracji i bez twojego wkładu
Zgłoś
Avatar
t................0 2022-08-24, 15:29
Mokebe napisał/a:

I bardzo dobrze. Sam mieszkam we wrocku i 100 razy bardziej wole ukraińców od pierdolniętych faszystów twojego pokroju. Ukraincowi rękę podam ale na narodowca to bym napluł



W punkt! Najgorsze zło tego świata to religijne zjeby i nacjonały (co w dodatku często idzie w parze).
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2022-08-24, 15:57
czorny711 napisał/a:

Chyba sie z chvjem na głowy zamieniłeś



Szczylu grzeczniej mi tu. Może jakieś argumenty onrowcu?
Zgłoś
Avatar
SlimShady 2022-08-24, 16:55 7
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

U nas będzie podobnie....
Wrocław w kilka lat nierządów PIS stał się w 1/3 miastem banderowskim. I nawet nie chodzi, że banderowskim, tu nawet nie chodzi, że ukry...
Ale do kurwy nędzy, jak można w kilka lat dopuścić, by jedno z największych miast stało się w 1/3 miastem jakiejś innej nacji??
No to ukrofile będą ujadać...



Kurwa co ma PiS do tego? Ropa w USA droga- PiS. Wojna kurwa no kto? PiS. Inflacja na świecie? PiS. Covid? PiS już zygac się tym chce
Zgłoś
Avatar
konglomerat 2022-08-24, 16:57 3
ra0mir napisał/a:

Szczylu grzeczniej mi tu. Może jakieś argumenty onrowcu?



To moze taki argument.
Problemem Ukrainy jest nie tylko niski odsetek osób zaszczepionych przeciwko groźnym chorobom zakaźnym, takim jak polio, krztusiec, czy odra, ale również zaniedbania w leczeniu takich chorób jak HIV
Zgłoś
Avatar
Majchol 2022-08-24, 17:13 6
Co za cioty, że ciapakom nie wjebali. Kurwa stoją na własnej ziemi i od jakichś brudasów słuchają takiego pierdolenia. W Polsce nie ma na coś takiego szans, bo my jeszcze na chroniczny zanik jaj nie chorujemy. Wyobraźcie sobie, że w dużym polskim mieście jakiś brudas po polsku krzyczał by takie rzeczy. Do wpierdolu od razu by się znalazło mnóstwo chętnych.

Co do Ukraińców w Polsce to pojebało wam się w dupach, jeśli myślicie, że oni mogliby nas wynarodowić. Sami mają taki sam problem demograficzny, a w zasadzie jeszcze większy przez wojnę, poza tym, oni mają tę cechę co Polacy za granicą - "byleby przestać być Polakiem i się zasymilować z lokalnymi". Mój sąsiad Sergiej, ma żonę Polkę, jego obie córki nie znają ani ruskiego ani ukraińskiego, mówią tylko po polsku i takich ludzi jest mnóstwo. W ogóle wszystkie te ukraińskie dzieci wychowywane w Polsce jak dorosną, to będą twierdziły, że są Polakami.

To ciapaki mają ten swój kurwa tupet, że oni myślą, że tam gdzie stoją to już jest islam i prawo szariatu, dlatego co do Ukraińców w Polsce, czy innych ludzi z regionu nie mam żadnego problemu, a roszczeniowe ciapactwo niech wypierdala do siebie, do chatek z gówna.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2022-08-24, 18:12
Ja nie mam zadnego problemu z Ukraincami.
Narodowosc to sztuczny twor do dzielenia ludzi. Ja mam na nia wyjebane
Zgłoś
Avatar
Pijanystary 2022-08-24, 18:34 2
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

U nas będzie podobnie....
Wrocław w kilka lat nierządów PIS stał się w 1/3 miastem banderowskim. I nawet nie chodzi, że banderowskim, tu nawet nie chodzi, że ukry...
Ale do kurwy nędzy, jak można w kilka lat dopuścić, by jedno z największych miast stało się w 1/3 miastem jakiejś innej nacji??
No to ukrofile będą ujadać...



Nie ukrofile tylko ludzie którzy mają dodatni poziom IQ.

Rozumiesz jak istotna kwestia jest demografia? Pewnie nie masz zielonego pojęcia jak to przeciętny konfederata z -3IQ. Otóż Niemcy nie wpuścili 5mln czarnochow dla jaj i z miłości bliźniego. Zrobili to bo mają ogromny problem z zatepowalnoscia pokoleń, tak jak każdy kraj w Europie i 99%na świecie. 3mln ukrainskich kobiet i dzieci to chusteczki powietrza dla zwijającego się narodu polskiego i gospodarki która ciągle cierpi na brak rąk do pracy. To procetuje już dziś, i będzie procentować przez najbliższe 60lat do momentu kiedy mały dzisiaj 16letni Dima za 2-4lata pójdzie do pracy i co najważniejsze nigdy nie wróci na Ukraine. Widziałeś kiedyś getto Polskie w Irlandii? Nie kurwa, bo my tam pracujemy i się asymilujemy dokładnie tak jak Ukropy tutaj. Mały Dima za 5lat będzie uważał Polskę za jedyny dom jaki posiada, będzie perfekcyjnie mówił po polsku a dyrdymały o Banderze będzie słuchał od Ciebie mijając cie przy Żabce jak na spotkaniu lokalnych konfedederatow gdzie będziecie odpierdalać kolejnego Vipa za 2.15 8% ubolewając nad tym jak bardzo się ten kraj stoczył.
Zgłoś
Avatar
nokia1996 2022-08-24, 19:40 4
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

U nas będzie podobnie....
Wrocław w kilka lat nierządów PIS stał się w 1/3 miastem banderowskim. I nawet nie chodzi, że banderowskim, tu nawet nie chodzi, że ukry...
Ale do k***y nędzy, jak można w kilka lat dopuścić, by jedno z największych miast stało się w 1/3 miastem jakiejś innej nacji??
No to ukrofile będą ujadać...


Jestem z Wrocławia i potwierdzam, na mieście częściej słychać kacapski niż język polski, gdzie się nie pójdzie wszędzie czujesz się jakbyś był za wschodnia granica. Jeszcze przed wojna było złe teraz jest tragedia
Zgłoś