18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:51
Avatar
Hedonistyczny 2022-08-24, 20:13
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

U nas będzie podobnie....
Wrocław w kilka lat nierządów PIS stał się w 1/3 miastem banderowskim. I nawet nie chodzi, że banderowskim, tu nawet nie chodzi, że ukry...
Ale do kurwy nędzy, jak można w kilka lat dopuścić, by jedno z największych miast stało się w 1/3 miastem jakiejś innej nacji??
No to ukrofile będą ujadać...



Leszczu nie panikuj.
Z ukrami to inna bajka bo mamy tego samego "boga" i ukry w swojej wierze nie mają nakazu dominacji i mordowania innowierców.
Zgłoś
Avatar
sleper 2022-08-24, 21:22
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

U nas będzie podobnie....
Wrocław w kilka lat nierządów PIS stał się w 1/3 miastem banderowskim. I nawet nie chodzi, że banderowskim, tu nawet nie chodzi, że ukry...
Ale do k***y nędzy, jak można w kilka lat dopuścić, by jedno z największych miast stało się w 1/3 miastem jakiejś innej nacji??
No to ukrofile będą ujadać...



Fakt wcześniej porządny Rumun mógł się czuć jak w domu a teraz konkurencja.

Zgłoś
Avatar
Nero1682 2022-08-24, 21:26
To ja tylko dodam od siebie bo to co widać nie zawsze jest faktycznym stanem rzeczy, film jak wiele to propaganda. W kopenhadze jest po prostu spora diaspora muzułmańska i tyle. To z czym mają do czynienia ludzie tutaj to jakieś śmieci z Pakistanu. Przy okazji w 2021 wydano około 200 zezwoleń na pobyt dla ludzi z samego kraju wspomnianego w filmie. Pamiętajcie, rasizm jest dla biednych ludzi

Zgłoś
Avatar
Pan_Cernik 2022-08-24, 21:32 3
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

U nas będzie podobnie....
Wrocław w kilka lat nierządów PIS stał się w 1/3 miastem banderowskim. I nawet nie chodzi, że banderowskim, tu nawet nie chodzi, że ukry...
Ale do kurwy nędzy, jak można w kilka lat dopuścić, by jedno z największych miast stało się w 1/3 miastem jakiejś innej nacji??
No to ukrofile będą ujadać...



A dlaczego Wrocław?

Pewnie mało kto wie że "Świat według Kiepskich" był emitowany na Ukrainie. Naoglądali się Kiepskich i pomyśleli że we Wrocławiu będą się czuć jak u siebie w domu....
Zgłoś
Avatar
Córka_Spawacza 2022-08-24, 22:44
Czas rozpalać piece i eksterminacja....
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2022-08-24, 22:52 1
Widzę że niezła tu przerzucanka gównem. Proponuję się zastanowić jaka jest przyczyna tego, że ludzie nie chcą ślubów brać i robić dzieci. Bo od tego się wszystko zaczyna.
Zgłoś
Avatar
betoon 2022-08-25, 10:19 2
ra0mir napisał/a:

Spokojnie. Dojdzie prawa strona do władzy. Ukróci benefity. Rozłam społeczeństwa tylko się pogłębi. Będzie więcej materiałów na sadistica
A jak tak o dzietność w Polsce się martwicie to zacznijcie lepiej traktować ukrów a szczególnie kobiety Ukraińskie.
Przez jebanych kacapów nie maja tożsamości narodowej i wielu nie ma do czego wracać. Niech tu zostają, pracują i podatki płacą. Proste.



no debil, chcesz miec pedałow i ciapakow pod chałupą? pis to chuje ale chociaz nie wpuscili tych brudasów przez granice a gdyby dowodzil donek juz by ci jebane scierwa brudne matke dymali popaprancu
Zgłoś
Avatar
jasypan 2022-08-25, 12:03 3
Wiewór napisał/a:

Ja nie mam zadnego problemu z Ukraincami.
Narodowosc to sztuczny twor do dzielenia ludzi. Ja mam na nia wyjebane



Kurwa co za idiota, ja pierdolę. Jebane prawaki wymyśliły narodowość. Lewactwo to jest rak toczący tę planetę.
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2022-08-25, 12:03 1
konglomerat napisał/a:

To moze taki argument.
Problemem Ukrainy jest nie tylko niski odsetek osób zaszczepionych przeciwko groźnym chorobom zakaźnym, takim jak polio, krztusiec, czy odra, ale również zaniedbania w leczeniu takich chorób jak HIV



Jakiś dowód potrzebuję, tylko błagam nie onet...

betoon napisał/a:

no debil, chcesz miec pedałow i ciapakow pod chałupą? pis to chuje ale chociaz nie wpuscili tych brudasów przez granice a gdyby dowodzil donek juz by ci jebane scierwa brudne matke dymali popaprancu



Lecz się pojebie. Brudasy jadą tam gdzie nie muszą pracować i mają benefity.
Akurat zatrudniam kilku Ukraińców. Fachowcy dobrzy i robotne chłopaki. Mają cel, wyjebać ze swojego kraju na stałe. Tak jak wielu Polaków zrobiło.

Matki mojej już raczej nikt nie ruszy
Zgłoś
Avatar
bolego 2022-08-25, 15:25 1
mwaski napisał/a:

W punkt! Najgorsze zło tego świata to religijne zjeby i nacjonały (co w dodatku często idzie w parze).



religijne zjeby to wystepuja na filmie i w milionach w krajach zachodnich

ra0mir napisał/a:

Jakiś dowód potrzebuję, tylko błagam nie onet...
Lecz się pojebie. Brudasy jadą tam gdzie nie muszą pracować i mają benefity.
Akurat zatrudniam kilku Ukraińców. Fachowcy dobrzy i robotne chłopaki. Mają cel, wyjebać ze swojego kraju na stałe. Tak jak wielu Polaków zrobiło.
Matki mojej już raczej nikt nie ruszy



A to luz wpuszczajmy za koleja skoro twojej matuli zaropialej nikt nie dotknie
Zgłoś
Avatar
ra0mir 2022-08-25, 16:41 1
bolego napisał/a:

religijne zjeby to wystepuja na filmie i w milionach w krajach zachodnich
A to luz wpuszczajmy za koleja skoro twojej matuli zaropialej nikt nie dotknie



Młody jeszcze jesteś, kiedyś zmądrzejesz, wierzę w ciebie
Zgłoś
Avatar
Mirek19850509 2022-08-26, 2:27 2
na przykladzie usa mamy pokazane ze biali leniwi ludzie sprowadzaja robotnikow zeby robili dla nich ,z lenistwa ,co konczy sie tym ze po 2 3 pokoleniach niewolnicy staja sie oprawcami swoich panow ,niemcy francja szwecja itp ,mimio mto popelnily ten sam blad ,a my zanimi wprowadzanie obcej kultury to jak wirus w komorce ,rozmnozy sie a ,wirus przetwa a komorka umrze ,moral taki ze hitler mial calkowita racje zeby utrzmac biala rase trxeba sie pozbyc innych smutne ale prawdziwe ,albo bedziesz mysliwym ,albo zjedzona ofiara zobaczycie ze jak juz bialych bedzie malo ,wroca neonazisci
Zgłoś
Avatar
Makulata 2022-08-26, 3:32
betoon napisał/a:

no debil, chcesz miec pedałow i ciapakow pod chałupą? pis to chuje ale chociaz nie wpuscili tych brudasów przez granice a gdyby dowodzil donek juz by ci jebane scierwa brudne matke dymali popaprancu



Jak nie wpuścili skoro wpuścili?
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2022-08-26, 10:09
Tak to jest ze zwierzętami na wolności
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2022-08-26, 23:22 3
Oho, mój ulubiony temat którym interesuje się już od x lat. Od czasu zanim Donek przyklepywał sprowadzenie 15tyś fekaloskórnych w celu ubogacenia kulturowego tego zaściankowego ciemnogrodu.

Dzietność spadła bo zachodnią cywilizacje toczy lewicowy nowotwór który od 2 dekad już nawet nie kryje się tym co zamierza.
Komunistyczny marsz przez instytucje się powiódł i nasze elity fundują nam powrót do feudalizmu.

Zobaczcie sobie symulacje ONZ sprzed nastu lat jak demografia Afryki wystrzeliła i jakie są prognozy na kolejne dekady. Prawdopodobnie zostaniemy zadeptani przez murzynów. Prawdopodobnie bo jak na ironie nadchodząca wojna może zadziałać na korzyść. I generalnie przy odrobinie farta my jako Polacy albo bardziej PolUkry mamy szanse jakoś to przetrwać. Niemcy za 30 lat będą zmuszeni przenosić fabryki na wschód bo na zachodzie nie będzie komu robić. Ciekawe czasy i ciekawy temat ale na pewno nie na sadolowe komentarze.

A dzietność kuleje bo zewsząd propagowane jest lgbt, egoizm, aborcja, kastrowanie meżczyzn i inne lewicowe spierdoliny. Ale tak jak mówiłem, to zasługa/plan marksistowskich elit.
Zgłoś